Familieberichten üysrJadö/j d1ensenlinq.nl Nicolaas Kraak Nico Kraak Jan Halfwerk Nico Nico Kraak 20 I Dinsdag 30 juni 2009 kijk ook op Wij hebben tot onze ontsteltenis het bericht ontvangen dat de heer T.P. Cambier Lid van Verdienste van de KNZB Kring Zeeland is overleden. De heer Cantbier heeft zich gedurende een groot aantal jaren zeer verdienstelijk gemaakt voor de zwemsporl in Zeeland. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens het bestuur en leden van de KNZB Kring Zeeland, P.M. Bal Groenewoud Voorzitter Secretaris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige, zeer gewaardeerde medewerker en collega Jan heeft vanaf de beginfase van onze fabriek in Kruiningen in 1984, tot aan zijn pensionering in maart 2007, met grote inzet en enthousiasme voor ons bedrijf gewerkt. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen, verdere familieleden en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa-post Iannis Abraham van Hanegem Jan echtgenoot van Suzanna Anna van Hanegem-Zonnevijlle 'V Oostburg, 7 februari 1934 Aardenburg, 28 juni 2009 Aardenburg: S.A. van Hanegem-Zonnevijlle Misty ti>! Oostburg: Yolanda en Luc van Schaick-van Hanegem Samantha Mariska Biervliet: Monique en Ludwig Maas-van Hanegem Manouk en Sjaak Maik Youri Aardénburg: Renzo en Yanti van Hanegem Weststraat 39,4527 BR Aardenburg U kunt afscheid nemen van Jan in het mortuarium. Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op woensdag 1 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donder dag 2 juli om I 1.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. -Enige en algemene kennisgeving- Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis De Vlietberg en Zorgcentrum Ter Reede hebben wij afscheid moeten nemen van Wilhelmina Hendrika Kamermans-Groenewoud (Hennie) in de leeftijd van 79 jaar. Uil aller naam J.J. Kroes Vlissingen, 28 juni 2009 4382 PD, Korenbloemlaan 14 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag2 juli om 10.00 uur op de algemene begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Met verbijstering geven wij kennis van het plotseling overlijden mijn lieve man en maatje, onze zorgzame pa en trotse opa in de leeftijd van 25 jaar. Wolphaartsdijk: Gerda Kraak-van Loo Wolphaartsdijk: Nicolien en Piëtro Yordi, Soraya Wolphaartsdijk: Caro en Leon Solane Kapelle: Patrick en Bea Sem In verslagenheid blijven wij achter. Goes, 22 juni 2009. Correspondentieadres: Van der Baanstraat 17 4471 BP Wolphaartsdijk De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op donderdag 2 juli om 13.00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand aan de dankdienst is er vanaf 12.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de Brug, Oostkerkestraat 3. De begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Brug. Kom zoals je bent. Mochten wij door omstandigheden vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen? Opa Nico toch!! Met wie moet ik nou grasmaaien? DAG GROTE VRIEND! Dikke knuffel van je kleine vriend! Sem Tot ons groot verdriet is onverwacht uit ons midden weggenomen in de leeftijd van 25 jaar onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Gerda van Loo 's-Hertogenbosch: S. Rejack-Kraak G. Rejack Goes: P. Kraak P.M. Kraak-Anthonisse Wolphaartsdijk: J. Kraak Neven en nichten Goes, 2? juni 2009. i- Verbijsterd en nog moeilijk te bevatten moeten we afscheid nemen van onze dierbare, goede zwager en oom Nico Kraak Wij wensen Gerda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en de komende tijd. Ouwerkerk: René en Catrien van Loo Erwin, Livia en kinderen Guusta, Oscar en kinderen Baarland: Anneke en Daaf Lindenbergh Dennis en Esther Marcel Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend Wolphaartsdijk Jaap en Nel Klippel Piet en corrie van de Schraaf Afgelopen vrijdag vernamen we tot onze droefheid dat de heer Cees Koster na een kort ziekbed is overleden, op de leeftijd van 84 jaar. De heer Koster was jarenlang als vrijwilliger nauw betrokken bij de Axelse molen. We kenden hem als een vriendelijke, enthousiaste, zeer betrokken vrijwilliger. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de Gemeentelijke Bestuurscommissie, de Stichting 'Exploitatie de Axelse Molen' en alle vrijwilligers betrokken bij de Axelse molen, P.E. de Blaeij, voorzitter H.M. van Espen, secretaris Met groot verdriet, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een lang en druk leven van ons is heengegaan, onze lieve moeder, speciale schoonmoeder, super oma en lieve overgrootmoeder Maria Ouwehand-Hartree "Mary" weduwe van Arie Ouwehand Lid in de Orde van Oranje-Nassau Amsterdam, 2-11-1916 Vlissingen, 27-06-2009 Vlissingen: Metta Krijgsman-Ouwehand en lohn Krijgsman Michiel Krijgsman Marina Krijgsman Vlissingen: Etonella Christlieb-Ouwehand en John Christlieb Margate USA: Ejola-Maria Cook-Christlieb en Paul Cook Mackenzie-Maria Mackayla-Mae Correspondentieadres: Wagnerlaan 19 4384 LJ Vlissingen. Onze hartelijke dunk gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Scheldehof, afdeling Noord 3 van Ziekenhuis Walcheren en haar artsen voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op donder dag 2 juli 2009 om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, West Oude Havendijk 3,4337 PB. Na afloop is er gelegenheid de tot condoleren en samenzijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. i|f w; d?;.:. - M99BS oqq Lieve opa Nico, Je bent nu een sterretje heel hoog en heel klein zo missen altijd zo fijn... Je zonnetje Solane

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64