toch geslaagd ;:Y De Rede Zaterdag 4 juli 2009 3 Stedelijke scholengemeen schap De Rede, Terneuzen Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek timmeren Tim van den Bos, Axel. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek schilderen Rinaldo Huitema, Terneuzen; Elise Verlinde, Sluiskil. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, con sumptief bakken Femke van Bavinchoven, Terneuzen; Björn de Decker, Axel; Kimberley Reitsma, Terneu zen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, con sumptief horeca Patricia Antes, Koewacht; Elvira Brandsma, Terneuzen; Joëlle Stofferis, Sas van Gent. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Yannick Buijze, Terneuzen; Axel Kruithof, Hoek; Bart Vos, Axel. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, in stallatietechniek Robbert Dukkerhof, Sluiskil; Jelle Krijger, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, me taaltechniek Mike Dec, Biervliet; Nick Dieleman, Bier vliet; Niels Dieleman, Terneuzen; Patrick Du- dok, Oostburg; Jairo van Esch, Terneuzen; Stefan Grim, Sluiskil; Jan-Arie Gulien, Ter neuzen; Clay Hekker, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, sport dienstverlening en veiligheid Rocky Beck, Hoek; Erik van den Berg, Ter neuzen; Manon Coppieters, Axel; Stephen Dacatimbang, Terneuzen; Kimberley Goos- sens, Terneuzen; Jessica van der Graaf, Axel; Ramon Hagenstein, Terneuzen; Jannice Her- sisia, Sluiskil; Jazz Kolijn, Terneuzen; Jeffrey van de Lijke, Terneuzen; Jordy van der Lijke, Terneuzen; Danny van Neijenhof, Terneu zen; Arek Nikolajczyk, Terneuzen; Adinda van der Schelling, Terneuzen; Stephanie Smallegang, Terneuzen; Lesley van Tatenho- ve, Sluiskil; Jessica Wulffaert, Sas van Gent. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Renzo Bakker, Axel; Thomas Geerling, Sas van Gent; Kevin Gelderland, Terneuzen; Len- nart Jansen van Rosendaal, Zaamslag; Sean de Jonge, Terneuzen; Peter Netten, Sluiskil; Hans Ooms, Terneuzen; Richley Romondt, Terneuzen; Ardan Tollenaar, Hoek. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek schilderen Pieter-Paul Antheunis, Axel. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek timmeren Sven Jurriëns, Philippine; Mitat Yilmaz, Sas van Gent. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, consumptief bakken Daniëla Alberto, Terneuzen; Nastassja Crom- been, Terneuzen; Shana Daneels, Terneu zen; Angela Goedhart, Terneuzen; Daniëlle van Leenen, Hoek; Miki Malkic, Terneuzen; Dounja Ouchan, Terneuzen; Kelly Verpoor- te, Terneuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, consumptief horeca Guus de Bakker, Terneuzen; Niels France- schi, Hoek; Dylan Klokgieter, Hoek; Moni que Meerveld, Terneuzen; Carmen Persijn, Axel; Asha Splinter, Terneuzen; Femke de Theije, Westdorpe. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Niels van Damme, Sas van Gent; Kenan Günes, Terneuzen; Jamal Himmit, Terneu zen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Roy Lensen, Terneuzen; Thomas de Meijer, Biervliet; Leander Molegraaf, Terneuzen; Ri- cardo van Overmeeren, Sas van Gent. