rebelser dan hier j6S Alle geslaagde oud-leerlingen van de Vlissingse Schoolvereniging: VAN HARTE GEFELICITEERD! wtf Sven Arensman (18) uit Bruinisse slaagde voor het vwo op het Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee. door Dewi Gigengack Wat was het leukste van de hele schooltijd? „De uitwisseling met Slowakije in het vierde en'vijf de jaar. Je leert een heel andere cultuur kennen. Men sen daar zijn veel rebelser dan wij. Veel dingen zijn verboden, maar ze doen het allemaal: softdrugs ge bruiken, alcohol drinken. Ook zijn ze veel meer bezig met muziek maken en zingen dan wij." Wat was het vervelendste van de hele schooltijd? „Onze klas was onrustig. Dat leverde spanning op met leraren. Eerst waren we braaf, maar in de boven bouw maakten we weinig huiswerk, kwamen we vaak te laat en trapten we lol in de klas. Docenten dachten: doe wat serieuzer. Bij de examens gebeurde dat wel." Wie was de leukste docent(e)? „Leo de Oude van aardrijkskunde. Die heb ik zes jaar lang gehad. Uitzonderlijk, want voor wiskunde heb ik in een paar jaar tijd wel acht docenten gehad. De Oude kon goed lesgeven en was ook grappig." Wie ga je het meest missen? „Veel klasgenoten ga ik niet meer zien. De een gaat naar Amsterdam, de ander naar Leiden of Utrecht." Wat was de leukste klas waar je in hebt gezeten? „De klas is in zes jaar tijd niet veel veranderd. De eer ste drie jaar zat ik in dezelfde vwo-plusklas. Mijn laat ste klas bestond uit mensen die ik al drie of zes jaar kende, en was het leukst." Hoe zou je je school(tijd) in een paar zinnen beschrijven? „Soms afwisselend, soms hetzelfde. Er konden we ken voorbij gaan zonder dat er iets bijzonders gebeur de. En dan was er ineens weer van alles gaande." Welk vak was het leukste? „Lichamelijke opvoeding. Ik hou van sport." Wat was het moeilijkste? „Wiskunde, duidelijk. Ik weet nooit welke formules je moet toepassen voor welk probleem. Bij andere vakken kun je er meer omheen lullen." Wat zou je - terugkijkend - aan je school willen verande ren? „Een betere communicatie met leerlingen. Soms wist je pas vlak van tevoren dat er iets ging veranderen." Wat ga je nu doen? „International Business Administration aan de Erasmusuniversiteit in Rotterdam." Sven Arensman uit Bruinisse gaat in Rotterdam studeren. foto Ronald den Dekker Vmbo, BBL, techniek, bouwtechniek- timmeren Dylan Boudens, Kwadendamme; David van Engelenburg, Yerseke; Maikel Govers, Krab- bendijke; Kevin Koek, Burgh Haamstede; Mark Koeman, Waarde; Davey Kosten, Yer seke; Jurgen de Kunder, Kloetinge; Raynaldo Martens, Lewedorp; Joery van Stee, Kapelle; Ruben Tramper, Waarde; Ramondy Zoete- weij, Wemeldinge. Vmbo, BBL, economie, consumptief- horeca Kay van den Berg, 's Heer Arendskerke; Ro wan van Eijk, Kapelle; Dylan Methorst, Goes; Aaron Passchier, Kamperland; Kevin de Regt, Kloetinge; Stefan van