Finish Tour de France 2-daagse busreis naar Parijs LEZERSEXTRA PZC corme» ion LEZERSEXTRA PZC Drie spannende thrillers Urenlang leesplezier vertrek zaterdag 25 juli 2009 Onderstroom, het festival waarmee de zomer begint in Zeeland 12 I Dinsdag 30 juni 2009 Exclusief toppakket spannende boeken van bestsellerau teurs. Meer dan 1000 pagina's spannend leesplezier, voor thuis of op vakantie. Paniek van Jeff Abott Geleende tijd van Harlan Coben Tot stof vergaan van Kathy Reichs Lezersprijs exclusief 4,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie webwinkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900 - 20213 52 0,45 per gesprek). H ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel BON SPANNENDE THRILLERS PAKKET Hierbij bestel ik; (aantal) x 'Spannende Thrillers' a 21,- per pakket van drie boeken voorlettersvoorhaam naam Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening Exclusief verzendkosten 4,95. Stuur de volledige in blokletters inge vulde bon in een envelop naar de Webwinkel, o.v.v. 'SpannendeThrillers', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Ervaar de gespannen sfeer van het gevecht in de laatste meters en beleef de ontlading van de over winning in een van de meest intensieve topsporten. Ie dag: Na te zijn opgestapt en enkele tussenstops onder weg arriveert u in de loop van de middag bij het hotel. Na het inchecken brengt onze chauffeur u naar het centrum van Parijs zodat u op eigen gelegenheid de stad kan verkennen. 2e dag: Na het ontbijt reist u naar de Champs Elysee, het eindpunt van de Tour de France, waar u geniet van de heer lijke sfeer en uiteraard meedeelt in de vreugde van de finish. Aan het einde van de middag reist u terug naar Nederland en brengen wij u terug naar uw opstapplaats. Inclusief: Vervoer per comfortabele touringcar. Diensten van ervaren chauffeur/reisleider. lx overnachting in 2-persoonskamer met douche en toilet. lx ontbijt. Lezersprijs* C 92,50 prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief 30,- p.p. toeslag indien 1-persoonskamer. Opstapplaatsen in de regio. Kijk op onze webwinkel voor de mogelijkheden. Informatie en reserveren: if boeks' op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). U kunt ook telefonisch reserveren bij Connexxion Tours op telefoonnummer 0900-400 84 00 (lokaal tarief) of 088-339 49 49 o.v.v LezersExtra Tour de France. Tevens kunt u bij het reserveren uw reis- en/of annuleringsverzekering afsluiten. U ontvangt een schriftelijke bevestiging tevens factuur van uw reservering. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Theater/muziek/kunst aan de kust! 1 t/m 5 juli. Le Jardin: de beroemde theatermakers Jean Paul Lefeuvre en Didier Andre presenteren circus, mime en acrobatiek met een knipoog naar de humor van Laurel and Hardy en Buster keaton. De voor stelling is voor alle leeftijden Dagelijks te zien in een stemmige s circustent met stoeltjes tribune op de Commandoweg in Vlissingen. Entree 15,00, lezers van PZC betalen 10,00. Lever de bon in aan de kassa. Voorverkoop vanaf 28 juni in de Molen op de Oranjedijk van 10.00-17.00 uur, tijdens de festivaldagen van 10.00-00.00 uur, Stadschouwburg Middelburg en de Mythe in Goes. Voorstelling Le Jardin dagelijks om 20.00 uur. Duur: 90 min. Info: www.onderstroom.info of tel. 0118-416662 BON ONDERSTROOM Voorstelling Le Jardin, Commandoweg in Vlissingen. lt/m 5 juli om 20:00 uur. Lever de bon in aan de kassa. Om Ov geboortedatum aantal kaarten Alleen originele krantenbonnen worden geaccepteerd De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12