maar talendeuk De CSUJ feliciteert ^^alle.QeslciQQden! f Goed gedaan!! Zaterdag 4 juli 2009 5 Cristy Hobbelink (15) uit Kerkwerve slaagde voor vmbo kader zorg en welzijn aan het Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee. door Dewi Cigengack Wat was het leukste aan de hele schooltijd? „De lessen zorg en welzijn. Het is een praktijk vak waarbij je heel veel leert. Ik heb daarvoor twee sta- -ges gelopen: één op een basisschool en één in een gezin." Wat was het vervelendste aan de hele schooltijd? „Het wisselen van de klassen: elk jaar was het weer wennen en moest je nieuwe vrienden maken." Wie was de leukste docent(e)? „Mijn moeder, of is dat raar om te zeggen? Ze geeft wiskunde. Ik heb erg gelachen om hoe streng ze is in de klas. Thuis zijn we helemaal niet met wiskunde be zig, dat is niet nodig. Voor het examen heb ik het boek nauwelijks open gehad. Ik heb een wiskunde knobbel, maar een talendeuk." Wie ga je het meest missen? „Mijn beste vriendin Tessa. We gaan allebei dezelfde opleiding doen, maar komen waarschijnlijk niet bij el kaar in de klas. Dat zal wennen zijn." Wat was de leukste klas waar je in hebt gezeten? „2GT2. De tweede dus. Het was heel gezellig. Meestal wordt er wel iemand gepest, maar in die klas hele maal niet. Iedereen kwam voor elkaar op." Hoe zou je je school(tijd) in een paar zinnen beschrijven? „Een leuke, maar ook moelijke periode. Het was wen nen op zo'n grote school na mijn kleine basisschool tje. Ook ben ik niet iemand die de rest volgt, en dat wordt niet altijd geaccepteerd. Ik val er een beetje bui ten en had veel ruzie." Welk vak was het leukste? „Zorg en welzijn." Wat was het moeilijkste? „De talen, vooral Engels. Ik had een slechte basis, dus het was moeilijk om die in te halen. Grammatica en schrijven kon ik helemaal niet. Ik heb mijn cijfer op gehaald met lezen." Wat zou je aan je school willen veranderen? „De communicatie zou iets beter geregeld kunnen zijn, leerlingen kregen vaak pas op het laatste mo ment dingen te horen. Wat ga je nu doen? „Sociaal Pedagogisch Werk aan het Alberda College in Middelharnis. Uiteindelijk lijkt het me leuk om in het speciaal onderwijs les te geven." Cristy Hobbelink uit Kerkwerve: 'De leukste docente was mijn moeder.' foto Ronald den Dekker HAVO, profiel natuur en gezondheid Linda Albach, Oostkapelle; Kübra (^imen, Middelburg; Gijs Colpaert, Veere; Kristian Davidse, Middelburg; Yolentha van Giesen, Middelburg; Benjamin van Hese, Ritthem; Erik van den Hoff, Oost Souburg; Nadieh Kamp, Arnemuiden; Marisa de Later, Koude- kerke; Karin van der Linde, Serooskerke; Martijn de Ridder, Middelburg; Suzan van der Valk, Middelburg; Marit de Visser, Aagte- kerke; Wendy Wösten, Vrouwenpolder. HAVO, profiel natuur en techniek Mano Don, Middelburg; Ronnie Francke, Grijpskerke; Peter Geerse, Koudëkerke; Kees de Kraker, Vlissingen; Erik Melse, Mid delburg; Jeroen Mesu, Middelburg; Niels Mesu, Middelburg; Ingomar van der Meu- len, Middelburg; Anouk Tramper, Vlissin gen; Jonathan Trujillo, Oost Souburg; Yoni Verhoeven, Middelburg; Gertjan Vink, Mid delburg; Robbert-Jan