nooit ruzie 1 Scheldemond College 1 Zaterdag 4 juli 2009 7 SSC Nehalennia loc. Breeweg, Middelburg; Havo, profiel cultuur en maatschappij Shanna de Bel, Middelburg; Suzan Car, Mid delburg; Jülide ^etin, Middelburg; Anne Chaudron, Koudekerke; Liezelot van Duiven- dijk, Middelburg; Kayan de Feijter, Middel burg; Inge Geldof, Middelburg; Olivia Jon ker, Middelburg; Emily van Keulen, Middel burg, Nikki Quite, Vlissingen; Veerle San ders, Vlissingen; Mariëlle Scholte, Vlissin gen; Ivy Schuddemat, Middelburg; Khatera Tareq Ahmadie, Middelburg; Mizgin Togu^, Middelburg; Vivian Veurink, Middelburg; Ivar van Vliet, Middelburg; Jessie de Vogel, Middelburg; Jaëla van de Vorle, 's-Heer Arendskerke, Noortje Wijker, Middelburg; Roos Zwigtman, Middelburg. Havo, profiel economie en maatschappij Davey Blanker, Middelburg; Azaliya Khuday- bergenova, Middelburg; Sander Ouwerkerk, Middelburg; Danny Poppe, Oost-Souburg; Anissa Razani, Middelburg; Bob Schmelzer, Middelburg; Noes Seitte, Middelburg; Man- dy van Sighem, Westkapelle; Bruno Slag boom, Middelburg; Lennart van Sluijs, Mid delburg; Kirsten Soethout, Middelburg; Sara Tawfik, Middelburg; Debbie Veerman, Arne- muiden; Arent Westenburger, Middelburg; Meivin Wisse, Oostkapelle; Pleuni de Zeeuw, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maatschappij en profiel economie en maatschappij Genya van Belzen, Arnemuiden; Aliki Bos man, Middelburg; Zaura Corré, Middelburg; Rinske Dijkstra, Veere; Doris Giele, Middel burg; Jolijn Guldemond, Vlissingen; Alyssia Janse, Westkapelle; Helga Kiala, Middel burg; Niddia Paauwe, Middelburg; Jamie Pa ling, Koudekerke; Julian van Pul, Oostkapel le; Jordy de Smit, Arnemuiden; Rutger Snij der, Middelburg; Jimmy Theune, Arnemui den. Havo, profiel natuur en gezondheid Mirjam Arends, Middelburg; Paco Maas kant, Nieuw-en Sint Joosland; Christian Vaes, Middelburg; Havo, profiel natuur en techniek Ted Lagziel, Middelburg; Joris van Raaij, Mid delburg; Lisette aan de Wiel, Middelburg. Havo, profiel natuur en gezondheid en na tuur en techniek Madeion Baltus, Middelburg, Marcel de Bruijn, Middelburg; Fabian Gatsonides, Mid delburg; Bart Jansen, Middelburg; Jules Kuij- pers, Middelburg; Jermo de Lange, Vlissin gen; Remi Louwerse, Middelburg; Rens van der Male, Westkapelle; Merel Maljers, Mid delburg; Manouk Mondeel, Middelburg; Jason van Raaij, Middelburg; Niels Ridder bos, Domburg; Ruud Rozemond, Seroosker- ke; Kevin Sijnstra, Vlissingen; Jeroen Spans, Arnemuiden; Frank Velraeds, Middelburg; Daniella aan de Wiel, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel cultuur en maat schappij Thijs Dingemanse, Middelburg; Lieke Mal corps, Middelburg; Esha Metiary, Middel burg; Stella Nelissen, Middelburg; Judith Vaes, Middelburg. Vwo, gymnasium, profiel cultuur en maat schappij Lisa Burggraaff, Vlissingen; Myrthe Prins, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij Leonie Ballemans, Middelburg; Julia van Bo ven, Middelburg; Mare Droge, Vlissingen; Laura Goossens, Koudekerke; Niels van Iwaarden, Oost-Souburg; Emma Jeras, Mid delburg; Vera Kuijper, Middelburg; Rebanna Latuheru, Oost-Souburg; Serina Li, Middel burg; Henry Lim, Oostkapelle; Lola Lagen dijk, Middelburg; Stan Loontjens, Middel burg; Daan de Nooijer, Koudekerke; Nadine Reer, Westkapelle; Bas van der Sande, Mid delburg; Sarah Schönberger, Middelburg; Jeffrey