""°°t°" O m9nsenlinq.nl fa 22 I Donderdag 2 juli 2009 "Komt tot Mij, ctllen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheüs 11:28 In de gezegende leeftijd van 82 jaar is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia (Corrie) Johanna Jeannette Bovée ■V Halsteren, 16 januari 1927 t Vught, 50 juni 2009 Weduwe van Rien Kostermans Kloetinge Washington DC Drunen Vught Dordrecht lohan en Daniël t en Jan Kees en Osvaldo Diny en Abe t Annemarie en Alex, Lukas Marien en Nienke, Sander Abe Jeanne en Johan Mari en Marjolein Lisette en Bart Corine en José Annelies en Margriet Yorrit Evi en Tom Mi la en Emiel Moeder ligt opgebaard bij Diny thuis, Bellinipark 30, Drunen (0416-522052). U bent van harte welkom om daar afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 6 juli om 13.30 uur in de Heilig Hartkerk van de parochie Edith Stein, Burgemeester Loeffplein 1 te Vught. Daarna begeleiden we haar naar het crematorium te Rosmalen, Oude Baan-Oost 170, waar het afscheid om 15.00 uur begint. Correspondentieadres: Bellinipark 50, 5151 LL Drunen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader (annis Izaak Masclée weduwnaar van Anna Risseeuw Geboren, 13 maart 1911 Overleden, 1 juli 2009 Dordrecht: J.M. Masclée Breskens: J.J. Masclée Limmen: Nanine en Marco Lucas Lennard Oostburg: Christine Nienke Evi 1 juli 2009 Eikenstraat 5 4505 AD Zuidzande De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 3 juli om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen". Bellamystraat 28c teTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Lieve ouwe Opa We missen je Nienke. Evi Lucas, Lennard Lieve Ray Met veel pijn in ons hart nemen wij afscheid van jou, een hele goede vriend die als een broer en oom voor ons was. Ray, maak je geen zorgen, wij zullen er altijd zijn voor Guda en Liqun. Errolen Rietje Leslie Jane Ivo en Wilma Jill en Guus Joyce, Danny en Kailey Pim en Margriet Nienke en Clan Jenny Thijs en Justin Steven Sammy Met diepe verslagenheid berichten wij dat op 29 juni jl. plotseling thuis is overleden onze collega Ray Rijken Hij werd 52 jaar. Rav was werkzaam als le werktuig kundige op onze sleephopperzuiger Vol vox Hollandia in Venezuela. We verliezen in hem een prettige collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner en dochter. Concerndirectie en medewerkers Van Oord nv Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerlinge en klasgenote Liqun, de heer E.R. Rijken Wij leven erg met Liqun mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas HAVO 4 en de mentor mevrouw Geuze van het Scheldemond College Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlinge Liqun, de heer E.R. Rijken is overleden. Wij wensen Liqun en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College, H.J. van Arenthals bestuurder - rector Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, Gedoofd zijn alle vuren. Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame va der en trotse opa Cornelis Lefèvre - Cees Middelburg Goes 28 augustus 1930. 30 juni 2009 Goes: Jo Lefèvre-Gilden Puck «ir Wolphaartsdijk: Inge en Eric Joost en Saskia Zierikzee: Peter en Jacqueline Roy Joyce Correspondentieadres: Amalialaan 53 4461 SR Goes Gelegenheid tot afscheid nemen van Cees op vrijdag 5 juli van 14.00 tot 14.50 uur, op kamer 15 in zorgcentrum 'Randhof', 's-Hecr Elsdorpweg 18 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 6 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffieruimte van bovengenoemd crematorium. In plaats van een boeket, liever één witte roos. Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdeling somatiek voor de liefdevolle verzorging. om hoe je geurt, om hoe je denkt om hoe je kleurt als je de hoek om zwenkt om wie je bent, om wat je zei Els van Poelje - van Gaans is overleden 6 maart 1946 30 juni 2009 Wat was ze sterk! Middelburg: Han van Poelje Maaike en Michiel Jurriaan Roosendaal: moeder van Gaans Dimf Teun Fleur en Wouter Correspondentieadres: 't Zanddorp 17 4335 AD Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 4 juli om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Els van Poelje-van Gaans een prachtige, krachtige, zachte vrouw. Marina van Poelje en Pieter de Nooijer Michelle en Luka Yvoli, Erik, Maup, Sylke en Sacha M. van Poelje-van de Brink ga maar, en laat los Op weg naar het licht onze lieve, integere vriendin Els van Poelje Wilma en Ron Bielok Ilse en Kristel Lieve Opa We zullen je missen Roy Joyce Met verslagenheid hebben we kennisgenomen dat na een kortstondige ziekte is overleden de heer Iriks Scheffer Iriks is 16 jaar werkzaam geweest binnen ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Gebr. Pladdet BV Biervliet Rust zacht Cees De herinneringen uit de goede jaren blijven ons dierbaar Herbert en Mariet (in herinnering) Harry en Trudy Op 30 juni 2009 is overleden onze oom Cees Lefèvre Wij hebben dierbare herinneringen aan Cees. Wij wensen Jo, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Gabrielle Somers weduwe van Leo Maas 24 maart 1926 t 23 juni 2009 Marcel en Tiny Lefèvre Alex en Evelyn Nelis en kinderen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24