Concert at Sea is vooral een dagje nit CAS in cijfers CONTACTA.NL programma Kijk voor meer events, concerten en beurzen op www.zeelandhallen.nl! AGEN I TOIL€T76N 03 BAR - in totaal 80.000 bezoekers (van wie ongeveer 20 procent uit Zee land) -1500 medewerkers -18 kilometer steigerpijp nodig voor opbouw - 2 kilometer hekwerk - 4 kilometer leiding voor biertap punten - 239 toiletten - 20.000 Watt vermogen geluidsin stallatie - 30 ton afval VRIJDAG 26 JUNI 20.00-20.45 uur: Racoon De Zeeuwse band was, net als Ilse DeLan- ge, ook al present op de eerste editie van Concert at Sea in 2006. Toen had het viertal net een uiterst geslaagde rentree gemaakt met het album Another Day en de grote hit Love You More. Vorig jaar ver scheen de opvolger Before You Leave. De afgelopen tijd maakte de groep een thea tertournee, die komend seizoen wegens succes wordt geprolongeerd, maar het spelen op grote festivals is Racoon aller minst verleerd. 21.15-22.00 uur: VanVelzen In 2007 mocht Roel van Velzen met zijn band Concert at Sea openen, vorig jaar had hij een gastoptreden bij een Krezip en nu staat hij opnieuw op de Brouwers- dam. VanVelzen brak in 2007 door met de hit Baby Get Higher. Dit jaar brengt hij een dubbelalbum uit. Het eerste deel, Ta ke Me In, is onlangs verschenen; later dit jaar volgt Hear Me Out. 22.30-00.00 uur: Marco Borsato De grote wens van de organisatie wordt werkelijkheid: Marco Borsato op Concert at Sea. Het wordt zijn eerste festivaloptre den in dertien jaar en hij geeft een com pleet concert, met zijn volledige band. In een interview met deze krant beloofde Borsato onlangs een 'destillaat van de gro te hits' te spelen. „We gaan er een mooi feest van maken. Ik heb er ontzettend veel zin in en kijk er echt naar uit." ZATERDAG 27 JUNI 13.10-13.30 uur: De Hobbyisten Opnieuw biedt Concert at Sea ruimte aan Popaanzee, het Zeeuwse bandcoachings- project. De publieke stemming via deze krant werd gewonnen door De Hobbyis ten, Deze funk-hop-band heeft de afgelo pen tijd onder leiding van coach JB Meij- ers (De Dijk) grote progressie geboekt. 14.00-14.45 uur: IOS Onder de naam IsOokSchitterend brak deze nederpopgroep in 1997 door met de hit Voltooid Verleden Tijd en kwam na een stille periode in 2005 sterk terug als IOS. Vorig jaar was de groep ook al actief op Concert at Sea en liet toen een goede indruk achter. De groep heeft inmiddels haar afscheid aangekondigd. Het doek valt begin oktober definitief. 15.15-16.00 uur: Bertolf Een nieuwe ster aan het firmament. Ber tolf Lentink (28) speelde eerder in de band van Ilse DeLange, maar heeft inmid dels het solopad gekozen. Het eerste re sultaat verscheen begin dit jaar: het goed ontvangen album For Life. De eerste sin gle Another Day werd een stevige hit. 16.30-17.15 uur: Maria Mena De pas 23-jarige Noorse zangeres werd in 2005 in Nederland bekend dankzij haar al bum Apparently Uneffected, met onder meer de single Just Hold Me. Sindsdien trad ze hier regelmatig op, voor veelal uit verkochte zalen, en was te zien op diver se grote festivals. Eind vorig jaar kwam Mena's nieuwe cd uit: Cause And Effect. All This Time werd een dikke top-10-hit. 17.45-18.00 uur: Ed Kowalczyk De zanger van de vermaarde Amerikaan se band Live komt voor een korte akoes tisch solo-optreden en enkele duetten met Blaf naar de Brouwersdam. Live is be kend van nummers zoals I Alone, The Dol phin's Cry, Run To The Water, They Stood Up For Love en Overcome. 