van Sluijs, Oost-Souburg; Jeffrey de Visser, Oostkapelle; Thomas de Visser, Mid delburg; Tijmen Weber, Middelburg. Vwo, gymnasium, profiel economie en maatschappij Fen Hiah, Oostkapelle; Valesca Lefeber, Kou dekerke; Saskia van Ooijen, Middelburg; Jack Vredenbregt, Burgh-Haamstede; Jordi Vreede, Middelburg; Rosa de Witte, Vlissin gen. Vwo, atheneum, natuur en gezondheid Ahmed Abdi Mumin, Middelburg; Demko Bakker, Vlissingen; Gratia Bavelaar, Middel burg; Koen van den Buuse, Middelburg; Do minique Flipse, Middelburg, Edward Geers, Middelburg; Annika Goorsenberg, Koude kerke; Emile de Haes, Domburg; Robin Ingel- se, Middelburg; Stijn Jochems, Middelburg; Licia Kersten, Middelburg; Judith Koers, Ar nemuiden; Danny Lenstra, Veere; Diederik Liek, Veere; Arjen Satter, Middelburg; Juul Scheepers, Middelburg; Jasmijn Strous, Mid delburg; Emily Yau, Middelburg. Vwo, gymnasium, profiel natuur en ge zondheid Marilot Batenburg, Middelburg; Bouw Diele- man, Middelburg; Job vanXooten, Middel burg; Ronne Recourt, Biggekerke; Taco Smit, Middelburg. Vwo, atheneum, natuur en techniek Yannic Audenaerde, Westkapelle; Lennard van Damme, Serooskerke; Jannes Nelissen, Middelburg; Luuk de Visser, Middelburg; Floris de Witte, Middelburg; Vwo, gymnasium, natuur en techniek Bob de Brabandere, Vlissingen; Michael Steenbeek, Middelburg; Ole Thijs, Middel burg. Vwo, atheneum, profiel natuur en gezond heid en profiel natuur en techniek Tjeerd Collette, Middelburg; Erik Heeres, Middelburg; Niek de Lange, Middelburg; Gijs Nelissen, Middelburg; Arjen Simonse, Westkapelle; Myrna Staring, Middelburg; Sandra Suylen, Middelburg; Leonie Tenthof van Noorden, Oostkapelle. Vwo, gymnasium, profiel natuur en ge zondheid en profiel natuur en techniek Philippe Habets, Middelburg; lanthe Piscaer, Middelburg; Timo Sanders, Middelburg; Mi chelle Tas, Middelburg. SSC Nehalennia Merwedestraat, Middelburg Vmbo, BBL, economie Patrick Bakker, Middelburg; Xander van den Boom, 's Gravenpolder; Florine Cardon, Kou dekerke; Mike de Hamer, Nieuw- en Sint Joosland; Django Hooftman, Middelburg; Roy Koster, Middelburg; Delilah Lingier, Vlis singen; Robbie de Nooijer, Oostkapelle; Enis Rastoder, Biggekerke; Roxanne de Rij ke, Arnemuiden; Daan Smit, Vlissingen; Jeroen Storms, Grijpskerke; Daniel Verhulst, Westkapelle; Sander Visser, Middelburg. Vmbo, BBL, techniek Remon op den Brouw, Vrouwenpolder; Tim Hoogerland, Middelburg; Roy Kasteleijn, Oost-Souburg; Angelo Kreikamp, Middel burg; Moises van der Linde, Vlissingen; Dan ny Minderhoud, Middelburg; Dennis Roder- mond, Oost-Souburg; Justin Van de Velde, Koudekerke; Kayleigh Vrijenhoek, Vlissin gen; Elouar Yafrah, Middelburg. Vmbo, BBL, zorg en welzijn Danielle Blom, Kloetinge; Chantal Braam, Oost-Souburg; Simone Dekker, Domburg; Talina Kavelaars, Middelburg; Ivana Klomp, Oost-Souburg; Magdalena de Koning, Mid delburg; Melissa Kuipers, Middelburg; Mei- tem Oruq, Middelburg; Charmayne Patty, Vlissingen; Jessica Poppe, Vlissingen; Kelly Schuurman, Vlissingen; Farnoush Taghavi, Middelburg; Tuba Toksöz, Vlissingen; Sharon Vreeke, Oost-Souburg; Milou van de Wal, Vlissingen; Nandi de Wolff, Middel burg; Amel Yazid, Vlissingen. Vmbo, BBL leerwerktraject, zorg en wel zijn Anne-Ruth Blaasse, Vlissingen; Lilian Mat- thijsse, Middelburg; Samantha Steenpoorte, Vlissingen; Adar Yigit, Middelburg; Dijana