küt ook op 0 lHensenlinq.nl Cornelia Kluijfhout - Poppe Co Blok Co Blok Daan Viergever 22 I Vrijdag 26 juni 2009 Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze vaderen opa Henk de Jongste een tevreden man Numansdorp, 29 augustus 1928 Zierikzee, 24 juni 2009 Ali de jongste-Beijer Paul en Marianne Sjors Chantal Lars Trudy en Ronaldt Frederieke Sebastiaan Rozemarijn Caustraat 48 4301 MN Zierikzee We nemen op maandag 29 juni om 14.00 uur afscheid van Henk in het Multi Functioneel Centrum aan de De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. De begrafenis zal om 14.45 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in genoemd MFC. Psalm 90 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Kluijfhout-Poppe sinds 27 augustus 1995 weduwe van Alexander Kluijfhout op de leeftijd van 97 jaar. Terneuzen: Nellie Minneboo-Kluijfhout Louis Minneboo t Domburg: Jo de Pagter-Kluijfhout Huib de Pagter Koudekerke: Miep Brasser-Kluijfhout Bart Brasser Koudekerke: Janny de Regt-Kluijfhout lan de Regt Koudekerke: Wim Kluijfhout Marie Kluijfhout-Koppejan t Westkapelle: Ineke Passenier-Kluijfhout Simon Passenier Wolphaartsdijk: Jan Kluijfhout Nel Kluijfhout-van der Heiden Koudekerke: Lou Kluijfhout Tanny Kluijfhout-van de Moere Koudekerke: Joke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij zijn directie en al het personeel van het "jacob Roggeveenhuiste Middelburg dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging gedurende vele jaren. 25 juni 2009 Correspondentieadres: H. de Pagter Dr. B. Vaandragerstraat 17,4557 C] Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 29 juni om 11.00 uur in "De Couburg" aan de Duinstraat 4a, 4371 AZ te Koudekerke. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 10.50 tot 10.45 uur voorafgaand aan de afscheidsdienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg". Uit onze familiekring is heden weggenomen onze geliefde zus en schoonzus L. Boone A. Boone - Appel Vlissingen. 25 juni 2009 Ik vermag alle dingen in Hem, die mij kracht geeft. Filippenzen 4:13 In volle zekerheid van haar geloof, heeft de Heere thuisgehaald onze zorgzame moeder en oma Antje Eerkes-de Vries weduwe van Pieter Eerkes 26 augustus 1922 24 juni 2009 Nelly t Roelf en Elly Edwin en Claudia Rudie en Chantal Debbie en Björn Klaas t Ria en Mart Leilah en Martijn Klaas en Francina Tim Henk en Anneke Rick en Astrid Mirella en Frank Karin en Emiel en achterkleinkinderen Terneuzen, verzorgingshuis "Bachten Dieke" Corr.adres: Vogellaan 8,4533 ETTerneuzen Maandag 29 juni is er van 13.15 - 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "De Kandelaar", van Cantfortstraat 36 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de dienst aan vangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 't Vijver hof', Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd om het plotse afscheid. geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en grootmoeder Denise de Pauw weduwe van Antoin De Smet partner van wijlen Cor den Teuling A 10 maart 1929 t 23 juni 2009 Sas-van-Gent Gent De Pinte (B): Franken LievaThiron-De Smet Bart en Barbara, Ennio en Phebe Evelyne, Luca Zelzate (B): Rudy en Elsie Bral-De Smet Dominique en Pasquale, Elisa Zelzate (B): Carlo en Karine De Smet-Verhoeven Niki, Tim, Robin Corr. adressen: Seypenstein 19840 De Pinte B. J. Chalmetlaan 20,9060 Zelzate Fr. Wittoucklaan 45, 9060 Zelzate De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatshebben in de aula van het crematorium "Westlede". Smalle Heerweg 60 te Lochristi. op maandag 29 juni 2009 om 11 uur. Samenkomst in het crematorium. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Geschrokken zijn wij door het plotseling'overlijden van ons oud-bestuurslid Wij wensen mevrouw Blok en familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Nederlandse Rode Kruis, afdeling Kapelle Geschrokken zijn wij door het bericht dat plotseling is overleden Co was een beminnelijk mens, die met veel plezier elke maandag zijn partijtje schaak speelde. We zullen Co en zijn positieve kijk op het leven missen. Namens de leden van schaakvereniging De Zwarte Dame Kruiningen Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift, uw muren zijn bestendig vóór Mij. fes. 49:16 Heel verdrietig zijn we door het verlies van ntijn lieve man, onze lieve pa en opa Daniël Cornelis Viergever - Daan - echtgenoot van Adriana de )onge Scharendijke, 25 november 1940 Goes, 25 juni 2009 Goes: Adrie Viergever-de Jonge Middelburg: Elly Viergever (eroen Riemens Romi Heinkenszand: Johan Viergever Mirjam Viergever-van der Male Daniël David Benjamin Hoogewei 90, 4464 AM Goes Daan is thuis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 29 juni om 13.45 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid nemen van Daan vanaf 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 5 20 te Goes. Geen bezoek aan huis. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom We zullen hem missen in onze familiekring Burgh-Haamstede Nel van Dongen-Viergever (in herinnering) Rinus van Dongen Scharendijke Mien de Jonge-Viergever Leen de Jonge Kapelle Tonie Viergever Annie Viergevé?"-de Jonge Burgh-Haamstede Kato Jonker-Viergever Cor Jonker (in herinnering) Heinkenszand Anneke bij de Vaate-Viergever Hans bij de Vaate Neven en nichten Met ontroering en respect tonen wij ons medeleven met het overlijden van Daan Wij zullen zijn vriendschap, zijn daadkracht en wijsheid J missen. Een bijzonder mens met bijzondere talenten is van ons heengegaan. Wij wensen Adrie en de kinderen alle sterkte toe. Johan en Joppa De longe - Brouwershaven Truus de Jonge - Scharendijke Jan en Lucie De Jonge - Herselt België Janny en Peter Gulien - De Jonge - Middelburg Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24