18.15-19.15 uur: Ilse DeLange Sinds ze in 1998 doorbrak met de plaat World Of Hurt staat ze onafgebroken aan de top. Met haar jongste cd Incredible (2008) boekte Ilse DeLange zelfs haar grootste succes tot nu toe. De singles So Incredible, Miracle en Puzzle Me reikten tot de hoogste regionen van de hitlijsten. 19.45-21.00 uur: Golden Earring Rockveteranen die geen introductie no dig hebben. Opgericht in 1961 en dus al bijna vijftig jaar actief. Barry Hay, Cesar Zuiderwijk, George Kooymans en Rinus Gerritsen zijn inmiddels allen vier de zes tig gepasseerd, maar daar is op het po dium nog altijd weinig van te merken. 21.30-23.00 uur: Blof Trots van Zeeland en mede-initiator van Concert at Sea, voor wie de Brouwers- dam een tweede thuishaven is geworden. Vorig jaar droegen ze hun rol van slotact graag over aan Counting Crows, maar dit jaar sluit Blof weer zelf af. Concert at Sea wordt opnieuw gepresen teerd door de cabaretiers Viggo Waas, Peter Heerschop en Joep van Deudekom. af met de voorstelling Lachen zullen we. Middelburg, Minitheater, 15.15 uur. Bernadette ter Heyne Middelburgse mezzo-sopraan en opera zangeres Bernadette ter Heyne maakt sa men met pianist Vaclav Macha en violist Jindrich Padzdera later dit jaar een cd. Het gros van dat repertoire zal vanmid dag te horen zijn. Veere, Grote Kerk, 15.30 uur. Moondance Concert jazzband. Wilhelminadorp, café Het Loze Vissertje, 15.30-18.00 uur. Cd-presentatie De Grandpa Nick Sessieband presente- eert de nieuwste cd. Middelburg, Schuttershof, 17.00 uur. Come2Worship Concert met een afwisseling van stevige rock en gevoelige ballads. Oost-Souburg, De Wijngaard, 20.00 uur; MAANDAG 29 JUNI Openluchtconcerten De Echo uit Wilhelminadorp en Oefening en Uitspanning uit Kattendijke geven een concert in de open lucht. Ook de leerlin genorkesten van beide verenigingen tre den op. Wilhelminadorp, Eetcafé Op d'n Oek, 19.30 uur. Tuinconcert Harmonie en slagwerkgroep van muziek vereniging Scheldegalm concerteren. Hansweert, Muziektuin, Boomdijk 26, 19.30-20.30 uur. DINSDAG 30 JUNI Mandolines Mandolineorkest Excelsior treedt op. Kruiningen, Ons Dorpshuis, 19.30 uur. Footloose Swingmusical, gebaseerd op de gelijkna mige film met hits uit de jaren '80 met Kim-Lian van der Mey. Antwerpen, Stads schouwburg 20.00 uur. WOENSDAG 1 JULI Zwinkoor Gevarieerd zomeravondconcert door het Zwinkoor, de Zwinkids en mezzo-alt Da- niëlla Buijck uit Sluis. Cadzand-dorp, kerk, 19.30 uur. Onderstroom Vijfdaags festvial met mix van theater op locatie, straattheater, beeldende kunst, circustheater, satire in volkstheater, kin dervoorstellingen, de Kunstbende show case, dans onder de grond, pop, rock, jazz, gypsy, ska, rockabilly, rap, mu ziektheater en kleinkunst. Vlissingen, centrum, vanaf 20.00 uur. Openingsconcert Dordtenaar Willem Tanke opent zomera vondconcerten op orgel Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. Met meditaties en dansen bij muziek Bach en Brahms. Goes, Grote Kerk, 20.00 uur. meer agenda op de website van de krant 3 uur. Entree 10 .zeelandhallen.nl Openingstijden: 14.00 - 22.01 Kijk voor meer info op www. OOnO D® netwerk beurs van AUU9 Zuid-West Nederland! Schrijf je nu in op contacta.nl Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libéma Donderdag 25 juni 2009 Zelf een evenement organiseren? Zeelandhallen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71