Zlovic-Pejcinovic, Middelburg. Vmbo, BBL leerwerktraject, economie Dario Chikike, Middelburg; Jamie Purima- hua, Vlissingen. Vmbo, KBL, economie Bir Batelaan, Vrouwenpolder; Jet Boelen, Middelburg; Michelle Bostelaar, Middel burg; Lesley Crawfurd, Middelburg; Sara Daniëlsche, Oost-Souburg; Robin Huijssen, Middelburg; Laura Jansen, Vrouwenpolder; Lindsy Jansen, Middelburg; Jeroen van Lan- geraad, Middelburg; Michelle Loriaux, Oost-Souburg; Minggus Mainake, Middel burg; Sebastiaan Nieuwkamp, Oost-Sou burg; Melina Zakarjan, Oostkapelle. Vmbo, KBL, techniek Emile Berents, Westkapelle; Richard van den-Boomgaard, Middelburg; Damy de Ja ger, Nieuw- en Sint Joosland; Matthijs Janis- se, Westkapelle; Michel van de Ketterij, Ar nemuiden; Jochem Kiezebrink, Gapinge; Wesley Leijnse, Middelburg; Nathan Marcus- se, Vlissingen; Benjamin John Paulissen, Mid delburg; Yordi Scheffers, Westkapelle; Jes- per Schuit, Arnemuiden; Jacinho Tuhepary, Oost-Souburg; Remy Vermeulen, Vlissingen. Vmbo, KBL, zorg en weizijn Naomi Boone, Koudekerke; Debbie Cornelis- se, Oost-Souburg; Angela Jacobse, Middel burg; Lieke Wijtsma, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, economie Mustafa Awaleh, Middelburg; Can Aydin, Middelburg; Meivin Bliek, Oost-Souburg; Ay- ta<; Qakir, Middelburg; Fady El Najjar, Middel burg; Robin Priester, Nieuw- en Sint Joos land; Boaz van Vliet, Middelburg; Jeffrey van Vrouwerf, Middelburg; Osman Yigit, Middel burg. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Merdan Aktas, Middelburg; Mathieu van Boxtel, Westkapelle; Kevin Dierkx, Oost-Souburg; Micha van der Gaag, Middel burg; Lex Meerman, Nieuw- en Sint Joos land; Jesper Steur, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, economie Aagje Aarnoutse, Middelburg; Daan van Bel zen, Arnemuiden; Ikhlasse Benmoussa, Mid delburg; Metin Car, Middelburg; Merve £o- ban, Middelburg; Dennis van Daatselaar, Oostkapelle; Thierry van Dalen, Middel burg; Killian van Eenennaam, Middelburg; Emmelou van Eijkelenburg, Middelburg; Ra- chelle Harinck, Gapinge; Björn Harnisch, Middelburg; Guusje van Hartevelt, Middel burg; Miquel Hoeven, Vlissingen; Linsey de Jonge, Middelburg; Vincent Karssen, Middel burg; Guido Lagendijk, Arnemuiden; Domin- gus Matulessija, Nieuw- en Sint Joosland; Narges Nasser; Emiel de Nennie, Middel burg; Romy de Nooijer, Arnemuiden; Sjoerd de Nooijer, Middelburg; Ziggy van de Pas, Middelburg; Natanya Petkovic, Middelburg; Habib Qadirzadeh, Koudekerke; Jesse Ras, Middelburg; Selena de Ridder, Middelburg; Varsha Sewradj, Rotterdam; Stéphanie da Sil- va Gomes, Middelburg; Jennifer van der Steen, Middelburg; Delony Steutel, Middel burg; Jan van Veen, Middelburg; Pim Verhei- jen, Oostkapelle; Dylan Vreeke, Middelburg; Menno Waan, Oost-Souburg; Stefan van Zuijlen, Oostkapelle. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Glenn van den Berg, Vlissingen; Niels Gabriëlse, Westkapelle; Kevin Huibregtse, Westkapelle; Joey Koopman, Middelburg; Dennis Tukker, Middelburg; Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Anouk de Jonge, Middelburg; Yara Snikkers, Middelburg; Roosmarijn Strous, Middel burg; Daniëlle De Vriend, Oost-Souburg; Ro- wie Wullaert, Middelburg. 1 doe wat je zegt Het Scheldemond College feliciteert al haar leerlingen met het behalen van hun diploma!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 157