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, installatietechniek Abco van Bendegem, Zaamslag; Jeroen Berg- akker, Terneuzen; Bas Hamelink, Zaamslag; Stijn Impens, IJzendijke; Carly de Kraker, Ter neuzen; Jeroen Mechielsen, Terneuzen; Jorin Missu, Zaamslag; Faton Namani, Sas van Gent; Tim Neels, Axel; Nicky Pleijte, Hoek; Wesley van Poecke, Axel; Wessel Schoonakker, Terneuzen; Meivin Visser, Ter neuzen; Aaron de Waal, Terneuzen; Ricardo Wagenaer, Hulst; Stephen de Zeeuw, Hoek. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Eric Houg, Zaamslag; Ewoud Oskam, Terneu zen; Tim van Overdulve, Zaamslag; Marino van Puijvelde, Axel; Bryan Visser, Terneuzen; Michael Willems, Sluiskil. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, sport dienstverlening en veiligheid Steffi de Boeye, Sas van Gent; Nienke Bou- terse, Terneuzen; Anouk de Bruijne, Sluiskil; Liza Catseman, Koewacht; Thessa Dekker, Terneuzen; Lieke Dezutter, Sas van Gent; Kwint Donze, Terneuzen; Rowana Helmen dag, Terneuzen; Dewi Koekkoek, Axel; Car men Krijgsman, Westdorpe; Jordy de Kun- der, Terneuzen; Kendra Lippens, Sas van Gent; Jeroen Maas, Terneuzen; Sebastian de Meijer, Sas van Gent; Jeroen Pluim, Terneu zen; Jens Ruissen, Heikant; Meivin Vermeu len, Hulst; Jens Verschelden, Philippine; Kiki Vonck, Hoek; Romy Wisse, Terneuzen; Den nis Wolfert, Terneuzen; llona Zegers, Ter neuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Björn Bakker, Terneuzen; René de Caluwé, Terneuzen; Remco Hemelaar, Terneuzen; Glen McCarthy, Terneuzen; Matthijs Rot, Terneuzen; Arianne van de Velde, Terneu zen; Daniël Verlinde, Zaamslag; Reinout Zwart, Terneuzen. Vmbo, theoretische leerweg, economie Chris Albus, Terneuzen; Bo Bakker, Sluiskil; Dennis Cornelissen, Hoek; Lejla Fekovic, Ter neuzen; Roy Haerens, Terneuzen; Cees van Leersum, Biervliet; Lowie Mangnus, Water landkerkje; Salina van Miert, Terneuzen; Ca- rolien Neijt, Sluiskil; Anne Oele, Terneuzen; Angela Samijn, Axel; Kristina Usova, Terneu zen; Florian Verlinde, Terneuzen; Denise Verstraeten, Terneuzen; Jim van der Vlies, Hengstdijk; Thijmen van Waes, Terneuzen; Kevin Withaar, IJzendijke. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Joep van Dixhoorn, Terneuzen; Maarten van Hecke, Philippine; Vince Mahn, Philippine; Ashly Mangold, Westdorpe; Dennis van Pas- sel, Vogelwaarde; Marijn Zeijler, Philippine. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Charity Bosua, Terneuzen; Brenda Haak, Hoek; Camilla Hermans, Vogelwaarde; Kim Jansen, Axel; Valerie Kampen, Philippine; Na thalie Kik, Terneuzen; Cynthia Kornelis, Ter neuzen; Dylana Lauret, Kloosterzande; Ber- nadette Neve, Terneuzen Esra Saglam, Terneuzen; Alison Vosveld, Ter neuzen; Amber van de Wege, Terneuzen; Tessa Wisse, Terneuzen. Vmbo, gemengde leerweg, elektrotech niek Frans de Braai, Terneuzen; Randy Dane, Zaamslag; Sjoerd Hamelink, Terneuzen; Tim Scheele, Terneuzen; Rob Slingerland, Bier vliet; Yannick Taalman, Axel. Havo, profiel cultuur en maatschappij Nina Calbo, Zaamslag; Gerard Jasperse, Ter neuzen; Annemijn Minneboo, Philippine Naomi de Nijs, Vogelwaarde; Rosalie Plat- teeuw, Terneuzen; Kim Snouwaert, Philippi ne; Anouk Dieleman, Philippine; Samantha Kornelis, Terneuzen; Eveline Kuijpers, Ter neuzen; Annelot Liefting, Terneuzen; Eline van der Sloot, Philippine; Christiaan Spruit, Terneuzen. Havo, profiel economie en maatschappij Michiel Acke, Terneuzen; Kaj van den Bosch, Terneuzen; Svelte Broekaart, Lams- waarde; Joey Cheung, Terneuzen; Gert-Jan van Dam, Sas van Gent; Marcel Dhondt, Ter