Wiskundeknobbel, 4 Zaterdag 4 juli 2009 CSW Vlissingen VMBO, gemengde leerweg, economie Melissa Brouwer, Oost Souburg. VMBO, gemengde leerweg, techniek Djastin van Damme, Oost Souburg. VMBO, gemeng. leerweg, zorg en welzijn Loes Brouwer, Middelburg; Cuy Menger, Vlissingen; Tim Putman, Vlissingen. VMBO, theoretische leerweg, economie Maarten Back, Oost Souburg; Davy van Bel- zen, Vlissingen; Peter Boks, Oost Souburg; Sabine Cijsouw, Oost Souburg; Davey van Duin, Oost Souburg; Laura van Gaaien, Vlis singen; Ymke van Gaaien, Vlissingen; Joffrey Grozema, Oost Souburg; Benjamin Hamers, Oost Souburg; Yoeri van Huizen, Vlissingen; Joey Keerssemeeckers, Koudekerke; Loes Knol, Oost Souburg; Giorgina Kooman, Mid delburg; Sarah Lambrechts, Vlissingen; Thier ry Mes, Vlissingen; Femke van Oorschot, Vlissingen; Melissa Pfaff, Vlissingen; Rachelle Seijbel, Vlissingen; Roxy Vink, Vlissingen; Sa ra van de Waeter, Vlissingen; Nikita Wonder- gem, Oost Souburg. VMBO, theoretische leerweg, landbouw Ariëlh Uitterhoeve, Vlissingen. VMBO, theoretische leerweg, techniek Rob de Jonge, Koudekerke; Dennis Klijnstra, Vlissingen; Sjoerd Koetje, Vlissingen; Danny Mast, Vlissingen; Wilco de Meijer, Middel burg; Leonard Passchier, Vlissingen; Yorick van Rijswijk, Oost Souburg. VMBO, theor. leerweg, zorg en welzijn Chantal Adriaanse, Vlissingen; Amber Bises- sar, Vlissingen; Sarah Botros, Vlissingen; Youssef Elkhannouch, Vlissingen; Patricia de Looff, Vlissingen; Pawina Manhave, Vlissin gen; Sherida Matthijsse, Vlissingen; Stevie Meerman, Vlissingen; Joyce Murre, Vlissin gen; Tristan van Pamelen, Vlissingen; Kim- berley van der Ploeg, Vlissingen; Biddy Reil- ly, Vlissingen; Layla Seitte, Vlissingen; Jacque line Smit, Vlissingen; Nishaal Soekhlal, Oost Souburg; Joyce Tanis, Vlissingen; Melissa Verbaas, Vlissingen; Lisa Verhoef, Oost Sou burg; Chantal Visser, Vlissingen; Dominique Zoetewei, Vlissingen. csw Middelburg VMBO, BBL, handel en administratie Ramon Bliek, Middelburg; Ekrem Qoban, Middelburg; Wilco Daane, Middelburg; Mi ke Davidse, Zoutelande; Sonny Dirven, Kou dekerke; Océane Flipse, Middelburg; Ashley Goovers, Middelburg; Evianne de Looff, Mid delburg; Sanne Meur, Middelburg; Ferhat Pa- muk, Middelburg; Jeroen Polderdijk, Grijps- kerke; Anna Ter-Vardanian, Middelburg; Er- win de Visser, Domburg; Özgür Yildirim, M'burg; Dinko Zlovic Pejcinovic, M'burg. VMBO, BBL, techniek breed Silvano de Boer, Koudekerke; Jasper Brugge- man, Middelburg; Nicky de Bruijne, Veere; Ricardo van den Buuse, Middelburg; Danny Davidse, Middelburg; Levi van Dommelen, Vlissingen; Dominique Guilliet, Vlissingen; Ricky Joosse, Nieuw en St. Joosland; Kevin Jowenko, Middelburg; Jeffrey van Kooten, Middelburg; Mark Krekel Kelderman, Rit- them; Chris van Liere, Vlissingen; Jacco Ma rijs, Arnemuiden; Michel Oosterling, Arne- muiden; Tristan Meulmeester, Arnemuiden; Justin van Os, Middelburg; Edwin Pelster, Middelburg; Shady Ragab Hasan, Vlissingen; Max Ros, Vlissingen; Meivin Sonnevijlle, Vlis singen; Jerry Streppel, Vlissingen; Benjamin Torbijn, Vlissingen; Gerco van der