opzegaienst Familieberichten (I d1ensenlinq.nl j£f d1ensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 28 I Donderdag 25 juni 2009 kijk ook op Tot onze droefheid is na een kortstondige ziekte onze lieve nicht overleden Laura den Toonder - Hage echtgenote van Johan den Toonder Sterke de Heere Johan met zijn kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Ome Ko, Tante Né en kinderen Wolphaartsdijk i 25-6-2008 25-6-2009 John ln gedachten zien wij je lopen. Herinneringen waar wij mee moeten leven. Ma en Pa Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Laura den Toonder-Hage Wij wensen [ohan en Arjan en verdere familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens directie en medewerkers Automotions Groep en dochterbedrijven Jeroen Gelok Lennard van Oeveren Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Laura den Toonder-Hage Wij wensen Johan, Arjan en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens directie en medewerkers Autoschadeteam bedrijven Peter Gelok Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Laura den Toonder-Hage Wij wensen Johan en Arjan en verdere familie veel sterkte en kracht toe de komende periode. Directie BAGE-groep Peter Gelok Jeroen Gelok Antoine Baarends Ferrie van der Sluis 25 juni 2008 25 juni 2009 John Eén telefoontje Verbijstering Ontzetting Opstand Boosheid Verdriet Stilte. |e broer en zusje Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62