neuzen; Anouk Dieleman, Philippine; Xan- dra Faas, Terneuzen; Hidde Faas, Westdor pe; Sjoerd Geensen, Terneuzen; Anouk Ha melink, Terneuzen; Tibby Harpe, Hoofd plaat; Gijs de Jong, Terneuzen; Amresh Kal- loe, Terneuzen; Merve Kiliq, Terneuzen; Nic ky Koole, Terneuzen; Samantha Kornelis, Terneuzen; Eveline Kuijpers, Terneuzen; An nelot Liefting, Terneuzen; Steven Lockefeer, Philippine; Dennis Malcontent, Klootserzan- de; Mare Paulusse, Zaamslag; Mitchel van der Peijl, Terneuzen; Mayra Poppe, Terneu zen; Anca Pruna, Terneuzen; Jens Rasmus sen, Terneuzen; Joep Riemens, Terneuzen; Nino Sinnathamby, Terneuzen; Eline van der Sloot, Philippine; Joey de Smet, Westdorpe; Vicky Snouwaert, Philippine; Cinny Tuinstra, Terneuzen; Nina Calbo, Zaamslag; Annemijn Minneboo, Philippine; Rosalie Platteeuw, Terneuzen; Mehmet Yigit, Terneuzen. Havo, profiel natuur en gezondheid Lisa Alewijnse, Terneuzen; Sanne Benthem, Terneuzen; Tim Cijsouw, Philippine; Nadine David, Sluiskil; Jeroen Fermont, Terneuzen; Nienke Goedvolk, Westdorpe; Kübra Güzel, Terneuzen; Franca Houg, Zaamslag; Sibel Ko dak, Terneuzen; Bas de Maat, Hoek; Maar ten Rademakers, Sas van Gent; Lisanne San ders, Terneuzen; Olivier Taverne, Terneuzen; Gian Scheele, Zaamslag; Sander Vermeeren, Terneuzen; Megan van Voren, Vogelwaarde; Ruben Zondervan, Axel. Havo, profiel natuur en techniek Lisa Alewijnse, Terneuzen; Niels de Booij, Terneuzen; Tim Cijsouw, Philippine; Paulien van Es, Axel; Franca Houg, Zaamslag; Erik Kirkenir, Terneuzen; Gian Scheele, Zaam slag; Sander Vermeeren, Terneuzen; Meivin Weststrate, Westdorpe; Sanne Benthem, Terneuzen; Kübra Güzel, Terneuzen; Sibel Kodak, Terneuzen; Bas de Maat, Hoek; Maar ten Rademakers, Sas van Gent; Lisanne San ders, Terneuzen; Megan van Voren, Vogel waarde. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Janna van Dorst, Sas van Gent; Eva van Driel, Terneuzen; Ankie Jurriëns, Sluiskil; Shalina Kalloe, Terneuzen; Pieter Krol, Ter neuzen; Lauren Lauret, Terneuzen; Amanda de Putter, Terneuzen; Jessie Scheele, Philip pine; Christophe Van Wambeke, Hoek. Vwo, profiel economie en maatschappij Aleksandr Bratkov, Axel; Anouk Cohen, Hoek; Pim Dieleman, Hoek; Janna van Dorst, Sas van Gent; Stephanie Elve, Terneu zen; Dylan Herrebout, Hoek; Anny Hong, Terneuzen; Ankie Jurriëns, Sluiskil; Dominic de Maagt, Clinge; Sem Meereboer, Terneu zen; Michel Meertens, Terneuzen; Amanda de Putter, Terneuzen; Toon de Putter, Ter neuzen; Jessie Scheele, Philippine; Tanya Va- rakina, Terneuzen; Angelique van Waarde, Hoek; Mandy van Waesberghe, Hulst. Vwo, profiel natuur en gezondheid Quinten Broekaart, Lamswaarde; Lieke de Cock, Biervliet; Evi Erpelinck, Kloosterzan de; Gwen den Exter, Terneuzen; Thomas Geertse, Zaamslag; Manon Goethals, Sas van Gent; Yannick Goossens, Philippine; Tamara Klopmeijer, Terneuzen; Aubrey Mae- nhout, Clinge; Luc Oostdijk, Westdorpe; Carlos Ramos Rodriquez, Axel; Ko Verstra ten, Zuiddorpe. Vwo, profiel natuur en techniek Quinten Broekaart, Lamswaarde; Lieke de Cock, Biervliet; Manon Goethals, Sas van Gent; Yannick Goossens, Philippine; Tamara Klopmeijer, Terneuzen. Stedelijke scbolatflcnteensiitap Oude Voort 1 Postbus 375 4530 AJ Terneuzen •0515-612155 www.derede.nl info@derede.nl J——mtkijmmt imi «i wmwhmmm—

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 153