Disney PC-games De perfecte vakantiewijn! LEZERSENTRA PZC r Zeeland helpt Cambodja LEZERSENTRA PZC •m/ Benefietaktie open-tuinen-route Noord Beveland 3 1 gratis Wijnflesje met glas als dop om overal van te genieten. 32 I Donderdag 25 juni 2009 Unieke box in handig formaat met 4 Nederlandstalige PC-games op cd-rom van de grootste Disneyhelden. Uren spelplezier voor uw (klein)kind vanaf 3 jaar. Volledig Nederlandstalig. Donald Duck Mickey Mouse Winnie de Poeh bonusgame Tarzan t.w.v. 5,95 Adviesprijs 23,80 Lezersprijs 9,95* ♦exclusief 2,95 verzendkosten Meer informatie en bestellen besteU opwww.pzc.nl/webwinkelcategoriewinkelen. De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON DISNEY PC-GAMES Hierbij bestel ik(aantal) x 'Disney PC-games box' a 9,95 per stuk voorlettersvoornaam naamom ov adres postcodeplaats telefoon e-mail geboortedatum abonneenummer Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wegener Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 2,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Disney PC-games box', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Met grote trots introduceren wij in Neder land van het beroemde Australische merk Hardys, de Shuttle. Dit onbreekbare flesje van 25 ci heeft een draaidop in de vorm van een glas en is daarom gemakkelijk mee te nemen. De perfecte wijn voor op vakantie, de picknick of barbecue. We hebben een uniek introductieaanbod dat u niet mag missen! Hardys Shiraz Cabernet Sauvignon 2007 Kersenrood van kleur. Uitbundige geur van bramen en hout. De smaak is vol en rond met indrukken van specerijen en verleidelijk veel fruit. Lange kruidige afdronk. Introductieprijs 2,95 Hardys Semillon Chardonnay 2008 Frisse en fruitige witte wijn. De geur is bijzonder aangenaam met getoast hout en exotisch fruit. In de uitbun dige smaak indrukken van perzik en citrusvruchten. Introductieprijs 2,95 Voor meer informatie of bestellen ;bestelsne opwww.pzc.nl/webwinkel Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. BON HARDYS SHUTTLE WIJNEN Hierbij bestel ik x 12 flessen Hardys Shuttle Rood (25 cl) a 2,95 per fles x 12 flessen Hardys Shuttle Wit (25 cl) a 2,95 per fles Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. voorletters voornaam Om Ov geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. M/- Stichting Don Bosco Kinder Fonds Stichting Sawasdee PROJEOTHiri.P 7. O.A7JF. Organisatie: Ned. Bond van Plattelandvrouwen NBvP - Vrouwen van Nu Data: 25 juni en 19 augustus Open: 10.00 - 17.00 uur Aktie: Tuinroute langs 6 prachtige tuinen in Kamperland en Kortgene Toegangskaarten: 5,- voor alle tuinen inlichtingen: Nel Timmerman (0113) 30 26 07, Marian Giljamse (0113) 26 99 50 Opbrengst: 100% voor Cambodja Stichting Sawasdee Voor info: www.cambodja-sawasdee.nl Stichting Sawasdee bankrekeningnummer 22 71 46 743

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90