1 BIG r tot 50% r El Samen bouwen aan Jongen (17) bekent tal van aanrandingen kortingen* 1 1 c SUMMER Luide sirenes bij oefening in kerncentrale Politie vermoedt dat Bevelander nog meer slachtoffers maakte. Alleen vijf kilometer op avondvierdaagse Nostalgische dag in centrum van Goes Lewedorp staat in het teken van Hollywood Brassband repeteert voor Muziek Concours Oosterscheldemuseum ook op maandag open Rondleiding langs oude fruitbomen in Kapelle Zwemdriedaagse voor War Child in Goes Ringrijders vieren feest in hart Wemeldinge f 1 Het is leuk om te zien wie er naar de bouwwerken kijken. Maar het is nog veel grappiger om te zien wie er juist niet naar kijkt' HHHBHHBSHHHHhI 18 I Dinsdag 30 juni 2009 door Raymond de Frel goes - Een 17-jarige jongen uit de gemeente Goes heeft bekend dat hij meerdere vrouwen en meisjes heeft aangerand op en nabij het fietspad tussen 's-Heer Arendsker- ke en 's-Heer Hendrikskinderen. Volgens een woordvoerster wor den er tot nu toe acht zaken aan hem gelinkt, maar de verwachting is dat hij zich schuldig heeft ge maakt aan meer ontuchtige praktij ken. De politie kreeg in april vorig jaar de eerste aangiftes binnen van aan randingen op het fietspad. In alle gevallen ging de jongen hetzelfde te werk. Hij benaderde de vrou wen en meisjes op de fiets. Agen- wemeldinge - Wandelaars kun nen dit jaar alleen tochten van vijf kilometer lopen tijdens de avond vierdaagse in Wemeldinge. Voor de routes, van tien kilometer was de voorbije jaren te weinig belang stelling. De 22e avondvierdaagse be gint maandag om 18.30 uur bij de openbare basisschool in Wemel dinge Inschrijven kan vrijdag tus sen 19.00 en 20.00 uur op de school. goes - Stichting Goes Promotie houdt zaterdag een Nostalgische Dag in het centrum van Goes. In samenwerking met klederdracht- groep Mooi Zeeland en zorggroep Ter Weel tekent de stichting voor optredens van klederdrachtgroe- pen en artiesten op meerdere po dia. Ook zijn er van 11.00 tot 16.00 uur oud-Hollandse spelen, een poppenkasttheater, nostalgische kermis en een antiekmarkt. lewedorp - De Stichting Fun4All houdt zaterdag een themafeest in Lewedorp. Het evenement aan de Maalweg 2b staat in het teken van Hollywood. Naar verwachting 800 bezoekers wanen zich vanaf 21.00 uur in de wereld van film en televi sie. Hoofdact is coverband Boston Tea Party. Entree: 12 euro. Er wor den bussen ingezet. Q Informatie over vertrektijden en op stapplaatsen op www.hetfeest.net. kapelle - Brassband Excelsior Kloetinge geeft zaterdag vanaf 19.30 uur een concert in De Vroone in Kapelle. Het optreden is een voorbereiding op het Wereld Muziek Concours in Kerkrade. Daarnaast zijn Belgische brass bands Hombeek en Bacchus te be luisteren die aan het WMC deelne men. De toegang is gratis. WMC-winnaars mogen zich vier jaar wereldkampioen noemen. ten postten vervolgens meerdere malen op de plaats van de delic ten, maar dat bleef zonder resul taat. Vorige zomer stokte het aan tal meldingen. De afgelopen weken kreeg de poli tie weer soortgelijke meldingen. Een nieuwe postactie op het pad bij 's-Heer Hendrikskinderen resul teerde nu wél in de aanhouding van een verdachte. De jongen heeft inmiddels bekend. Hij is voorgeleid aan de rechter-commis- saris en blijft in elk geval nog twee weken vastzitten. Afgaande op de verklaringen van de jongen acht de politie de kans groot dat hij nog meer slachtoffers heeft ge maakt. Ook kan het zijn dat hij op andere plaatsen in de gemeente Goes actief was. Vrouwen en meis jes die nog geen aangifte hebben gedaan, worden gevraagd contact op te nemen met het bureau Goes. yerseke - Het Oosterscheldemu- seum in Yersekeis in juli en augus tus ook op maandagmiddag open. De toegang is dan gratis. Voor de jeugd van zes tot en met elf jaar is er dan een bouwplatenwedstrijd van boten. De bootjes mogen ge kleurd en beplakt tot 15 augustus worden ingeleverd. Het museum is op maandag open van 13.00 tot 16.00 uur. www.oosterscheldemuseum.nl kapelle - Het Fruitteeltmuseum in Kapelle houdt zaterdag een gra tis rondleiding door de museum- tuin aan de Annie M.G. Schmidt- singel. Een gids geeft uitleg over de vele oude fruitboomrassen. In de tuin zijn ook verschillende ent en snoeiwijzen te zien van laagstam- en kleinfruit. Ook is de wisseltentoonstelling Fruitcorso, zo als het was te bezichtigen. De rond leiding begint om 14.00 uur. goes - Zwemfanaten kunnen van af volgende week maandag hun hart ophalen met een zwemdrie daagse in het bad van Sportpunt Zeeland in Goes. Het thema is mu ziek. Deelnemen kan van maan dag tot en met vrijdag. Het evene ment wordt op vrijdag afgesloten met een zwemdisco. Een deel van de opbrengst gaat naar War Child. Informatie over inschrijvingen op www.sportpuntzeeland.nl. wemeldinge - De Wemeldingse ringrijdersvereniging Ons Genoe gen viert zaterdag haar 90-jarig be staan vanaf 10.00 uur met een jaar wedstrijd in de Dorpsstraat. Vol gens traditie gaan vanaf 9.00 uur de rijders in optocht door het dorp. Commissaris van de konin gin Karla Peijs reikt om 17.00 uur de prijzen uit. Rond 17.30 uur is de afsluiting met een paardenstoelen- dans aan de.Wilhelminastraat. V. AANBIEDINGEN, IN ALLE TMC WOONWINKELS EN WOONCONCEPTEN! pf voor ONZE COMPLEET VER woonwinkels Bergen op Zoom Gc es Koudekerke I Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl doel - Energieproducent Electra- bel houdt vandaag een rampenoe fening in het kerncentralepark in Doel. Dat gebeurt in nauw overleg met de gemeente Beveren en de hulpdiensten. In het kader van de oefening ruk ken ambulances en brandweerwa gens uit. In de grensstreek zijn daardoor enige tijd luide sirenes te horen. Niet alleen van de hulpvoer tuigen maar ook van die op vaste locaties. Woordvoerster Els De Clercq van Electrabel: „Maar nie mand in de omgeving hoeft zich zorgen te maken over eventuele problemen in de kerncentrales. We laten de oefening wel zo realis tisch mogelijk verlopen." Hagrid, uit de boeken over Harry Potter, is nagebouwd door Dirk Denoyelle. C.v. "WW V W>:'. Het hoofd was al te zien in de Efteling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38