Wijnen, Vlissingen. HAVO, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Luc Adriaanse, Middelburg; Johnny van Adri- chem, Middelburg; Levi Baaijens, Middel burg; Esther van Bloois, Oost Souburg; San- der Boerma, Vlissingen; Maron Boot, Burgh Haamstede; Leroy Dieleman, Arnemuiden; Swen Geensen, Vlissingen; Esther de Groot, Grijpskerke; Shari den Herder, Serooskerke; Esther van Impelen, Middelburg; Vincent Kooiman, Middelburg; Xander van Kooten, Middelburg; Lyanne Leijnse, Zoutelande; Yoël Manuhutu, Middelburg; Annemiek Rie- mens, Middelburg; Wouter van Rosevelt, Oost Souburg; Jurriaan de Ruiter, Middel burg; Stefan Schoenmaker, Zoutelande; Chantal Schuiling, Vlissingen; Emiel Stroo, Westkapelle; Sascha Theunissen, Middel burg; Olivia Vervloet, Grijpskerke; Nicolette Wouters, Grijpskerke. Atheneum, cultuur en maatschappij Deborah van Belzen, Middelburg; Sabrina Besuyen, Middelburg; Esther Beunis, Seroos kerke; Maaike van Beveren, Middelburg; Wendy Boone, Vlissingen; Bernard Breel, Middelburg; Rozemarijn Cloosterman, Mid delburg; Kirsten Dingemanse, Grijpskerke; Jorine Heijboer, Oost Souburg; Anouk den Herder, Serooskerke; Amber Jobse, Oostka pelle; Sharo Koster, Middelburg; Cerisa Krist, Middelburg; Elske van Liere, Ritthem; Cheyenne van Lieshout, Middelburg; Leonie Pape, Middelburg; Comee Parlevliet, Middel burg; Cerina de Troije, Arnemuiden; Floor van der Werff, Middelburg; Lise Wille- boordse, Serooskerke. Atheneum, economie en maatschappij Anas Amanzai, Middelburg; Silvana van Bel zen, Westkapelle; Joos Borcheld, Nieuw en St. Joosland; Richard Dek, Koudekerke; Glenn Geldof, Middelburg; Jos Goris, Koude kerke; Aniek van der Heijden, Middelburg; Frank van 't Hooft, Oost Souburg; Sheraga Huwae, Middelburg; Sebastiaan Hylkema, Koudekerke; Marlies van der Linden, West kapelle; Yordi Nijland, Oost Souburg; Sarina Oosse, Middelburg; Emma Pirson, Dom burg; Sylvie Pirson, Domburg; Gerdien Rid derbos, Koudekerke; Lisa van Schie, Middel burg; Take Sipma, Middelburg; Mandy Spuy, Borssele; Carolien Sturm, Vrouwenpolder; Kevin van der Veen, Koudekerke; Joeri van Wallenburg, Middelburg; Mirjam Walpot, Middelburg; Anne van Wittene, Biggekerke; Martijn Zielschot, Middelburg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid Sibel Altikulac, Middelburg; Wouter van Bel zen, Vlissingen; Joyce Dieleman, Seroosker ke; Kim Dieleman, Serooskerke; Annemiek van den Dries, Middelburg; Eveline van Ever- dingen, Middelburg; Kim de Groot, Grijps kerke; Sophie Hofman, Middelburg; Miriam van den Hoven, Oost Souburg; Gerdien Lan- degent, Burgh Haamstede; Sivan van Leer- zem, Middelburg; Lilian van der Linde, Serooskerke; Remko Looise, Oostkapelle; Koen Meijers, Serooskerke; Dirk van der Wal, Vlissingen; Anne Wesseling, Ritthem; Willemijn Wouters, Zoutelande. Atheneum, profiel natuur en techniek Henja Besuijen, Koudekerke; Edwin Koster, Vlissingen; Elze Porte, Middelburg; Barend Schot, Middelburg; Bartjan Volmer, Nieuw en St. Joosland; Onno de Vries, Middelburg; Thijs Waleson, Middelburg. Atheneum, natuur en techniek/natuur en gezondheid Dennis de Bakker, Middelburg; Emma Brou wer, Aagtekerke; Benjamin Caljouw, Arne