es-ga- d Zoeken naar kamer _1 1 2 Zaterdag 4 juli 2009 Ostrea Lyceum, Goes VMBO,BBL, handel en administratie Mèllanie Duinkerke, Yerseke; Suzanne de Goederen, Kloetinge; Marlissa van Hasselt, 's-Gravenpolder; Charlotte Hendrikse, Kapel- Ie; Viviën de Meulmeester, Heinkenszand; Kassm Mirza, Goes; Parama Nuijten, Hein kenszand; Berat Varsak, Goes; Daniëlle Vleu gel, Yerseke; Jorieke Wisse, 's-Heer Abtsker- ke VMBO,basisberoepsgerichte leer weg,zorg en welzijn Angelina Agyemang, Goes; Chantal Balleur, 's-Heerenhoek; Jolien Boei, Heinkenszand; Florance de Broekert, Kapelle; Sanja Dorre man, Goes; Alyssa Elema, Kapelle; Jody de Keijzer, 's-Heer Hendrikskinderen; Sharon van de Pas, Goes; Cynthia Tolhoek, Waarde; Marissa van 't Veer, Goes; Anne Weiter, Kamperland VMBO,basisberoepsgerichte leerweg LWT,zorg en welzijn Esma Guigui, Goes; Corine Houterman, Goes; Bianca van de Kreeke, Yerseke VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, SDV Merel van der Ent, Driewegen; Ron van Da len, Heinkenszand; Stefan Hage, Goes; Jeromy Hofman, Goes; Nes Janthanetr, Goes; Robbie van Kleef, Krabbendijke; Jur Klopmeijer, Goes; Kevin van de Plasse, We- meldinge; Jeroen Sandee, 's-Heer Hendrik skinderen; Bianca Steijn, Kwadendamme; Ri chard Westveer, Waarde VMBO,kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Jeffrey Corbijn, Kortgene; John Dekker, Wolphaartsdijk; Gabriëlle van Dijk, 's-Heer Hendrikskinderen; Kim Gertsen, Kapelle; Walter de Gouw, Hoedekenskerke; Kristel van Hemert, Ovezande; Michelle van Hijfte, Yerseke; Ramon Hirdes, Krabbendijke; Ta- mim Hotak, Ovezande; Ben de Hullu, Wolp haartsdijk; Miranda Klupper, Goes; Rick Ko- le, Kapelle; Sharon Machielse, Heinkens zand; Ghirshan Marcos, Goes; Brian Mulder, Heinkenszand; Michelle Paauwe, Heinkens zand; Iman Padmos, Brouwershaven; Astrid Pekaar, Yerseke; Naomi Pop, Heinkenszand; Leroy Sinke, Kapelle; Ashley Smits, Hein kenszand; Joyce Stouwdam, Kapelle; Ri chard Tramper, Kloetinge; Richard-Charles van Uum, Lewedorp; Steven van Velzen, Kruiningen; Nienke Verkamman, Zierikzee; Charmaine Versteeg, 's-Heerenhoek; Gabrie- la Vlaardingerbroek, Goes; Kaylee Wener, Goes; Bonita van 't Westeinde, Ovezande; Roy Wijs, Kortgene; Cors Witkamp, 's-Heer Arendskerke VMBO,kaderberoepsgerichte leer weg,zorg en welzijn Marloes Arends, Heinkenszand; Judith Bal, Kapelle; Monya Behrouzian, Goes; Lizzy Cle ment, Rilland; Monique Flipse, Goes; Astrid Goud, Driewegen; Lisanne Goudappel, Kort gene; Joyce Hollestelle, Goes; Daniëlle van den Houten, Goes; Karlijn Joosten, Hein kenszand; Vivian van Looveren, Wolphaarts dijk; Deniece Menger, Heinkenszand; Emily Menheere, Lewedorp; Dylan Meyvogel, Drie wegen; Marinda Minnaard, Yerseke; Manal Mohammed Burhan, Goes; Jeroen Nieme- ijer, Ellewoutsdijk; Manon van der Perk, Heinkenszand; Iris Torcque, Wilhelmina- dorp; llze van de Velde, Kerkwerve; Anniek Venema, Heinkenszand; Melissa de Visser, Yerseke; Manon Wielders, Driewegen; Laura Yuen, Kortgene VMBO,kaderberoepsgerichte leerweg, SDV Dalil Abdullah, Goes; Marieke de Bart, 's-Heer Abtskerke; Guus de Jong, Kattendij- ke; Roy de Jonge, Heinkenszand; Dunja Ka- relse, Ellewoutsdijk; Sjoerd Koks, Heinkens zand; Marvin Kole, Krabbendijke; Richard Kostense, Ellemeet; Janneke Kriekaard, Krab bendijke; Niels Muller, Zierikzee; Cindy de Nijs, Heinkenszand; Arwin van der Sande, Goes; Emely