®oWO Markiezaat College zoekt Topper Banen JobTrack.nl enthousiaste bloembinder m/v Coördinator (m/v) SECRETARESSE DIRECTIESECRETARESSE Westerscheldetunnel Neem de slimste route naar je carrière Onderhoudsdeskundige ICT Manager Financiën en Control Markiezaat College Westerscheldetunnel Neem de slimste route naar je carrière 68 I Zaterdag 4 juli 2009 Kijk ook op Gentsestraat 7 Promenade 4551 CC Sas van Gent Tel 0115-451402 0115-452660 Fax 0115-452924 torbijn@zeelandnet.nl Als aanvulling op ons Torbijn Bloemwerken Team te Sas van Gent, zijn wij op zoek naar een Profiel: volledig gediplomeerd leeftijd vanaf 20 jaar ervaring en positieve werklust is een must flexibele werkweek goed in teamverband kunnen werken creatieve inslag hebben Graag reactie naar: Torbijn Bloemwerken, t.a.v. Maarten Torbijn Gentsestraat 7, 4551 CC Sas van Gent E-mail: Torbijn@zeelandnet.nl tel. 0115 451402 0115 452660 06 51315009 Werken aan de boulevard in Vlissingen? Strandappartementen de Gulden Stroom -met het strand op 20 meter afstand!- is gelegen op de Bou levard Bankert. het meest bruisende deel van de boulevard van Vlissingen: een keur 3an restaurantjes met elk hun specialiteit, levendige terrassen en dit alles met het fabuleuze uitzicht op strand en zee. Via de boulevard wandelt u in 10 minuten naar het hart van Vlissingen: het Bellamypark met'haar gezellige uitgaansleven ruiden -Stroom ij zoeken per direct een (part-time 16 uur) medewerker receptie Profiel: Kennis van Word en Excel Bij voorkeur M.T.R.O. Werkervaring is een pré Kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift Zelfstandig kunnen werken Wij bieden: Een veelzijdige all-round functie in een dynamisch bedrijf met toekomst. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring en een professionele werkomgeving en organisatie. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar: Strandappartementen De Gulden Stroom t.a.v. de directie Boulevard Bankert 634.4382 AC Vlissingen e-mail: holger@deguldenstroom.nl www.deguldenstroom.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken in het grootste Nationaal Park van Nederland? IVN zoekt een voor Nationaal Park Oosterschelde met aantoonbare kennis en (projectleiding) ervaring (HBO+) op het gebied van voorlichting, communicatie en natuurgerichte recreatie. Meer informatie op www.ivn.nl/vacatures en www.npoosterschelde.nl Wij zijn op zoek naar een: Standard Glas B.V. in Kortgene is een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming die handelt in vlakglasproducten. Het glas wordt ingekocht in Azië en in containers verscheept naar afzetgebieden over de hele wereld. De meeste klanten bevinden zich in Latijns Amerika. De inkoop en verkoop geschieden grotendeels door de driehoofdige directie, ondersteund door een professioneel team van binnendienstmedewerkers. De functie: De functie bestaat uit een veelvoud van taken, variërend van het ondersteunen van de directie tot het organiseren van de vele complexe internationale reizen, telefoonaanname, balie werk en ad-hoc projecten. Daarnaast zorg je ervoor dat de interne secretariële processen op orde zijn. Je bent met andere woorden de vaste steun en toeverlaat voor directie en organisatie. Gevraagd: Je bent secuur, pro-actief, weet prioriteiten te stellen en kan zelfstandig werken. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift (Spaans is een grote pré), Geboden: Een afwisselende fulltime functie in een uiterst succesvol familiebedrijf met 15 enthousiaste medewerkers en een jonge, ambitieuze directie. Maak je jezelf waar, dan krijg je steeds meer verantwoordelijkheden. Heb je interesse? Wij zien je sollicitatie met belangstelling tegemoet. Deze kan vóór 18 juli a.s. worden gestuurd aan: florien standardalas.com of Standard Glas, Postbus 12, 4484 ZG Kortgene. Voor nadere informatie kan je contact opnemen met Florien Moens, tel. 0113 - 302055. Ter versterking van ons team zoeken wij een: De N V. Westerscheldetunnel exploiteert sinds maart 2003 de toltunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuws- Vlaanderen. Met een jonge en compacte organisatie staan wij voor veiligheid, kwaliteit en klantgerichtheid. De opgedane expertise wordt ingezet voor nieuwe business in de ontwikkeling en exploitatie van betaalde mobiliteit en infrastructuur, nationaal en internationaal. Bij onze organisatie zijn ongeveer 65 