p fïlensen Jriq.nl üvöf Isdan 20 I Donderdag 2 juli 2009 kijk ook op Mijn vaste stelregel is altijd geweest: Ik geef pas iets definitief op als ik pertinent zeker weet dat er absoluut niets meer aan te doen is. En nu is het dan zo ver Ik wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Veel te vroeg, want hij had nog zoveel plannen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man en onze vader en opa Johannes Bon - Joop Geboren te Utrecht Overleden te Zierikzee 2 januari 1958 29 juni 2009 J. Bon-Kleijzen Yvonne van Geesbergen-Bon Co van Geesbergen Robin Erwin Jolanda Bené-Bon Kees Bené Ramon Laura Werckendetstraat 6 4301 MPZierikzee Vrijdag 3 juli om 1 3.50 uur zal er een afscheidssamen- komst worden gehouden in het Multi Functioneel Centrum, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in het Multi Functioneel Centrum gelegenheid de familie te condoleren. Beste mensen, bedankt voor alle geduld en mogelijkheden het was meer dan de moeite waard maak er een mooie dag van drink een glas op het leven Bob Eb Ik trek mij terug en wacht. Dit is de tijd die niet verloren gaat: ledre minuut zet zich in toekomst om. Ik ben een oceaan van wachten, waterdun omhuld door 't ogenblik. Zuigende eb van het gemoed, dat de minuten trekt en dat de vloed diep in zijn duisternis bereidt. Er is geen tijd. Of is er niets dan tijd? M. Vasalis Bob Kossen Amsterdam, 4 april 1'936 t Amersfoort, 29 juni 2009 Miek, Nienke, Jaap Michel, Lisa, llja Greet, Wouter, Sabine Jacco, Janneke Bakhuizen van den Brinkstraat 22 - C 3532 GG Utrecht Bob is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Ringweg Dorrestein 9 te Amersfoort. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 juli van 13.45 tót 14.15 uur. Aansluitend is om 15.00 uur de crematieplechtigheid in aula 2 van crematorium Amersfoort, Dodeweg 31 te Leusden. Beetje bij beetje hebben wij je moeten verlaten. Uiteindelijk konden we ook niet zo heel goed meer met je praten. De ma en oma van vroeger was je niet altijd meer. Toch was je ondanks datde vrolijkste, liefste en dankbaarste schat Wat zullen we je missen Op 26 juni is onze ma en oma overleden. Riet Dortmundt-Verduin echtgenote van faap Verduin (t 1997) Ze was 78 jaar. Aardenburg: Piet en Chantal Verduin Kent en Susanne Oost Souburg: Jan en Gerda Verduin Wendy en Peter Reshum en Simas Breskens: Wies en Herman van der Pias-Verduin Ira en Ruben Len Vlissingen: Willeke en Norbert Roetenberg-Verduin Gaëtane en Juriaan Het afscheid heeft, in besloten kring, op 1 juli in de Hooge Platen te Breskens plaatsgevonden. Onze clank gaat uit naar cle allerliefste verzorgsters in De Hooge Platen. Het was hartverwarmend die gemeende intense betrokkenheid. Correspondentieadres: Langeweg 35. Breskens 4511 GW Alooit geen rozen meer voor jou Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Na een zorgzaam en gezellig leven is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en fantastische oma Maria Magdalena Verherbrugge Marie echtgenote van Joop van Kouwenberg in de leeftijd van 62 jaar. Oostburg: Joop van Kouwenberg Aardenburg: Jolanda en Dany Lesley en Lennard Robin Oostburg: Simone en Henk Annelore Valerie Oostburg: Johan en Jacquelin Jochem Corné 4501 KM Oostburg, 30 juni 2009 Quarles van Uffordweg 3 Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 juli van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 6 juli om 14.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. In plaats van bloemen graag uw gift voor het KWF Kankerbestrijdingsfonds, waarvoor de collectebussen in het Kerkcentrum aanwezig zijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jij was er altijd voor iedereen Je had een hart van goud Waarom jij? Waarom jij? We zullen je heel erg missen... Verbijsterd en nog moeilijk te bevatten moeten we afscheid nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Marie Verherbrugge Oostburg: Philippine: Axel: Oostburg: J.C. Verherbrugge-Bartelson Leny en Ronny Linda en Stieven Jens Xander Jannie en Cees Daniëlle en Sjonnie Naomi Hannie en Jan Claudia Vanessa Sven en Wendy Oostburg, 30 juni 2009 Na een kort ziekbed is overleden onze lieve schoonzuster en tante Marie Verherbrugge We wensen Joop, kinderen en kleinkinderen sterkte. We zullen je misssen. Schoondijke Sluis Amersfoort Bram en Suzan Richard en Heidi Edwin Diepbedroefd ben ik door het overlijden van mijn dierbare nicht. Je was als een zus voor mij. Marie, rust zacht Joop en verdere familie, heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Peter Bartelson Oostburg, 30 juni 2009 Verdrietig maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, verliezen wij een vriendin. Marie je was een fantastische steun. Bedankt hiervoor en rust zacht. Joop, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en kracht toegewenst. Ronald en Marianne Dominique Rick en Tanita Na afloop bent u van harte welkom een 'glas te heffen op het leven' in de koffiekamer van het crematorium Bob wil graag omringd worden door veel, zelf geplukte bloemen Geen bloemstukken, geen kransen. Medeleven kan getoond worden dmv het doneren van een geldelijk bedrag op giro 12817 KWF kankerbestrijding \ml Lieve Oma, We houden van je, echt waar Want je stond altijd voor ons klaar. Voor ons was je altijd goecl. En daarom een pluim op je hoed. We zullen je missen. •Ude alhdt Heel veel kusjes van Lesley, Robin, Annelore, Valerie, Jochem en Corné

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34