Fame Residence Kemer Voor meer informatie en alle routes zie: www.mundicolor.nl/paradores TURKIJE-KEMER - AU Inclusive Ongekend Lage Prijzen surf naar www.corendon.nl 50 Zaterdag 4 juli 2009 Kijk ook op IVSREISRRDRR.fML Werelderfgoed steden 4 of 8 daagse Paradores fly-drive Dag 1: Vlucht Amsterdam Madridper KLM waar uw huurauto voor u klaarstaat. Vanuit Madrid rijdt u richting Cuenca, de stad van de hangende huizen. U overnacht in de Parador van Cuenca. Dag 2. Vanuit Cuenca rijdt u naarAlcala, de geboorteplaats van Cervantes. Overnachting in de Parador van Alcala. Dag 3: Vanuit Alcala rijdt u vervolgens naar Segovia. Op elke hoek herbeleeft u hier het verleden. Overnachting in de Parador van Segovia. Dag 4: Vandaag vervolgt u uw reis richtingAvila, bekend om alle historische monumenten. Overnachting in de Parador van Avila Dag 5: Dichtbij Avila vind u koninklijk paleis van El Escorial en het Va/Ie de los Caidos welke een bezoek meer dan waard zijn. U overnacht in de Parador van Avila Dag 6 en 7: Vanuit Avila rijdt u naar Salamanca, een geweldige stad waar u op de Plaza Mayor nog echt de Spaanse sfeer kunt proeven. 2 overnachtingen in de Parador van Salamanca Dag 8: Na het ontbijt rijdt u terug naar Madrid waar u uw huurauto op hel vliegveld kunt inleveren Terugvlucht per KLM naar Amsterdam. Bij de 4 daagse variant overnacht u alleen in Salamanca, Segovia en Alcala de Henares. 4-daagse fly-drive 8-daagse fly-drive Mundicolor, uw Spanje Specialist! Prinsengracht 783 - 785 1017 JZ Amsterdam Tel. 020 685 1711 info@mundicolor.nl aiSiSW ANVR www.mundicolor.nl Ontdek ua/iaji en berbdeef dne oesebiedenh 'vihï Spimjui Een verblijf in Paradores is dé manier om de geschiedenis en cultuur van het Iberische schiereiland te ontdekken. Logeren in Paradores betekent logeren in een Arabisch fort, een klooster, een middeleeuws kasteel, een paleis, of in een in traditionele architectuur opgetrokken gebouw. Mundicolor biedt u nu diverse routes aan waar ti een geschiedenisverhaal kunt tegenkomen, maar ook natuur en zelfs oude legendes. Routes langs 94 toverbotels, door heel Spanje verspreid, die van uw verblijf een onvergetelijke herinnering zullen maken. Daarbij kunt u natuurlijk ook kennis maken met de culinaire rijkdomgebaseerd op de traditionele keuken van elke regio. Maak kennis met de Paradores d.m.v. deze fantastische aanbieding waarbij u verblijft in verschillende Pararadorcs o.b.v. logies en ontbijt. Bij de reissom is naast de vlucht, de luchthavenbelastingen, de overnachtingen ook de autohuur inbegrepen. \'ertrck iedere zondag in oktober, november en begin decembrer 2009. Mundicolor is onderdeel van: The Institute of Travel www.goturkey.com Dit All Inclusive hotel heeft een fantastisch gunstige ligging. Gelijk aan het strand en op loopafstand van het bruisende centrum van Kemer. Ook de haven en een gezellige boulevard zijn op loopafstand. Dit hotel wordt zelfs beoordeeld met een 8.6. Kortom een ideaal hotel voor liefhebbers van wan delen, winkels en volop vertier voor de gehele familie! Fame residence biedt u: binnen- en buitenrestaurant, ruim buitenzwembad met kinderbadje, ligstoelen, parasols en matrasjes, miniclub (4-12 jaar), disco, winkels, kapper, dokterservice, dagelijks animatieprogramma, wireless internetverbinding, fitness ruimte, Turks bad en sauna gratis. Spa b Wellness center 'Manolya Spa'. 1117*1 jj Uw kamer: Ruime en comfortabele kamers met badkamer met toilet, bad/douche en föhn, kluisje (tegen betaling en met borg), telefoon, televisie, minibar, airco. Het hotel beschikt over zeezicht kamers. van€ IP nu voor Tevens scherp geprijsde kamers voor families met kinderen voor maximaal 4 personen! 2 volw. 2 kind. totaalprijs van nu voor €2099 vertrek 10 t/m 17 juli of bel naar 023-75106 06

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108