Wal, Vlis singen. VMBO, BBL, elektrotechniek Kai Disco, Middelburg. VMBO, BBL, zorg en welzijn Ashley van Amstel, Middelburg; Sultan Aya- na, Middelburg; Gelina Bakker, Vrouwenpol der; Manuela Baljeu, Oost Souburg; Sharon Booij, Middelburg; Kim Bruggeman, Oostka- pelle; Suse Doornen, Middelburg; Stefanie van Ee, Middelburg; Danielle Geschiere, Oostkapelle; Tamara de Graaff, Koudekerke; Linsey Kempkes, Koudekerke; Dijana Kostic, Vlissingen; Lisa van Leeuwen, Oost Sou burg; Jimmy Leewens, Middelburg; Betharia Malawauw, Middelburg; Justin Masius, Mid delburg; Emily Melse, Middelburg; Soraya Melse, Middelburg; Marisca van der Meule, 'omburg; Patricia Oostveen, Middelburg; h athalie Poortvliet, Oost Souburg; Jessie Rijkse, Middelburg; Melanie Roskam, Oost Souburg; Latifha Schets, Vlissingen; Mirrin Schotanus, Vlissingen; Jhemila Seitte, Mid delburg; Stefania Sinaij, Oost Souburg; Eveli- sa Slabber, Westkapelle; Naomi Smit, Vlissin gen; Renate Snoek, Middelburg; Isabelle Sprik, Middelburg; Alvara Telehala, Oost Souburg; Tamara Thomas, Oost Souburg; Kimberly van 't Westende, Vlissingen; Liza Wever, Middelburg; John Yabusele, M'lburg. VMBO, KBL, handel en administratie Rachid Abu-Rabaiya, Middelburg; Kimberly Barto, Middelburg; Thomas Bomhof, Middel burg; Chrissy Boersma, Breskens; Yassine Boubou, Vlissingen; Hüseyin Eser, Oost Sou burg; Rosanne Geschiere, Serooskerke; Lo renzo de Groot, Oost Souburg; Jacquelina Hilleman, Middelburg; Martijn Jeras, Middel burg; Ahmed Kanaan, Vlissingen; Mehmet Kandemir, Middelburg; Wouter Koch, Zoute lande; Eric Marinussen, Grijpskerke; Léon Meulenberg, Biggekerke; Dilara Ögütlüoglu, Middelburg; Joeri Rijnders, Middelburg; Mariëlle Timmerman, Aagtekerke; Samant- ha Verhage, Vrouwenpolder; Liselotte de Vlieger, Middelburg; Christian Wildenbos, Vlissingen; Leyla Yüce, Middelburg. VMBO, KBL, techniek breed Maikel Alewijnse, Grijpskerke; Dig Besuijen, Koudekerke; Jesse Bolle, Middelburg; Arjen Davidse, Serooskerke; Adriaan Dronkers, Westkapelle; Lennard van Eenennaam, Grijpskerke; Jacky Elenbaas, Arnemuiden; Wouter Floor, Middelburg; Peter Francke, Gapinge; Cerezo van Garsel, Middelburg; lan van Gorkum, Middelburg; Jeffrey den Hollander, Arnemuiden; Daan van der Horst, Koudekerke; Nathan Jasperse, Middelburg; David de Later, Koudekerke; Len Minder- houd, Aagtekerke; Sem de Paauw, Middel burg; Jerry Poortvliet, Westkapelle; Mal colm Poppe, Meliskerke; Sander Roelofs, Oost Souburg; Jordi Sneltjes, Grijpskerke; Stefan Willemstein, Nieuw en St. Joosland; Arnon van de Worp, Middelburg; Julien van Zeist, Vlissingen. VMBO, KBL, zorg en welzijn Rowena Alewijnse, Oost Souburg; Filiz Alti- kula<;. Middelburg; Sanne Berg, Koudeker ke; Janine Brouwer, Aagtekerke; Michelle van Daalen, Koudekerke; Iris Davidse, Serooskerke; Karin Dekker, Aagtekerke; Rosanna Fleumer, Vlissingen; Matthijs Fran cke, Middelburg; Esther Gilde, Serooskerke; Joyce Lauer, Middelburg; Anouk Lorier, Grijpskerke; Jennie Maas, Gapinge; Ani Ma- noekian, W-kapelle; Mariska Montaan, Mid delburg; Willemijn de Nooijer, Westkapelle; Ilse