de Vet, Krabbendijke; Kaj Wal raven, Goes VMBO,gemengde leerweg,handel en administratie Nick Hintzen, Lewedorp; William Hout, Yer seke; Tim Noordhoek, Wolphaartsdijk; Mi chael-Schoorl, Kapelle; Rafaël in 't Veld, Ka pelle; Jacqueline van de Vrie, Kapelle; Jelle de Vries, Kruiningen; VMBO,gemengde leerweg,zorg en weizijn Sanne Eversdijk, Goes; Samantha Jakobsen, Waarde; Annelieke Stougie, Heinkenszand; Wytske Stouthamer, Wilhelminadorp; Ma non Wieland, Krabbendijke VMBO,theoretische leerweg Sitare Acar, Burgh-Haamstede; Michelle Alte- na, Goes; Daniek Amperse, 's-Gravenpol- der; Xandra van Antwerpen, Goes; Wassima Azzagari, Goes; Larissa de Baar, Nieuwdorp; Eline van den Berg, Goes; Lisa van den Ber ge, Goes; Jesse van den Bergh, Goes; Anne de Bert, Colijnsplaat; Maaike van den Biggel- aar, Kloetinge; Linda Blok, 's-Gravenpolder; Rosalie Blok, Lewedorp; Stéphanie Blondeel, 's-Heerenhoek; Jeroen Boer, Ovezande; Clenaa Boonman, Kapelle; Kim Boonman, 's-Heer Abtskerke; Nadine Boonman, 's-Hee- renhoek; Esmee van Boven, Kapelle; Ronald de Broekert, Kapelle; Jeroen Bruggeman, Wemeldinge; Esther Bruijns, Heinkenszand; Melanie Bustraan, 's-Heer Hendrikskinde ren; Mira^ Qavus, Goes; Sem Cijsouw, Kapel le; Bas Cornelisse, Kapelle; Harry Corveleijn, 's-Heer Arendskerke; Milan den Dekker, 's-Gravenpolder; Charlotte Dellemijn, Dreischor; Joost van Diemen, Kloetinge; Es ther Diepeveen, Zierikzee; Machiel van Dijk, 's-Heer Hendrikskinderen; Gwen van Dijke, Goes; Loek van der Drift, Kloetinge; Domini ca Fase, Brouwershaven; Maarten Filius, Kamperland; Fleur Fioole, Zierikzee; Nicky Ganseman, Kapelle; Roosje Geelhoed, Zon- nemaire; Robin Geene, Wolphaartsdijk; Andrea Geuze, Kloetinge; Niek van Gils, Kruiningen; Jorn van de Guchte, Yerseke; Sanne Gudde, Renesse; Wouter Haarsma, 's-Heer Arendskerke; Nikky Hamelink, We meldinge; Anouk Harthoorn, 's-Gravenpolder; Mandy van Heek, Kapelle; Brenda Hendriks, Kapel le; Ruth Hendrikse, Renesse; Kevin van Her cules, Goes; Marloes Hermans, Heinkens zand; Koen den Hertog, Nieuwdorp; Leroy Hoondert, Goes; Jethro Hopmans, Goes; So fia Hu, Kamperland; Roy Huige, Heinkens zand; Rick Huijbrechts, Ovezande; Lisa Hun- dersmarek, Goes; Michael Jille, Goes; Anne de Kam, Wolphaartsdijk; Marlinde Kamer ling, Kapelle; Alex van Kampen, Goes; Mar jolein Karman, Goes; Jeroen Kedde, Hein kenszand; Maarten Kedde,. Heinkenszand; Maaike van Klooster, Lewedorp; Larissa Klumpes, Goes; Mario Koelewijn, Goes; Tie- men Koens, Ovezande; Fynn Koole, Geers- dijk; Marcia Koster, Yerseke; Robin Krijger, Goes; Robert Lagendijk, Krabbendijke; Matthijs Langendoen, Ouwerkerk; Edward van Leeu wen, Zierikzee; Simone van der Linde, Hein kenszand; Nigel De Marco, Goes; Duncan van der Mark, Zierikzee; Wilco Meijers, Ril land; Thijs Mes, Ovezande; Shahira de Mi randa, Goes; Jordy Moerland, Rilland; Pa trick Mol, Heinkenszand; Pieter Moll, Kam perland; Sylvia Mollet, Hansweert; Daniëlle Mulder, Kapelle; Merel van der Nat, Hein kenszand; Nicole Nijsse, 's-Heerenhoek; Ra mon Noteboom, Kwadendamme; Monique Oranje, Goes; Jordy Paauwe, Goes; Maxine Poleij, Yerseke; Auke Polfliet, Goes; Lois Poortvliet, Heinkenszand; William Praat, Goes; Lise Quant, Zierikzee; Rico Quinten, Goes; Danielle de Reiger, Kwadendamme; Suzanne Reinhoud, Kloetinge; Stefan Re- mijn, Heinkenszand; Danique Remijnse, Oudelande; Ciska