Familieberichten 11lensenlinq.nl Overleden mrm 20 I Vrijdag 26 juni 2009 kijk ook op Maarten Dank voor de jaren van trouwe vriendschap en loyaliteit. Voor Waltraut en de verdere familie veel sterkte met het verwerken van het overlijden van zo'n goed mens. Mieke Met een lach en een traan heb jij het leven verlaten. De rijke herinnering aan jou, je bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee... "Ik heb een mooi leven gehad" Heden overleed mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Willy Bakker - Bleijenberg 13 juli 1936 Vlissingen t 25 juni 2009 Oost-Souburg Oost-Souburg: Willem Bakker Middelburg: Hoogland: Vlissingen: Vlissingen: Jacqueline en Piet van Rooijen- Bakker Danielle en Frans Julia, Anna Bennie en Robin Rob en Ingeborg Bakker Carlo en Dorothy Bakker Brandon, Savannah, Mitchell Brenda Bakker Shannon, Selena, Sanne-Fleur, Sterre 'We bedanken het personeel van Privazorg en het bitteam voor de liefdevolle verzorging". Nagelenburgsingel 27, 4388 KE Oost-Souburg Er is gelegenheid ont afscheid van haar te nemen op maandag 29 juni van 10.45 tot 1115 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Optimistisch, zorgvuldiger! levenslustig Vol bewondering over hoe zij in het leven en het werk stond, nemen wij afscheid van Hanna We wensen Arie en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Oud-collega's van P&O Ziekenhuis Walcheren Collega's en Maatschap Plastische Chirurgie Ziekenhuis Walcheren Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van Hanna Schouten-van den Broeke Onze voorzitter en secretaris van de WE Schuytevaer. Jarenlang heeft Hanna deze functie met veel liefde vervuld. Daar zijn wij haar zeer dankbaar voor. Wij wensen Arie. kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bewoners "Schuytevaer" Pres. Rooseveltlaan 166-242 Vlissingen Met diep respect voor de manier waarmee zij jaren met haar ziekte omging is overleden, onze zeer gewaardeerde oud collega Hanna Schouten-van den Broeke Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder en oma Leuntje Braam-Remijnse sinds 22 oktober 2007 weduwe van Willem Jan Braam in de leeftijd van 89 jaar. 's-Gravenpolder: Wim en Corrie Braam-Nijsse Wint, Albert, Arjan, Marco Goes: Nellie en johan Heijboer-Braam Erwin en Sander Martijn en Kim 's-Gravenpolder: Jan en Addie Braam-Verhage Leanne en Benno Erna en Martijn Wilbert en Denise llze en Gertjan Erik, Pieter, Rens-fan Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo en 'de meuleweie', voor de goede en liefdevolle verzorging. 's-Heer Arendskerke, 24 juni 2009 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Fortrapastraat 3,4431 BT 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 29 juni om 14.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze medewerker Willem van Daatselaar "Daats" Wij wensen Corina, Willempje, Nina en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Stichting Solexrace Aagtekerke De verslagenheid op school was groot, toen we maandag hoorden, dat de vader van Willem en Nina uit groep 1 /2 Willem van Daatselaar was overleden aan de gevolgen van een verkeersongeval. Onze gedachten gaan in de-eerste plaats uit naar Corina, Willem en Nina. We wensen hen, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Kinderen en Team Medezeggenschapsraad Raad van Bestuur van Archipelschool De Golfslag Wij hebben veel verdriet, ómdat onze lieve schoonzus en tante L. Braam-Remijnse is overleden. Goes: M. Proos W. Proos-Braam Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het verlies van Willem van Daatselaar man van ons mede bestuurslid Corina Wij wensen Corina, Willem, Nina en familie alle sterkte toe Ouderraad o.b.s. De Golfslag Annet Cora Marlies Marja Gerda Carin SabinaMona Anke Caro Slaap zacht, je hebt het verdiend, je vocht tot aan je laatste zucht en ga, ga nu. En droom voor eeuwig opgelucht. Koen Wauters. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, is na een moedig gedragen ziekte, rustig ingeslapen, mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Thomas Pieter Cambier echtgenoot van Alida Maria Streefkerk Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud-dijkgraaf van Waterschap Het Vrije van Sluis Oud-wethouder van de gemeente Oostburg Breskens, 30 juli 1925 Breskens: Breskens: Genillé (Fr): Axel: t Breskens, 24 juni 2009 A.M. Cambier - Streefkerk Magda Boidin - Cambier Izaak Boidin Marjon Arjen en Chantal, Féline en Sophia Jenny Huyser - Cambier Koos Huyser Henry en Nathalie, Élisa en Gabin Thomas en Gaëlle, Julie Alice en Julien, Mathias Bram Cambier Mia Cambier - de Feijter Guy Stèphanie Justus Golepoldersedijk 2 4511 PC Breskens Een bijzonder woord van dank aan de medewerksters van Privazorg en dokter Ballière. De uitvaartdienst, waar u voor uitgenodigd wordt, zal gehouden worden op dinsdag 30 juni 2009 om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Dorpsstraat 50 te Breskens. Na de uitvaartdienst plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren, om "De Afslag", Kieweg 2 te Breskens. zal de begrafenis in familiekring 15.15 uur in Restaurant Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. sas Kbfe-, SRË9 §i c -s-'fzA Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, de Here van ons heeft weggenomen mijn geliefde dochter, onze zuster-sehoonzuster en tante Johanna Boudewina van den Houten Jopie op de leeftijd van 64 jaar. Zierikzee: P.H.van den Houten-van de Velde Valkenburg: Bep (in herinnering) Zierikzee: MJ.van den Houten C.J.van den Houten-Flikweert Piershil: B.J.van leeuwen-van den Houten P.S.van Leeuwen Oosterhout: M.Buijtendijk-van den Houten A.H.Buijtendijk Hellevoetsluis: S.van den Houten C.M.van den Houten-lonker Neven en nichten 23 juni 2009 Manhuisstraat 6 4501 BK Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68