gehad op school POHTES Pontes Pieter Zeeman Pontes Praktijkschool Zaterdag 4 juli 2009 1 1 Directie en medewerkers van en scholengroep feliciteren alle geslaagde kandidaten van de afdelingen Praktijkschool, VMBO, HAVO en VWO met het behaalde resultaat. Thiry, Cadzand; Davy Thomaes, Oostburg; Niek Thomaes, Hoofdplaat; Felicia Ulveling, Aardenburg; Mikaël Vanderhaegen, Aarden burg; Arjen Versluijs, Oostburg; Manon Ver- straete, Aardenburg; Tessa Walhout, Bres- kens. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Lieke Boone, Schoondijke; Mairi Evertz, IJ- zendijke; Elisa Fassaert, Oostburg; Wouter Heetesonne, Zuidzande; Iris Hoefnagels, Oostburg; Dennis Ide, Sluis; Arti de Lijser, Cadzand; Stefan van Luijk, Oostburg; Bibi van Oostenbrugge, Biervliet; Ayla de Paauw, Oostburg; Rutger Paridaen, Sluis; Pauline Rootsaert, Aardenburg; Iris Stoffels, Oost burg; Laura Tournois, Schoondijke; Willem van Vugt, Biervliet; Maaike de Weers, Bres- kens; Maxime Wondergem, Breskens. Havo, profiel economie en maatschappij: Astrid Almekinders, Cadzand; Akbar Babak, Blankenberge; Boyd Bakels, Biervliet; San- der Boidin, Oostburg; Kelly Coppens, Bres kens; Joël Dieleman, Waterlandkerkje; Ani- que Hinneman, Oostburg; Luuk van de Kop, IJzendijke; Ka Keung Leung, Cadzand; Robin de Milliano, Oostburg; Matthew O'Doherty, Brugge; Jeroen Rammant, Oostburg; Sharo- na Schipper, Oostburg; Linda Sijrier, Oost burg; An Theunissen, Oostburg; Mirza Vela- gic, Breskens; Gijs van Velzen, IJzendijke; Axèl Veraart, Aardenburg. Havo, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij: Richard Arens, Biervliet; Linda van den Bun der, Breskens; Viorella lonita, Aardenburg; Hanneke Kools, Cadzand; Sil Sanders, Cad zand; Ellen Vermue, Schoondijke; Pascal de Vriend, Oostburg; Mandy Waebeke, Bres kens. Havo, profiel natuur en gezondheid: Peggy Albers, Oostburg; Natasja van den Bekke, Oostburg; Michiel Buijsse, Biervliet; Marcelle Fierinck, Breskens; Reinier Geer vliet, Breskens; Evita Haverbeke, IJzendijke; Lisa van Iwaarden, Sluis; Brett Manders, Oostburg; Diana Moll, Breskens; Ward Van parys, Sluis; Carolien de Rijcke, Zuidzande; Anne Ruytenburg, Schoondijke; Nadine Veldhuis, Oostburg; Jennifer Verhelst, Bier vliet; Marco de Visser, Biervliet; Ivo Wester- weele, Oostburg. Havo, profiel natuur en techniek: Kelly van Binsbergen, Sluis; Rens de Bruijcke- re, Aardenburg; Brennan Caboor, Oostburg; André Ie Clercq, Retranchement; Yorben Schenk, Aardenburg. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid: Astrid Dellaert, IJzendijke; Gavin Drie sprong, Breskens; Roy Fremouw, Breskens; Karen van Gastel, Groede; Daniël van der Houwen, Oostburg; Co Knetsch, Groede; Marja de Lijzer, Zuidzande; Jordy Porreij, Breskens; Aloischa Tanghe, Sluis. Vwo, profiel cultuur en maatschappij: Renske Berckmoes, Sluis; Matthijs Catsman, Oostburg; Saskia van Erp, Aardenburg; Jori- ka Oostdam, Zuidzande; Maartje van de Ree, Groede; Tessa de Ruijsscher, Oostburg; Lesley van der Velden, Schoondijke. Vwo, profiel economie en maatschappij: Jantien Buysse, Biervliet; Gerben van Hal, Sluis; Octave Hustinx, Damme; Alex