mensen werkzaam. fulltime Werkzaamheden Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden en optimaliseren van het tunnelbesturings- en tolinningssysteem, maar ook voor de handhaving van de technische veiligheid van de tunnel en haar aansluitende wegen. Je bent de spil in de contacten met aannemers, leveranciers en externe specialisten over het plannen en uitvoeren van tunneltechnisch gerelateerd beheer en onderhoud, modificaties en het oplossen van storingen. Daarnaast lever je een bijdrage aan de ontwikkeling en realisatie van visies op het gebied van beheer en onderhoud, veiligheid, kwaliteitsbeleid en -borging Profiel Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding (technische) informatica/informatievoorziening of industriële automatisenng en enige jaren ervaring op het gebied van SCADA-/PLC- systemen, besturingstechnieken en datatransmissie. Verder verwachten wij van de kandidaten ervanng op het gebied van contractmanagement en het onderhandelen met externe partijen. Ben jij nauwkeurig, stressbestendig en beschik jij over goede communicatieve vaardigheden en ben je na het lezen van de functie enthousiast geworden? Kijk dan op onze website www.westerscheldetunnel.nl De N.V. Westerscheldetunnel exploiteert sinds maart 2003 de toltunnel tussen Zuid-Beveland en Zeeuws- Vlaanderen. Met een jonge en compacte organisatie staan wij voor veiligheid, kwaliteit en klantgerichtheid. De opgedane expertise wordt ingezet voor nieuwe business in de ontwikkeling en exploitatie van betaalde mobiliteit en infrastructuur, nationaal en internationaal. Bij onze organisatie zijn ongeveer 65 mensen werkzaam. m/v 32/40 uur per week Werkzaamheden Je geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling Financiën Control en bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en aansturing (inhoudelijk en procesmatig) van alle financieel administratieve zaken bij de N.V Westerscheldetunnel. Daarnaast ben je op gebieden als financieel beleid en bedrijfsvoering sparringpartner van de directie van de N.V. Westerscheldetunnel en ben je verantwoordelijk voor het opstellen van de begroting, kwartaalrapportages en de jaarrekening. Profiel Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding bedrijfseconomie of over een opleiding op vergelijkbaar niveau in combinatie met een aantoonbaar academisch werk- en denkniveau en over ruime leidinggevende ervaring op financieel-administratief gebied. Je bezit brede kennis van en inzicht in het voeren van het financiële beleid, de financiële administratie en de planning en controlcyclus. De belangrijkste vaardigheden die we van je vragen zijn sturen, probleemanalyse, plannen en organiseren, initiatief, inzicht in bedrijfsprocessen en het werken in teamverband. Ben je enthousiast geworden na het lezen van de vacature? Kijk voor meer informatie over onze organisatie en de sollicitatieprocedure op onze website www.westerscheldetunnel.nl Wij zijn op zoek naar inspirerende, innovatieve en dynamische collega's voor de functie van: Docent Werktuigbouwkunde Vacaturenummer: 6172 Docent Elektrotechniek Vacaturenummer: 6174 Docent Lichamelijke Opvoeding 0,75 fte Vacaturenummer: 6190 1,0 fte 1,0 fte Voor een beschrijving van het profiel van de functie en een toelichting op de sollicitatieprocedure, nodigen wij u uit op: www.markiezaat.nl. Daar vindt u ook de adresgegevens waarheen u uw sollicitatiebrief kunt sturen, samen met uw CV en onder vermelding van het vacaturenummer. We zien uw sollicitatie graag tegemoet voor 11 juli a.s. Het Markiezaat College is één van de MBO-colleges van het ROC West-Brabant en specialiseert zich in technisch onderwijs. De ambities zijn hoog en we gaan voor topkwaliteit. Samen met het bedrijfsleven bouwen we aan de realisatie van de Techniekboulevard in Bergen op Zoom. Dit past in ons onderwijsconcept 'real life'. De basis hiervan vormt de visie dat onderwijs pas effectief is als het student en bedrijfsleven met elkaar verbindt. Wij beloven onze studenten dan ook een succesvolle carrière: studeren bij het Markiezaat College maakt je tot een gewild professional. Wij willen het beste uit onze studenten halen. Dat vraagt ook om leergierige en gedreven medewerkers die met passie werken aan het waarmaken van onze merkbelofte. Ter versterking van ons team zoeken wij een:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126