Wattum, Goes; Yvanka de Wijze, Vlissingen. Vmbo, BBL, economie, handel en admini stratie-breed Wail Aarabe, Goes; Eric Boedagjan, Yerseke; Mohamed Bourabouaa, Goes; Stephan Broomhead, Rilland; Jordy Eggebeen, 's Gra venpolder; Meyke van Halst, Kamperland; Lindsay Hoogervorst, Bruinisse; Ricardo Kraan, Kruiningen; Maja Krasic, Wissenker- ke; Amber Praat, Goes; Stefhanie van Put ten, Oosterland; Isra Del Rosario, Goes; Christian Verheugt, Krabbendijke. Vmbo, BBL, techniek, transport en logis tiek Melanie de Bruijn, Vrouwenpolder; Dennis Cappon, Wissenkerke; Michael Hazeleger, Kamperland; Brian Katsman, Ovezande; Rick Paauwe, Hansweert. Vmbo, BBL, techniek, elektrotechiek Jochem van Beekum, Burgh Haamstede; Jef frey Bongers, Burgh Haamstede; Koen Bruin- ooge, 's Heer Arendskerke; Rob van Lien, Wolphaartsdijk; Andrzej Pagowski, Middel burg; Tim Verrips, Heinkenszand. Vmbo, BBL, techniek, voertuigentechniek Sjoerd van den Berge, Kapelle; Patrick Braam, 's-Heer Hendrikskinderen; Arnaud Burema, Brouwershaven; Robin van Ee nenaam, Hansweert; Enrico van Felius, Burgh Haamstede; Koen Franse, Kwaden damme; Nathan Karelse, Waarde; Stefan van der Klooster, Nieuwdorp; Brendan Meddeler, Burgh Haamstede; Mar tin Verberk, Burgh Haamstede; Ricardo Zoe- teweij, Hansweert. Vmbo, BBL, techniek, metaaltechniek Wesley Baert, Goes; Jeffrey van Beveren, Brouwershaven; Nathan Boomsma, 's Heer Arendskerke; Silvano Cabenda, Middelburg; Arnold den Dekker, Wolphaartsdijk; Shayan Haghayegh, 's Heerenhoek; Paul de Meyer, Zierikzee; Anton Nuijens, Zierikzee; Kevin Sinke, Yerseke; Daniël Veenstra, Yerseke; Ri cardo Veldhoven, Goes; Dennis Walhout, Colijnsplaat; Nigel Wijnands, 's-Gravenpol- der. Vmbo, BBL, zorg en welzijn-breed Sanne Bakker, Geersdijk; Dorien Bruijnzeel, Heinkenszand; Sander van den Bunder, Ove zande; Kristel van Eenennaam, Kapelle; Bo- die van den Ende, Kortgene; Esmiralda Groe- nenberg, Goes; Stéphanie Hanse, Wissenker ke; Shgnice Reijnhout, Kloetinge; Wichuda Samunrum, Schore; Ellen den Toonder, Schore; Germaine Vereggen, Hoek; Mieke van Zanten, Burgh Haamstede; Marlou van Zuidland, Middelburg. Vmbo, BBL, techniek intersectoraal dienstverlening commercie Annelous Batenburg, Middelburg; Sinedu de Graaf, Kats; Helen van der Linden, Mid delburg; Leon Slepcik, Middelburg. Vmbo, BBL, techniek intersectoraal tech nologie dienstverlening Yentine Boeije, Zierikzee; Tim van Haaren, Vlissingen; Priscilla Kalau, Rilland; Jeffrey Maljers, Vrouwenpolder; Davy Nelis, Colijns plaat. Vmbo, KBL, techniek, bouwtechniek- fijnhout Mitchel Sandee, Wissenkerke; Arno van Westen, Borssele. Vmbo, KBL, techniek, bouwtechniek- metselen Corné van Dixhoorn, Yerseke. Vmbo, KBL, techniek, bouwtechniek- timmeren Frits Goedhart, Driewegen; Swen de Jonge, Wilhelminadorp; Ramon Vermue, Heinkens zand. Vmbo, KBL, economie, consumptief- horeca