muiden; Coen van Dam, Aagtekerke; Davy Davidse, Arnemuiden; Peter Jacobs, Middel burg; Roland Kars, Vlissingen; Jeffrey Klap wijk, Nieuw en St. Joosland; Janine Klomp, Vlissingen; Sven Nierynck, Middelburg; Dela no Wouters, Vlissingen. Gymnasium, cultuur en maatschappij Peter Adriaanse, Middelburg; Merlijn van Dierendonck, Serooskerke; Hanne Geerse, Serooskerke; Sophie de Graaff, Middelburg; Roosje Peeters, Serooskerke; Jacqueline Polf- liet, Oost Souburg; Marco Polfliet, Oost Sou burg; Ismay de Ridder, Nieuw en St. Joos land; Elisabeth Vogel, Middelburg; Hanneke Wijkhuijs, Oost Souburg. Gymnasium, economie en maatschappij Yip van den Berg, Middelburg; Arjon Bim- mel, Middelburg; Stephanie Roose, Aagte kerke. Gymnasium, natuur en gezondheid Leonie Bank, Vlissingen; Dominique Keste- loo, Koudekerke; Joëlle Klazen, Gapinge; Sil van Licher, Middelburg; Lennart Nordin, Koudekerke; Kristiaan van Rooijen, Koude kerke. Gymnasium, profiel natuur en techniek Mario Boot, Zoutelande; Mieke van Dort, Domburg; Martijn Hollestelle, Middelburg; Jip de Wolf, Middelburg; Katinka Wonder- gem, Oostkapelle. Gymnasium, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Matthijs Geerse, Middelburg. Praktijkschool Het Bolwerk, Middelburg Magazijnbeheer, KPC certificaat Yoran Knol, Vlissingen; Umut Ögütlüoglu, Middelburg. Heftruckcertificaat Patrick Beye, Vlissingen; Gary O'Hagan, Vlis singen; Nardus Steenbakkers, Vlissingen; Sanjeevan Theivendran, Vlissingen; Alex van der Weele, Middelburg. Schoonmaken in groothuishouding, KPC Naömï Bernaards, Middelburg; Cora Brasser, Westkapelle; Seda Cebeci, Middelburg; Mie ke Janse, Middelburg; Ryanne Joziasse, Oost-Souburg; Whitney Kooman, Middel burg; Aline van der Linde, Middelburg; Anni- ko Lobbes, Nieuw- en Sint Joosland; Raimaii- ne Rosaria, Vlissingen; Kim Vermeulen, Mid delburg; Isa Willems, Middelburg; Sharona Zorgvliet, Middelburg. Werken in kinderopvang, KPC certificaat Rianne Berrevoets, Serooskerke; Mihriban Dilmen, Middelburg; Amira Kramessi, Mid delburg; Shirley van der Weide, Middel burg; Sharona Zorgvliet, Middelburg. Werken in de zorg, KPC certificaat Esther Evertse, Vlissingen; Desmaline Koffie, Vlissingen; Aline van der Linde, Middelburg; Jennifer Mensah, Middelburg; Mirella Odo- gaso, Middelburg; Isa Willems, Middelburg. Werken in detailhandel, KPC certificaat Shauni Aldenhoff, Vlissingen; Johan Arnst, M'burg; Kimberley Beye, Vlissingen; Dilara Cebeci, M'burg; Ravenna Corbijn, Oost-Sou burg; Joyce Donker, Vlissingen; Manuela van de Goor, Vlissingen; Melissa Hoeven, Mid delburg; Kelly Hendriks, Kortgene; Denise de Leij, M'burg; Maryam el Massoudi, Mid delburg; Charmilla Misaine, M'burg; Arno van Oorschot, Vlissingen; Meivin den Outer, Vlissingen; Ikram Zariouh, Oost-Souburg. Werken in de keuken, KPC certificaat Wesley Dunnes, Oost-Souburg; Mohammed Elbadmoussi, Vlissingen; Giovanni Elskamp, Vlissingen; Vendor Konings, Kamperland; Jordan Mariana, Middelburg; Lugino Marti na, Vlissingen; Luwella Martina, Vlissingen; Nathan Nieuwersteeg, Middelburg; Renzo Roemeratoe, Oost-Souburg; Darwin van Scheijndel, Middelburg; Mandy Simonse, Sint