Ridderbos, M'burg; Daisy van Rijswijk, Middelburg; Kim Schipper, Middelburg; Mij- ke Verijzer, Oost Souburg; Aniek Vogel, Mid delburg; Aletta van de Voorde, Middelburg; Patrick Willeboordse, Vlissingen. VMBO, gemengde leerweg, economie Nils Berends, Middelburg; Dominique van den Bor, Oost Souburg; Adrijana Bradara, Middelburg; Vincent Chrispijn, Koudekerke; Bennet Passenier, Serooskerke; Maire Saija, Middelburg; Clarinda Verkamman, Arnemui den; Marlies Volmer, Nieuw en St. Joosland; Ruben van Wijk, Burgh Haamstede. VMBO, gemengde leerweg, techniek Jurrian Anderiesse, Vlissingen; Alexander v. Dongen, M'burg; Victor v. Mill, Middelburg; Robin Smallegange, M'burg; Teun Prévoo, Vlissingen; Cristian Vos, Serooskerke. VMBO, gemeng.leerweg, zorg en welzijn Suzanna Coppoolse, Middelburg; Tjitske Notschaele, Arnemuiden; Joyce de Ridder, Arnemuiden; Britta Versluijs, Grijpskerke; Christiaan de Vlieger, Arnemuiden. VMBO, theoretische leerweg, economie Michel Babijn, Biggekerke; Kim Barentsen, Oost Souburg; Jessica den Boer, Ritthem; Miryam Boujemaa, Middelburg; Willem Breel, Veere; Bart Cépèro, Middelburg; Fem ke Cornelisse, Middelburg; Marith den Dik ken, Veere; Iris van der Eijk, Middelburg; Puck van Elswijk, Veere; Martijn Everts, Mid delburg; Melissa Geldof, Middelburg; Ken neth Goedbloed, Oost Souburg; Ernesto Hallie, Middelburg; Lisanne Heijens, Middel burg; Dennis Hendriks, Middelburg; Nanda Hendrikse, Zoutelande; Zhixiang Hu, Seroos kerke; Christiaan van IJsseldijk, Burgh Haam stede; Art-Jan Joosse, Vlissingen; Emiel Kamphof, Grijpskerke; Ilse van Kleven, Mid delburg; Jordy Kloet, Burgh Haamstede; Jas per Koch, Zoutelande; Daniëlle Kodde, Nieuw en St. Joosland; Tessa de Koeijer, Middelburg; Patricia Koppejan, Zoutelande; Arieke van Liere, Ritthem; Nicole Matthijs se, Oost Souburg; Nicky Meedendorp, Mid delburg; Britt Moens, Middelburg; Timo Nieuwburg, Middelburg; Shanice Oilira, Mid delburg; Marcella Quist, Middelburg; Stella Rammeloo, Middelburg; Anne Reijniers, Middelburg; Elvira Ridderbos, Domburg; Eli- ne Schroevers, Arnerpuiden; Jorian Schroe- vers, Arnemuiden; Blerta Shala, Veere; Laris- sa Sohier, Middelburg; Karlijn Suijk, Oostka pelle; Fabiën Sumantri, Middelburg; Daisy Telussa, Middelburg; Milou Ton, Vrouwen polder; Dibri Vermeulen, Middelburg; Nicky de Visser, Middelburg; Thijs Weststrate, Mid delburg; Hannah van der Weijde, Aagteker ke; Gijs Zoutewelle, Middelburg. VMBO, theoretische leerweg, landbouw Thirza v. Hooij, Middelburg; Yara Marinis- sen, Koudekerke; Wilbert Wouters, Grijps kerke. VMBO, theoretische leerweg, techniek Arthur van den Driest, Middelburg; Niek Francke, Zoutelande; Roy Geschiere, Bigge kerke; Rens Janssen, Meliskerke; Ramon Koets, Biggekerke; Ricardo Miltenburg, Rit them; Jaffeth Parinussa, Middelburg; Fabian Roomer, Middelburg; Robert Visser, Koude kerke; Stephan de Visser, Middelburg. VMBO, theor. leerweg, zorg en welzijn Iris Babijn, Biggekerke; Melissa Baijens, Mid delburg; Astrid Bastiaanse, Grijpskerke; De- nise van Belzen, Oost Souburg; Rachelle de Block, Middelburg; Marjeile Coppoolse, Ga