Symfonie - Wonen in de jongste wijk van Middelburg Wonen Koken Baden Wassen Spelen I Loungen Werken Eten Studeren Wonen Koken Baden E2 Middelburg "Wonen in de jongste wijk van Middelburg" 1 2 I Vrijdag 3 juli 2009 In de wijk Mortiere bouwt Woongoed Middelburg de eerste fase van het project Symfonie Mortiere. De verhuur en verkoop van deze woningen start 4 juli 2009. Woongoed Middelburg zet de toon met de reali satie van dit project. De twee rijen van in totaal 28 woningen zijn getekend door twee verschil lende architectenbureaus. De architecten heb ben 'hun' plan elk een eigen identiteit meegege ven, terwijl de blokken toch duidelijk familie van elkaar zijn door de jaren-30 details. Het zijn de typerende details die uw woning sfeer geven. Binnen die blokken vindt u verschillende typen. Liever ergens een plekje middenin of kiest u voor een extra stukje privacy met een hoekwoning? Aan de zijde met het vrije uitzicht over de royale groenstrook of net weer aan de gezellige woon straat? De keuze is aan u! Twee- of drielaags wonen Zoekt u een woning in Symfonie dan heeft u de keuze tussen een twee- of drielaagse woning. Naar welke woning uw voorkeur ook uitgaat, in beide gevallen beschikt u over een volwaardige woning. Een grote woonkamer met open keuken op de begane grond, twee of drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping. De woningen met kap hebben een ruime zolder. Daar kunt u nog een extra werkkamer of een speelplek voor de kinderen realiseren. Veel opties Natuurlijk zijn er veel mogelijkheden om uw woning helemaal op uw wensen toe te snijden. Er zijn diverse opties beschikbaar: van een uit bouw van de woning aan de achterzijde tot en met de installatie van een bad in de badkamer. Tuinen tot 20 meter diep! Bent u tuinliefhebber? Dan kunt u straks aan de slag, want de woningen in Symfonie hebben een riante achtertuin. De achtertuinen bij sommige woningen zijn zelfs circa 20 meter diep! Heerlijk, want zo heeft u altijd zon in de tuin - wat de situ ering van uw woning ook is. En u kunt uw eigen ideeën overeen tuin de ruimte geven, letterlijk en figuurlijk. Ook de kinderen kunnen er een eigen speelplek krijgen. Degelijke bouw, moderne materialen Woongoed Middelburg houdt graag rekening met uw wensen. Daarom kunt u er van uitgaan dat het met de duurzaamheid van uw woning wel goed zit. We zijn het niet anders gewend om bij nieuwbouw het milieu scherp in de gaten te hou den. Daardoor heeft u ook de zekerheid dat uw woning straks met minder energie toe kan. Veel isolerende en andere maatregelen beperken uw stookkosten. Ook het veiligheidsaspect krijgt alle aandacht: uw woning heeft hang- en sluitwerk dat beantwoordt aan alle eisen van het Politiekeurmerk. Applaudisseert u ook voor Symfonie? Wilt u meer weten over Symfonie? Schrijf u dan in op de website www.symfonie-mortiere.nl of neem vrijblijvend contact op met de makelaar. Want ook voor u zijn de 28 eengezinswoningen een klinkend aanbod! Het enige wat u hoeft te doen is kiezen uit vijf typen. Mortiere Middelburg START VERKOOP VERHUUR 4 JUL! OP DE BOUWLOCATIE VAN 11.00-15.00 UUR Koopprijzen vanaf 185.000,- v.o.n. informatie koop: 0118-442 200 www.m2makelaars.nl 1 O r i s a n t Makelaardij R 0118 -641 500 www.orisantmakelaardij.nl informatie huur: Middelburg 0118-691 700 www.woongoed.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12