Niek Boudens, Heinkenszand; Lloyd Oude man, Rilland; Justin Verdonk, Kloetinge; Sven de Waard, Kapelle; Luc Weststrate, Heinkenszand. Vmbo, KBL, economie, handel en admini stratie Manon de Bruine, 's-Heer Hendrikskinde ren; Kimberley Evers, Heinkenszand; Andzeli- ka Gawlik, Heinkenszand; Anne Joosten, Goes; Dardan Siceva, Goes. Vmbo, KBL, techniek, transport en logis tiek Martijn Corstanje, Kapelle; Lloyd Kootstra, Schore; Edwin Steenbakker, Heinkenszand. Vmbo, KBL, techniek, techniek-breed Marcel Borgen, Goes; Evert-Jan Ditiecher, Heinkenszand; Jordy Jansen, Hansweert; Dung Le, Kapelle; Tom Maljaars, Kapelle; Serge Poppe, Wolphaartsdijk; Mathieu Schipper, Kapelle; Youri Schipper, Goes; Ro land Sooijs, Ovezande; Maarten Tanis, Goes; John Verswijver, Wissenkerke; Bas Vis- scher, Kapelle. Vmbo, KBL, zorg en welzijn-breed Amanda Goossens, 's-Heer Hendrikskinde ren; Ilse Govers, Goes; Kim van Halst, Wis senkerke; Anique Huige, Kapelle; Manon Joosse, Yerseke; Saskia Korstanje, Kamper land; Kim de Leeuw, Goes; Jill Rejack, 's-Heer Hendrikskinderen; Nancy Schrijver, Colijnsplaat; Madelinde Vermeulen, Kapelle. Vmbo, KBL, techniek intersectoraal dienstverlening commercie Kyèla Konings, Middelburg; Marley Mar tens, Yerseke; Luc Vleugel, Arnemuiden; Cynthia de Waal, Vlissingen. Vmbo, KBL, techniek intersectoraal tech nologie dienstverlening Robin Boogert, Goes; Joera Pankow, Colijns plaat; Bas Spuesens, Sas van Gent. ROC WESTERSCHELDE, TERNEUZEN, AFDELING VAVO Vwo, profiel cultuur en maatschappij Dannie Balleur, Hulst; Jessica van Esbroeck, Clinge. Vwo, profiel economie en maatschappij Abdullah Diouani, Axel; Niels Koster, Sas van Gent; Herman Meeusen, Hoek. Vwo, profiel natuur en gezondheid Mireille Cappendijk, Ossenisse; Silvia Luij- ten, Axel, Sven Verlinde, Westdorpe; Sabien Vinke, Kloosterzande; Sophie Vons, Hulst; Evelyne van Waes, Philippine; Dicky Wul- lems, Terneuzen; Anton Zwijsen, Graauw. Vwo, profiel natuur en techniek Max Wink, Axel. Havo, profiel natuur en gezondheid Amparo Apers, Hulst; Amanda van den Ber ge, Terneuzen; Daniel de Coninck, Westdor pe; Michelle Huigh, Groede; Elroy Vermeer, Terneuzen. Havo, profiel natuur en techniek Noël Bugeja, St. Jansteen; Daniel de Conin ck, Westdorpe; Benjamin Verboom, Terneu zen. Havo, profiel cultuur en maatschappij Oedine Hinneman, Oostburg; Sophie de Meijer, Sluis; Veronique de Milliano, Oost burg; Jitske Snijder, Lamswaarde; Miguel Va- las dos Anjos, Hoek; Gordian Wojtal, St. Jan steen. Havo, profiel economie en maatschappij Niels Koster, Sas van Gent; Almira Mulati, Terneuzen, Aynigar Mulati, Terneuzen; Danielle Pijlman, Axel; Laurens Suij, Terneu zen. Vmbo theoretische leerweg, economie Corrie Beekman-Aarnoudse, Zaamslag; Car- lijn de Blok, Hengstdijk; Fatima Calado Mo- reira, Wemeldinge; Sandy Donker, Hulst; Ceyda Ersahin, Terneuzen; Stefan