Rietveld, 's-Gravenpolder; Isabel Rijk, Ovezande; Eline Rizos, Goes; Jo- landa Rombaut, Goes; Josje Rood, Heinkens zand; Pepijn Roodhart, Oudelande; Jeroen Rosman, Goes; Maaike Schneider, Driewe gen; Pieter Schreurs, Ovezande; Stefan Schrier, Goes; Rachèl Secreve, Goes; Robin Silva, Driewegen; Melvin Simonse, Heinkenszand; Martien van Steenbergen, Kamperland; Lea- ndra Steijn, Hoedekenskerke; Niels van de Straat, 's-Heerenhoek; Cherina Suk, Goes; Joy Teurlings, Kapelle; Richard de Theije, Wolphaartsdijk; Melissa van Tilbeurgh, Hans weert; Christian Toihoek, 's-Heer Abtskerke; Dick Torcque, Wilhelminadorp; Maira in't Veld, Kapelle; Sophia Verbree, Colijnsplaat; Sebas- tiaan Verdonk, Goes; Jessica Verheul, Borsse- le; Kimberly Vermeulen, 's-Heerenhoek; Iris Vermue, Oudelande; Lauran Verstraeten, Ka pelle; Kim Verwei, Heinkenszand; Rianne Vink, Geersdijk; Kim de Vlieger, Goes; Ro- wie van der Vliet, Kapelle; Winnie Waller, Burgh-Haamstede; Kim Wedding, Goes; Bryan Weemaes, Nieuwdorp; Linda van der Wekken, Zierikzee; Rosan van der Werff, Ka pelle; Judie Westdorp, Kapelle; Django Westland, Goes; Esther Weststrate, Krab bendijke; Bas de Winter, Nisse; Krista Wis se, Geersdijk; Kim Witkam, Heinkenszand Rebecca Niculae uit Kloetinge rondde de havo af aan het Ostrea Lyceum in Goes. door Raymond de Frel Wat was het leukste van de hele schooltijd? „In mijn tweede jaar in havo 4 leerde ik veel nieuwe, gezellige mensen kennen." Wat was het vervelendste van de hele schooltijd? „Mijn eerste jaar in havo 4. Ik heb toen te weinig uit gevoerd. Ik ging liever met vrienden weg en spijbelde af en toe. Dat was toen wel gezellig, maar achteraf baalde ik dat ik bleef zitten." Wie was de leukste docent(e)? „Mijn mentor, mevrouw Romero. En meneer Maurer van economie. Die is streng, maat toch altijd in voor een grapje." Wie ga je het meest missen? „Mijn vrienden." Wat was de leukste klas waar je in hebt gezeten? „Zoals gezegd: de tweede keer in havo 4." Hoe zou je je schooltijd in een paar zinnen beschrijven? „Ik begon heel goed, maar zakte daama naar een diep tepunt. Gelukkig ging het daarna weer geleidelijk be ter." Welk vak was het leukste? „De praktijklessen muziek. Ik bespeel zelf geen instru ment, maar ik zing wel heel graag. Niet in een bandje of zo, maar gewoon thuis. Onder de douche, haha!" Wat was het moeilijkste vak? „Dat was zonder twijfel geschiedenis. Voor repetities moest je altijd heel veel stof leren. In het begin wist ik niet goed hoe ik dat moest aanpakken, dus haalde ik ook geen goede cijfers. Ik vond het altijd lastig om hoofd- en bijzaken te scheiden." Wat zou je - terugkijkend - aan je school willen verande ren? „Sommige lesuren zouden een stuk nuttiger kunnen zijn. Het gebeurde regelmatig dat we helemaal niets uitvoerden, omdat een leraar liever over zijn eigen le ven praatte. Dat is op zich natuurlijk best leuk, maar het is niet zo handig als dat bijvoorbeeld gebeurt bij een vak waarin je toch al niet uitblinkt." Wat ga je nu doen? „Ik ga Media, Informatie Communicatie studeren in Amsterdam. Daar heb ik hartstikke veel zin in, al weet ik nog niet waar ik precies terechtkom. Ik zoek nog een kamer. Dus als iemand een tip heeft: ik houd mij warm aanbevolen!" Rebecca Niculae uit Kloetinge heeft 'hartstikke veel zin' om naar Amsterdam te gaan. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 162