Pielaet, Aardenburg; Tim Steijaert, Schoondijke. Vwo, profiel natuur en gezondheid: Juriën Quaars, Oostburg; Manon Ritico, Breskens; Manon van Waes, Schoondijke. Vwo, profiel natuur en techniek: Christian Balk, IJzendijke; Dennis Bouman, Oostburg; Ben Bron, IJzendijke; Bastiaan Cijsouw, Groede; Wesley Crooijmans, Aar denburg; Quirijn van de Geer, Groede; Arno van den Hemel, Groede; Bas van Hoeve, Sluis; Janwillem den Hollander, St. Kruis; Matthew Van Hulle, Eede; Jos Mangnus, Biervliet; Samantha van Schaick, Oostburg. Vwo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid: Sven van den Bulck, IJzendijke; Annelou van Donkelaar, Oostburg; Julia van Dronkelaar, Oostburg; Tim Hermans, Sluis; Wouter de Smet, Oostburg; Tim Spee, Waterlandkerk je; Roderick Tas, Oostburg; Pieter Vroon, Groede. OPDC De Vliedberg, Goes Vmbo, BBL, economie Johnny van Anrooij, Hansweert; Kevin Bit ter, Goes; Stephan Broomhead, Rilland; Mé- gan Dauwerse, Goes; Meyke van Halst, Kam perland; Ricardo Kraan, Kruiningen; Stefha- nie van Putten, Oosterland; Sander de Rooij, Kapelle; Vmbo, BBL, landbouw en natuurlijke om geving Jasmin Arnold, Kruiningen; Jacob Joosse, Nieuw en Sint Joosland; Rick Willems, Krui ningen; Vmbo, KBL, economie Jeroen Maas, Goes; Jesper Meijaard, Wemel- dinge; Vmbo, theoretische leerweg,economie Nikky Hamelink, Wemeldinge; Maarten Ked- de, Heinkenszand; Tim Mosterdijk, Renesse; Jordy Paauwe, Goes; Jasper Witte, Goes; Vmbo, theor. leerweg,zorg en welzijn Sophia Verbree, Colijnsplaat; Mollerlyceum, Bergen op Zoom De Zeeuwse geslaagden zijn: Vmbo Theoretische Leerweg Nadia Cogels Sint Maartensdijk, Natasha van Leerdam, Sint Annaland, Sharon Ver meulen, Sint Maartensdijk, Rens de Wilde, Sint Annaland. Vmbo Gemengde Leerweg Edwin Dudok, Oud-Vossemeer Vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg Jennifer Opree Tholen, Vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg Zakriti Soufian Tholen Havo Erica Anthonisse, Sint Maartensdijk Kevin Cogels, Sint Maartensdijk Orin Koeteeuw, Sint Maartensdijk Arianne Moerland, Stavenisse Myra van der Plas, Oud-Vossemeer Tatjana Ramadan, Sint Maartensdijk Leander van Schetsen, Sint Annaland Laura Schot, Tholen Mark van de Velde, Scherpenisse Christian van de Ven, Oud-Vossemeer Anco van der Werff, Scherpenisse Vwo Kevin van den Berge, Tholen Marrit Teirlinck .Tholen Zwin College, Oostburg Vmbo, BBL, bouwtechniek: Justin Bakker, Schoondijke; Giovanni Boer man, IJzendijke; Ard Dekkers, Waterland kerkje; Michael Goossens, IJzendijke; Tim Willems, Aardenburg. Vmbo, BBL, economie: Kristian van Drongelen, Breskens; Lisa Kamp, Breskens; Mitch van Loenen, Hoofd plaat; Shirley Maas, Cadzand; Vanessa Oos terling, Breskens; Claudia Risseeuw, Schoon dijke; Kevin Traas, Groede; Arthur Tseru- nian, Aardenburg. Vmbo BBL, metaaltechniek: Jim Krocké, Sluis; Kenny de Lijser, Breskens; Kevin de Lobel, Schoondijke; Youri Ver- ploeg, Groede. Vmbo, BBL, voertuigentechniek: Jordy van Baal, Oostburg; Anthony Groos- man, IJzendijke; Reggy Vaessen, Sluis. Vmbo, BBL, zorg en welzijn: Debbra Bosman, Sluis; Stephan Jansen, Oostburg; Annabel de Ket, Sluis; Goldy