pinge; Karlien van der Heijden, Zoutelande; Mutambayi Kesteloo, Koudekerke; Waka- diayi Kesteloo, Koudekerke; Chellie van Klooster, Middelburg; Jeanine Knippers, Aag tekerke; Merel van Kooten, Middelburg; Kees Langebeeke, Middelburg; Soraya van Osselaer, Middelburg; Emma Roberts, Mid delburg; Amber Schoote, Middelburg; Vi vian Sturm, Oostkapelle; Mariëlle de Visser, Biggekerke; Annick de Vries, Serooskerke; Niels Wagenaar, Middelburg; Rianne van Wijnen, Middelburg; Seran de Witte, Rit them; Angela Zorg, Arnemuiden. HAVO, profiel cultuur en maatschappij Elize Arens, Middelburg; Lisanne van Bie- men, Middelburg; Hester Boogaard, Middel burg; Rianne Bout, St. Laurens; Kelly de Bree, Middelburg; Maxime Francke, Zoute lande; Edmee de Fretes, Middelburg; Step hanie van Gunst, Middelburg; Domino van Hecke, Vlissingen; Lise Hekhuis, Vrouwenpol der; Mariéla de Jong, Middelburg; Hansanee Karunaratne, Aagtekerke; Cristel van Koets veld, Middelburg; Marit Koster, Vrouwenpol der; Miranda Mombarg, Middelburg; Yuri van der Putten, Middelburg; Larissa de Rid der, Vlissingen; Rebecca Saas, Vlissingen; Shona Snijkers, Vlissingen; Marieke Wijers, Middelburg; Lideke de Zeeuw, O-Souburg. HAVO, profiel economie en maatschappij William Assaad, Middelburg; Simone de Baan, Vlissingen; Monica van Beek, Koude kerke; Angela Boone, Vlissingen; Lisa Boste- els, Serooskerke; Esther Braat, Vlissingen; Robin de Bree, Aagtekerke; Jorinde van den Broeke, Middelburg; Manouk de Bruijne, Vlissingen; Merel de Bruin, Middelburg; Jes sica Coppoolse, Gapinge; Simone Dekker, Middelburg; Laura van Doorn, Middelburg; Nikie Geervliet, Grijpskerke; Myrthe Geldof, Middelburg; Kelly Gerrits, Koudekerke; Ani ta Geschiere, Middelburg; Lindsey Groot- jans, Oost Souburg; Adriaan van der Heij den, Ritthem; Ruben den Hollander, Veere; Marc van 't Hooft, Oost Souburg; Diego Hoogendoorn, Middelburg; Dimitry Janse, Arnemuiden; Arie Joosse, Middelburg; Mi- chal Kemp, Zoutelande; Jordan Kersten, Oost Souburg; Elias de Korte, Middelburg; Dustin Kromoredjo, Vlissingen; Jeroen van der Laan, Oost Souburg; Rob de Landmeter, Serooskerke; Sari de Landmeter, Seroosker ke; Marieke van der Leijé, Vlissingen; Anton Lous, Oostkapelle; Rebecca Meerman, Mid delburg; Christiaan Mesu, Ritthem; Lieven Middelhoek, Vlissingen; Rene Nelis, Oost Souburg; Marleen van Pagee, Borssele; Luna Piscaer, Middelburg; Jesse Pouwelse, Middel burg; Davina Radermacher, Middelburg; Jo- chem Rijken, Middelburg; Sven Risseeuw, Middelburg; Suzie Rohling, Vlissingen; Jas per Smit, Middelburg; Matthieu de Smit, Vlissingen; Giovanni van Sommeren, Oost Souburg; Yannik Taniwel, Middelburg; Deni- se Vader, Zoutelande; Ellen Wagenaar, Grijpskerke; Floris Willeboordse, Vrouwen polder; Ronald Wisse, Middelburg. HAVO, profiel cultuur en maatschappij/economie en maatschappij Carlynn Armour, Middelburg; Patty van Beest, Vlissingen; Ally Jacobsen, Vlissingen; Desi Janse, Middelburg; Simone Linden- berg, Middelburg; Santosha Muller, Middel burg; Jaël Ordehi-Delfos, Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 154