Genieten aan de MOEZEL DE ZUID-HOLLANDSE KUST voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40004 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! KRAS voor de lezers van deze krant! 3-/4-/5-daagse autovakantie Naaldwijk Maak kennis met Naaldwijk! Ontdek de Zuid-Hollandse pittoreske dorpskernen, de prachtige natuur- en recreatie gebieden, deheerlijkestrandenendevelewinkelmogelijkheden! Culturele bezienswaardigheden vindt u terug in het Westlands Streekmuseum en in het themapark de Westlandse Druif. In dit veelzijdige gebied selecteerden wij speciaal voor u als lezer van deze krant het 4-sterren Fletcher Hotel Restaurant Carlton. Een 3-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 75 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 20 bij 2 personen! Wacht niet langer en ontdek de Zuid- Hollandse kust! UITSTAPJES IN DE OMGEVING FLETCHER HOTEL RESTAURANT CARLTON Aankomstdata LR 17.600 KRAS NL Maandag 29 juni 2009 25 TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het abso luut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijn stadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling, gebruikmaken van het geheel ver nieuwde wellnesscenter met binnen zwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober normaal v.a. 09nuv.a.€ 69 5 dagen, april en oktober normaal v.a. 109 nu v.a. 89 5 dagen, mei t/m september normaal v.a. 115 nu v.a. 95 7/8 dagen, april normaal v.a. 159 nu v.a. 139 8 dagen, mei normaal v.a. 215 nu v.a. 195 8 dagen, juni t/m augustus normaal v.a. 185 nu v.a. 165 8 dagen, oktober normaal v.a. 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen, inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50, reserveringskos- ten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 per persoon. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LRl7518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken U verblijft in Naaldwijk, gelegen op ca. 4 km van het strand van Hoek van Holland. Maak een stevige strandwandeling of fietstocht door de duinen en bossen. Houdt u van cultuur? Breng dan zeker een bezoek aan Oranjestad Delft! In de stad vindt u nog vele overblijfselen van de Gouden Eeuw terug. Neem een kijkje op de Markt waarde Nieuwe Kerk staat met onder andere het mausoleum van Willem van Oranje en natuurlijk de grafkelders van de Koninklijke familie. En wat dacht u van Den Haag? U kunt een kijkje nemen bij het Vredespaleis en het bekende Torentje! Zin om te winkelen? Ook dan bent u in Den Haag aan het juiste adres! Neem ook eens een kijkje in het Omniversum. Hier kunt u de mooiste films bekijken alsof u er zelf in meespeelt! En wat dacht u van Scheveningen? Ga wandelen over de pier en geniet van een drankje in één van de gezellige bars! U verblijft in dit 4-sterren hotel, gelegen in Naaldwijk en op ca. 4 km van het strand. Het hotel beschikt o.a. over eerf lift, bar, restaurant en tuin. Uw comfortabele kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, koffie- en theefaciliteiten, minibar en badkamer met bad, toilet en haardroger. maandag en vrijdag van 11/5 t/m 30/10 3 dagen Jun.-jul.-aug. Sep.-okt. 4 dagen Jun.-jul.-aug. Sep.-okt. 5 dagen Jun.-jul. Aug. Sep.-okt. normaal 79 nu v.a. 69 normaal €—75 nu v.a. 65 normaal €-+45 nu v.a. €105 normaal €—99 nu v.a. 89 normaal €-449 nu v.a. €139 normaal €+39 nu v.a. €129 normaal 129 nu v.a. 119 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. De korting is alleen geldig met de' speciale actiecode WEG40002. Inclusief: verblijf in het Fletcher Hotel Restaurant Carlton, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17600 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.600, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je méér betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17