Laurens; Julian Zweedijk, Middelburg. Werken in keuken, samenwerkingstraject Dewi Caus, Middelburg; Ramona Dingeman se, Biggekerke; Jeffrey Dunnes, Oost-Sou burg; Rowena van Eenennaam, Vlissingen; Esther Lijnema, Vlissingen; Silvia Pieper, Vlis singen; Davey Pieters, Oost-Souburg; Wer ner Smits, Middelburg; Jacky Vitaliti, Vlissin gen; Shaé Wehl, Middelburg; Jonathan Western, Vlissingen. Onderhoud plantsoen, KPC certificaat Dylan de Block, Middelburg; Carlos Juliana, Vlissingen; Mitchell Proost, Oostkapelle;Ti- mo van Scheltinga, Middelburg; Jacintha Steenpoorte, Oost-Souburg; Vincent de Wolff, Vlissingen. De groene ruimte, niveau 1 Marcel Joosse, Vlissingen; Frans van der Schoor, Middelburg. Bloemsierkunst niveau 1 Ikram Zariouh, Oost-Souburg. De groene ruimte, samenwerkingstraject Milo Josimovic, Middelburg; Aart de Korte, Meliskerke; Arthur van der Schoor, Middel burg; Foort de Witte, Zoutelande; Leo van Zetten, Vlissingen. Minigraver certificaat Marcel Joosse, Vlissingen; Milo Josimovic, Middelburg; Foort de Witte, Zoutelande. MDG/MAG lassen niveau 1 Stephen Daniël, Middelburg; Harveyson Lou- rens, Vlissingen; Parham Nawwabi, Middel burg; Duncan van Scheijndel, Middelburg; Jordy Slabbekoorn, Serooskerke; Sanjeevan Theivendran, Vlissingen. MIG/MAG Bassen niveau 2 praktijk Harveyson Lourens, Vlissingen. Computercursus, ADZ certificaat Ravenna Corbijn, Oost-Souburg, Blindtypen, Word basis; Ebrina Dingemanse, Zoutelan de, Blindtypen; Corné Meulmeester, Vlissin gen, Blindtypen, Excel, Word basis; Meivin den Outer, Vlissingen, Blindtypen. Taxichauffeur incl. rijbewijs B, Patrick Beye, Vlissingen; Daniël Blom, Mid delburg. Veilig op stage Virhu Bhoelai, Middelburg; Dilara Cebeci, Middelburg; Stephen Daniël, Middelburg; Jeffrey Dunnes, Oost-Souburg; Krijn Ge- schiere, Middelburg; Melissa Hoeven, Mid delburg; Yoran Knol, Vlissingen; Corné Meul meester, Vlissingen; Duncan van Scheijndel, Middelburg; Frans van der Schoor, Middel burg; Nardus Steenbakkers, Vlissingen. VCA-Basisveiligheid Sien Christiaansen, Kleverskerke; Milo Josi movic, Middelburg; Corné Meulmeester, Vlissingen; Frans van der Schoor, Middel burg; Nardus Steenbakkers, Vlissingen; Leo van Zetten, Vlissingen. Doorstroom naar ROC Ramona Dingmanse, Biggekerke; Kirstie de Fretes, Middelburg; Harveyson Lourens, Vlis singen; Gamze Kurt, Vlissingen; Mirella Odo- gaso, Middelburg; Nardus Steenbakkers, Vlissingen; Ilse Stoltink, Oost-Souburg; Sanj eevan Theivendran, Vlissingen; Mike Ver- brugghe, Koudekerke. Uitstroom met een baan Daniël Blom, Middelburg; Brian Bomhof, Oost-Souburg; Monica Bos, Middelburg; Saskia de Bruyne, Vlissingen; Krijn Ge- schiere, Middelburg; Angela Hoorenman, Vlissingen; Marcel Joosse, Vlissingen; Aart de Korte, Meliskerke; Gamze Kurt, Vlissin gen; Serge Nijsse, Vlissingen; Melissa Put ters, Middelburg; Arthur van der Schoor, Middelburg; Michael Schroevers, Vlissingen; Nardus Steenbakkers, Vlissingen; Ilse Stol tink, Oost-Souburg. Icsw Postbus 541 4330 AM Middelburg t 0118 65 21 00 f0118 65 21 09 e ca@cswalcheren.nl www.cswalcheren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 155