La- londe, Waterlandkerkje; Naomi Simonse, Breskens; Tamara Steenbergen, Oostburg; Kylie van de Velde, IJzendijke; Myrthe Ver- straete, Aardenburg; Julie Walhout, Bier vliet. Vmbo, KBL, bouwtechniek: Glenn Fijnaut, Oostburg; Robbie Nuberg, Schoondijke; Gijs van Rijen, IJzendijke; Mar co Vink, Groede; Jordy Visser, Nieuwvliet; Sebastian Wemmers, Nieuwvliet. Vmbo, KBL, economie: Stefan du Bois, Nieuwvliet; Bart Hermans, Sluis; Imardo Hinneman, Oostburg; Dunja de Hoogd, Breskens; Anne-Claire de Huls ter, IJzendijke; Vildana Kokor, Zuidzande; Sa rah Neukermans, IJzendijke. Vmbo, KBL, metaaltechniek: Giorgio Bassie, Sluis; Michael Cornelis, Bres kens; Rob Faas, Schoondijke; Quinten Gin- neberge, Aardenburg; Jan-Willem van Iwaar den, Aardenburg; Niels Janse, Breskens; Jef frey Raeman, Aardenburg; Wim van de Ree, Groede; Jeffrey Robijn, Aardenburg. Vmbo, KBL, voertuigentechniek: Michel Boerman, Adegem; Roy Boerman, Adegem; Wouter Leenhouts, Oostburg; Marco Spelier, Sluis; Marissa Traas, Bres kens. Vmbo, KBL, zorg en welzijn: Charlotte Apers, Sluis; Yannick de Bie, Hoofdplaat; Leonie de Buck, Oostburg; Im- ke Buijze, Oostburg; Patricia Calon, Bres kens; Annabel Contant, Oostburg; Shelly de Groote, Breskens; Anne de Koster, Bres kens; Wendy Nuberg, Schoondijke; Kyra van Quekelberghe, Aardenburg; Shannon van Quekelberghe, Aardenburg; Kelly Reijnierse, Oostburg; Wendy van de Velde, Oostburg; Evelien Voerman, Sluis; Melissa Wieland, Oostburg. Vmbo, gemengde leerweg, bouwtech niek: Stefan Verstraeten, IJzendijke. Vmbo, gemengde leerweg, economie: Daisy van de Vijver, Oostburg. Vmbo, gemengde leerweg, voertuigen techniek: Branco Turk, Aardenburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn: Jessica Cauwels, Groede; Tamira van Dom melen, Biervliet; Cindy Maenhout, Oost burg; Summer de Visser, Oostburg. Vmbo, theoretische leerweg: Jorrit Ayoub, Breskens; Anne Boidin, Aarden burg; Wietse Boone, Schoondijke; Carmen Broeckaert, Breskens; Jeroen Brouwers, IJ zendijke; Richard Buijsse, Biervliet; Mauro Buysschaert, Breskens; Peter Cornelis, Cad zand; Sarah Cornelis, Breskens; Ruud van Damme, Groede; Mariëtte Dieleman, Bier vliet; Niek Dikker, Eede; Manon de Dobbe- laere, Oostburg; Jenifer Florijn, Groede; Li- sanne Foks, Aardenburg; Thierry Geldof, Breskens; Remy Ghijsels, Breskens; Marise de Grip, Cadzand; Rens Hamelijnck, Aarden burg; Robin Hannewijk, Sluis; Lars Hazen, Sluis; Luc van Hoorn, Cadzand; Marije de Hullu, Zuidzande; Renee Impens, IJzendijke; Dominique de Jong, Waterlandkerkje; Ri- chelle Van Landschoot, Sluis; Tom Leen houts, Zuidzande; Kim van Leeuwen, Oost burg; Suraya Maenhout, Oostburg; Pieter Manneke, Breskens; Mart Meijaard, Bres kens; Jordy de Muijnk, Waterlandkerkje; Marcus Ongenae, Biervliet; Imke van der Plas, IJzendijke; Kaily Du Pré, Oostburg; Da vid de Ridder, Waterlandkerkje; Jan-Willem de Rooij, Breskens; Bastiaan Schwartz, Oost burg; Danny Seegers, Aardenburg; Jasmijn Slabbekoorn, Oostburg; Rick de Smidt, Cad zand; Serge Spelier, Sluis; Lisa Stoel, Aarden burg; Sharon Strubbe, Oostburg; Sharon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 161