Meten Europe is weten bij }V Haven Terneuzen in de schijnwerper Wat is het moederbedrijf van Taylor Made Golf? tixzcirt MabélisH Sint Jacobsstraat Viissingen I Tweenson Leer Kioeg Antiek &Tabak Toni's Mode Laudana Stupa Joe ij's Drukwerkwinkel Schoenmakerij Trouwerie Merriemie Wibra Vromans Antiek Pantalon Donderdag 25 juni 2009 I 9 Oosterschelde WEMELDINCE Europe Coif Outlet Choorhoekseweg 10 foto's Willem Mieras Wat is de naam van het moederbedrijf van golfmerk Taylor Made Golf? Geef vóór dinsdag 30 juni het juiste antwoord door aan Eu rope Golf Outlet en maak kans op een Travel Putter (een reisset met putter, golfbal en putting hole om op kantoor of op de ho telkamer je slag te oefenen). Europe Golf Outlet is gevestigd op het industrieterrein aan de.Choor- hoekseweg 10 in Wemeldinge, tele foon 0113-622061 of 06-22795648, e-mail ego@zeelandnet.nl. De win kel is open van dinsdag tot en met zaterdag van 11 tot 17 uur en even tueel op afspraak. Golf Shop Europe houdt 28 juni een demodag op Golfbaan De Woeste Kop in Axel. Bezoekers kunnen dan zo'n vijfhonderd clubs uitproberen. www.europegolfoutlet.nl Kaasboerderij Schellach heeft drie kazen verdeeld onder de prijswin naars van vorige week, die zagen dat er zeekraal in de kaas verwerkt zat. Er ligt een bolletje klaar voor: P. Traas (Nieuwdorp, familie Boer- dam (Kloosterzande) en mw. Bar- ten (Viissingen). Elk jaar in het laatste weekein de van juni weerspiegelt de aantrekkingskracht van wa ter en scheepvaart zich in de Ha vendagen Terneuzen. Een traditio neel evenement, dat zich met de Visserijdagen in Breskens in augus tus kan rekenen tot de grootste van de regio. Het gezegde dat 'water altijd trekt' is wellicht de grootste kracht van de Havendagen, wél in combinatie met veel entertainment. Een deel van de Terneuzense binnenstad, met de nadruk op kop Nieuw- straat, Scheldeboulevard en voor malig veerplein, is vanaf morgen (vrijdag) tot en met zondag voor het evenement ingeruimd (en daarmee afgesloten voor verkeer). De Havendagen leunen onder het motto dat wat goed is onveran- Water en scheepvaart hebben een grote aantrekkingskracht. derd moet blijven, al jaren op een aantal vaste ingrediënten. De po pulaire vaartochtjes met bijvoor beeld een echte sleper zijn daar van een voorbeeld. Maar ook lig gen er bijzondere schepen in de haven en zijn er diverse exposities, demonstraties en bedrijfspresenta ties over-de scheepvaart. De organi satie spreekt van een 'mixture van gezelligheid, water, bedrijvenbeurs expositie, spórt, amusement, va ren en vliegen'. Met een sympo sium op de eerste dag wordt het economische belang van de Zeeuwse havens benadrukt. Natuurlijk is ook de Belgische char meur-zanger Eddy Wally weer van de partij. Verder staan nationale grootheden als Wolter Kroes, Den- nie Christian, Albert West, Peter Beense en Johnny Slipper komen de dagen op het podium in Ter- "neuzen. De Havendagen sluiten af met een vlootschouw. www.havendagen-terneuzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 77