gebruiken, maar dan kleiner knooppunt van goede smaken 10 Goese Schans ontspringt crisisdans MET ONS ASSORTIMENT ZOUDEN WE DEZE HELE KRANT KUNNEN VULLEN. fiets fit*wss Jeremiasse goes vlissingen Vrijdag 3 juli 2009 1 9 Een deel van de tentoonstelling met rechtsboven het typisch Zeeuwse spel Slabberjan. foto's Willem Mieras Kom naar onze showroom om het zelf te ervaren! GOES - Een jaar vertraging en een eco nomische dip heeft het woningbouw project Goese Schans (nog) niet in fi nanciële problemen gebracht. Volgens wethouder Sophie van 't Westeinde heeft de crisis tot nu toe geen effect omdat er leningen bij de Bank van Nederlandse Gemeenten zijn afgesloten tegen een rente van twee procent, waar met bijna vijf was gerekend. Ook het tekort op het pro ject is iets teruggebracht, van 8 naar 7,6 miljoen euro. Van 't Westeinde zei gisteren in de raadscommissie dat naar verdere besparingen wordt ge zocht. a—,www.fietsplezier.nl bas+mar de jager kerkplein 57 kapelle 0113 343810 www.basmar.nl Appartementencomplex De Boog geopend 'S-GRAVENPOLDER - Burgemeester Jaap Gelok van de gemeente Borse- le heeft gistermiddag wooncom plex De Boog in 's-Gravenpolder geopend. Voorafgaand werd een bijeenkomst gehouden in de Elim- kerk van de Gereformeerde Ge meenten. De Boog is een initiatief van R&.B Wonen en Siloah Stichting Gehan dicaptenzorg. Twaalf zelfstandige studio's zijn bestemd voor cliën ten met een verstandelijke beper king. Zij woonden voorheen in De Beukelaar aan de Hazelaarstraat. Zeven appartementen worden ver huurd door R&B Wonen aan se- Wim Dijkstra blijft wat langer in Vlissingen VLISS1NGEN - Wim Dijkstra blijft nog burgemeester van Vlissingen tot na de gemeenteraadsverkiezin gen van volgend jaar. Commissaris van de koningin Kar- la Peijs heeft na een verzoek daar toe van de fractievoorzitters van de raad het waarnemend burge meesterschap met enkele maan den verlengd. Dijkstra werd in de cember 2007 benoemd voor de pe riode van ongeveer twee jaar. De gemeenteraadsverkiezingen zijn op 3 maart 2010. De nieuwe raad zal zich daarna buigen over de be noeming van een nieuwe burge meester. De te fuseren rechtspersonen Stichting Samenwerking Ondersteunende Dien sten Zeeuwse Ziekenhuizen gevestigd te Middelburg, Stichting "Ziekenhuis Walcheren" gevestigd te Vlissingen, Stichting Oosterscheldeziekenhuizen gevestigd te Goes en Stichting Gebouwen Oosterscheldeziekenhuizen gevestigd te Goes, hebben de stukken als bedoeld in artikel 2:314 Burgerlijk Wetboek in het handelsregister te Middelburg neergelegd. artikel 2 314 BW is gedaan Discussieavond verkeer Abbekindersezandweg KLOETINGE - Waterschap Zeeuwse Eilanden houdt maandagavond in hotel Terminus in Goes een discus siebijeenkomst over verkeersmaat regelen op de Abbekindersezand weg bij Kloetinge. Veel sluipver- keer, met name naar zorginstelling Emergis, is dagelijks op de Abbe- kindersezandseweg te vinden. Be woners vinden dit te veel worden en willen maatregelen. Zeeuwse Ei landen presenteert maandagavond voorstellen, aanvang 19.30 uur. Er is al eens geopperd alleen bestem mingsverkeer toe te laten. Buitenschoolse opvang De Lanterfant geopend WEMELDINGE - Buitenschoolse op vang De Lanterfant in Wemeldin- ge is gistermiddag geopend. Ook werd het nieuwe lokaal van christe lijke basisschool De Hoeksteen offi cieel ingebruikgenomen. De Lanterfant is nu gevestigd in een oud lokaal van De Hoeksteen. Het aantal lokalen is voor de basis school dezelfde gebleven. „Toch gaan we er in vierkante meters op vooruit", zegt een woordvoerster van De Hoeksteen. „Het oude lo kaal waar de Lanterfant in zit, is kleiner dan het nieuwe lokaal."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 49