O fllensen inq.nl Uyyr ledsn Meester Blok Neeltje Verhage-Zuijddijk 20 I Maandag 29 juni 2009 kijk ook op Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader, schoonvader en opa Ko Fransooi in de leeftijd van 92 jaar. Vlissingen: Sjaak Fransooi Riet Fransooi-Mast Ronald en Anita Westkapelle: Nel de Hoop-Fransooi lan de Hoop Marcel Lisette Zoutelande, 22 juni 2009 Correspondentieadres: Beatrixstraal 1 1 4561 EG Westkapelle De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is heden te midden van haar dierbaren vredig van ons heengegaan mijn levenskameraad, onze moeder e'n oma Magdalena Levina Kesteloo Vrouwenpolder 5 september 1926 Colijnsplaat 26 juni 2009 Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel vanAllévo, dokter G.P./.M. van Delft en buurvrouw Marian de Fouw. Colijnsplaat: Kamperland: Geersdijk; Kats: Goes: Vlissingen: WeÜsford (N.Z.): Lelystad: Boet Minneboo Diny én laap Verhulst-van Zetten Casper en Femke Lukas, Thomas Rob Marleen en Fernand van de Poel van Zetten Raimond en Akhi Colin, Robin Nathalie en Joshua Olivia Maurice en Nicole Esmee Correspondentieadres: Fam. van de Poel-van Zetten Reaganlaan 36.4463 WV Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 1 juli om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jarenlang onze directeur, Hij kende alle namen van de kinderen, Hij was er altijd voor onsen zijn schooi. Wij wensen de familie veel kracht toe. Lia, Bep, Annemiek, Wanda, Cindy, Dineke, Marri, Ans, Renny, Addy, Rieneke, Harry, Rien, Marja, Jeannette, Dineke, Mariëtte, Ineke, Eva, Nellie Alle geluid, dat nog van verre sprak, verstierf - de wind. de wolken, alles gaat al zacht en zachter - alles wordt zo stil (Willem Kloos, Lenteavond) Met groot verdriet delen wij u mede dat is overleden mijn man, onze vader en opa Lammert Jan Halfwerk Olst, 17 maart 1942 Middelburg, 26 juni 2009 Ella Halfwerk-de Visser Winant en Petroesjka Marije en Markus Thomas en Jannik Westmede 55 4337 AL Middelburg De crematieplechtigheid zal woensdag 1 juli 2009 om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De trouwtekst van onze ouders: en bevestig Gij het werk onzer handen over ons, ja, het werk onzer handen, bevestig dat psalm 9017b Dankbaar voor haar lange leven, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overoma, zus en schoonzus sinds 1943 weduwe van Joost Marinus Verhage in de leeftijd van bijna 98 jaar Wemeldinge: Jaantje Schouwenaar-Verhage Henk Schouwenaar (in herinnering) Jos-Chantal René en Mnrcia-Rick, Ian, Antwan, Cathy Nelleke en Walter-Ricardo, Marnick Jeanet en Frank-Femke, Falco Wemeldinge: Ineke de Hooge-Verhage Dick de Hooge Dick en Anja Jos-Leonie, Merel, Nanda Kapelle: Dingena Hoogesteger-Verhage Rinus Hoogesteger (in herinnering) Kees en Carla-Rinus, Ellen, Marco, Inge, Anne Jos en NeTDiana, Jacco, Stefan Anja en Marco-Lotte, Imke Grünen (CH): Willy Werthmüller-Verhage Walter Werthmüller Middelburg: J. van Nieuwenhuyzen-Zuijddijk Goes: A. Verhage W. Verhage-Paauwe Kapelle, 27 juni 2009, zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: A. C. Schouwenaar-Verhage, Zuidelijke Achterweg 1,4424 CR Wemeldinge Onze oprechte dank gaat uit naar alle medeiuerkers en vrijwilligers van "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op woensdag 1 juli om 14.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, naast onze vader, op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Maartenskerk. Mijn herder is de Heer, mij zal het nooit aan iets ontbreken. Psalm 23 Na een lang leven van dienstbaarheid en liefdevolle verzorging in W.Z.C.-Antonius te Kloosterzande is onver wacht overleden Elizabeth Kint Lieske tV Ossenisse, 28-1-1917 t Kloosterzande. 26 - 6 - 2009 De familie: Kint De familie: Warrens P.J. Saeij Kloosterzande Ossenisse, 26 juni 2009. Correspondentieadres: Dorpsstraat 8,4589 KP Ossenisse. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 1 juli 2009 om 10.30 uur in de H. Martinuskerk. Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof van haar geboorteplaats Ossenisse. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de kerk. Afscheid nemen van Lieske is mogelijk dinsdag van 19.15 - 19.45 uur in het mortuarium van W.Z.C.-Antonius, Pastoor Versterpiein 1 te Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. "Ik vind het niet erg om dood te gaart, maar het afscheid nemen deed zo 'n pijn Je was zo dapper, je hebt zo gestreden, je was nog niet van plan om te gaan... Rina Kramer Onze moeder en oma is overleden op 63-jarige leeftijd. Anne-Marie Vos Michael, Lennard, Amy Ron en Astrid Vos-Brandes Joey, Sammy Ralph en Bianca Vos-van de Gruiter Robbert, Lauren "We bedanken dr. Kerkhofs, dr. Angkotta en alle andere lieve mensen die haar hebben geholpen". Middelburg, 27 juni 2009. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 182, 4337 KX Middelburg Rina is thuis. U kunt daar afscheid van haar nemen op dinsdag 30 juni van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. (Zacharias Jansenstraat 28 te Middelburg). Donderdag 2 juli komen we om 16.00 uur samen in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijkte Middelburg. Na de samenkomst zullen we haar naar haar laatste rustplaats brengen op genoemde begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Rina wilde liever geen rouwkleding. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan hopen wij u via deze advertentie te bereiken. Lieve oma Rina, Nooit meer.... samen naar theater, spelletjes doen, knuffelen, knutselen, kietelen, pannenkoeken bakken, naar het museum We zullen je heel erg missen... Michael, Lennard, Amy, Joey, Sammy, Robbert, Lauren 'Verdrietig laten wij u weten dat mijn geliefde dochter, onze dappere oudste zus, schoonzus en tante Rina Kramer is overleden. 26-12-1945 27-6-2009 Middelburg: P.A. Kramer t H.M. Kramer-Schrier Middelburg: Koos Kramer Krabbendijke: Willy en Arend van de Beid-Kramer Middelburg: Gert en Bep Kramer-van Tatenhoven Oostkapelle: Els Kramer en Paul Poortvliet neven en nichten Middelburg, 27 juni 2009 Psalm 25: 6 Ik keer terug in het huis van de Heer tot in lengte van dagen. Na een lange periode van ziekte heeft de Heer thuis gehaald onze geliefde zuster Elja van Liere We zullen haar enthousiasme en betrokkenheid enorm missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie, vrienden en gemeenteleden die dicht bij haar betrokken waren. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Op 26 juni kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Elja van Liere Elja werkte sinds 2003 bij Zorgstroom als diabetes- verpleegkundige. We zullen haar enthousiasme, deskundigheid en optimisme missen. We wensen haar vader, zussen, broer, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34