de Groot, Terneuzen; Dan Dan Lin, Terneuzen; Claudia Zaterdag 4 juli 2009 9 van den Vlekkert-Vermeeren, Axel; Betty van Voorthuizen, Lamswaarde; Priscilla de Waal, Hulst; Dennis Zegers, Terneuzen. Vmbo theoretische leerweg, techniek Levi van Belzen, Terneuzen; Gilles Meeusen, Hoek Vmbo theoretische leerweg, zorg Daphne Bouland-ten Berge, Terneuzen; Nao mi de Loor, Terneuzen; Johan de Mul, Zaam slag; Jorinde van Vlierberghe, Axel; Chris Wong Chung, Terneuzen. ROC Zeeland, Afdeling VAVO, Vlissingen Vmbo, theoretische leerweg Swen Blikman, Goes; Kenneth Bratvogel, Heinkenszand; Remco Demper, Oosterland; Mare Haers, Middelburg; Ugur Kahveci, Goes; Jesse van de Ketterij, Vlissingen; Mare Roderwijn, Vlissingen; Gijsbert van der Wilt, Kapelle. Havo, profiel cultuur en maatschappij Charlotte van den Bosse, Middelburg; Nikki Broodman, Middelburg; Kim Buren, Vlissin gen; Jade Damen, Wemeldinge; Anouk Dun- zinger, Heinkenszand; Chenoa Geerts, Mid delburg; Marlot de Jonge, Nisse; Ilse Kerpel, Goes; Ottili de Koning, Vlissingen; Leonie Koppejan, 's-Gravenpolder; Erik Kuiper, Mid delburg; Liza Martens, 's-Heerenhoek; Ga- briela Pattianakotta, Vlissingen; Miranda van Tillo, Middelburg; Iris van de Velde, 's Heer Hendrikskinderen; Debby de Waardt, Grijps- kerke; Thijs Willemsen, Biggekerke. Havo, profiel economie en maatschappij Rob Altena, Oost-Souburg; Duncan Cijsouw, Zierikzee; Pauline de Feijter, Middelburg; Meivin Gabriëlse, Goes; Simone Geus, Hein kenszand; Thomas van Iwaarden, Middel burg; Abdel El Kharbouchi, Vlissingen; Michéle Koch, Zoutelande; Evert Lafeber, Vlissingen; Sanne Lasschuit, Serooskerke; So- hrab Mirzada, Vlissingen; Sander Nijssen, Middelburg; Heidi Oranje, Goes; Harrie den Otter, Nieuwerkerk; Stefan Pleijte, Arnemui den; Annemiek Roovers, Vlissingen; Anil Sar- wari, Oost-Souburg; Joost Schoonakker, Goes; Milou van der Weijde, Aagtekerke. Havo, profiel natuur en gezondheid Willem Boogaard, Kloetinge; Robin Botman, Middelburg; Bas Felius, Vlissingen; Liesbeth Fooij, Middelburg; Paola van de Hoek, Goes; Quirine de Jonge, Nisse; Kim Jonkers, Kapelle; Janneke Markerink, Heinkenszand; Juriën Nauw, Kloetinge; Fleur Peeters, Vlis singen; Myrthe Praat, Goes; Gerben de Wolf, Goes. Havo, profiel natuur en techniek Bert Francke, Grijpskerke; Dave van Kloos ter, Lewedorp; Richard Peene, Arnemuiden; Kimberley van Seters, Vlissingen. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Martijn Dekker, Aagtekerke; Jan Janse, Mid delburg; Jurjen Geljon, Vlissingen; Tim Hage- doorn, Vlissingen; Mare Minderhoud, Aagte kerke; Gesrau Noori, Vlissingen; Jim Post, Kamperland; Niels Wijkhuijs, Biggekerke. Havo, profiel economie en maatschappij/ cultuur en maatschappij Hedwig Friso, Vlissingen; Iris van der Velde, Kloetinge; Alper Yurdem, Middelburg;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 159