Familieberichten Qyartedan fDensenlinq.nl 24 I Donderdag 25 juni 2009 Du, hast im Himmel viel Englein bei dir, schick doch eines davon auch ïu mir. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij zijn leven heeft geleefd, aanvaarden wij het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Maarten Anthonise in de leeftijd van 82 jaar. Waltraut Anthonise-Vollert Raymond en Yvonne Monique en Richard, lustin, Syll los Tom Henry en Antoinette Lieven Witten Nisse Helmut en Cindy Naïma 23 juni 2009 Willem de Zwijgerstraat 9 4461 SZGoes De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 27 juni om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00 tot 10.20 uur in het rouwcentrum gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren Een ieder die geen rouwbrief ontvangen heeft gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve puzzel opa Naïma en Nijn Na een moedig gedragen ziekte, nooit klagend maar dragend, is door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Maarten Anthonise In de leeftijd van 82 jaar. Temeuzen: W. Verbrugge-Anthonise |.A. Verbrugge Goes: ).P. Anthonise G. Anthonise-Paauwe Goes: P.J. Anthonise Goes: H. Anthonise P.L. Anthonise-Bosselaar Goes: M. Rouw-Anthonise J.A. Rouw Kloetinge: A.]. Anthonise (in herinnering) M. Anthonise-Guiljam Neven en nichten Goes, 23 juni 2009 Wij zijn cmtdöcm door Kot tock nog onverwachte overlijden van /Mevrouw 13. Scl\ipper*-Schu+ Beppy is verschillende jaren actief geweest als vrijwilliger in Ter Vnlcke. (Cliënten, vrijwilligers en medewerkers zullen haar aanwezigheid heel erg missen. Wij wensen haar familie veel sterkte om dit verlies een plek te geven in hun leven. AJamens de directie en medewerkers van "Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Cao es T^ien -Heijboer, ïti recteur SVR~2- T-'eet Kruidenier, Locatiemanager "Ter Valcke (Coes, 24 juni 2009 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Joke Kenters-Beekmans Echtgenote van Ko Renters Wij wensen Ko, kinderen en familie veel sterkte toe. De Graaf-Stoutjesdijk Schilders en medewerkers Daats We missen in jou een grote vriend. We zullen je nooit vergeten, je blijft voor altijd in ons hart. We wensen Corina, Willem, Nina en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Marco, Petra en Jesse Een groot mens is ons afgenomen Willem van Daatselaar Bedankt voor je vriendschap. Wij wensen Corina, Willem jr. en Nina heel veel sterkte. Sportshop Domburg Jan enjolanda Hanneke Kevin Ongeloof en verdriet, Dag Buurman Willem We zullen een beetje op jouw Corientje, kleine Willem en Ninaatje passen. Christiaan, Marina, Sander en Renate Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van een lid van de Zaalvoetbal Ver. Domburg Willem van Daatselaar Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur, scheidsrechters en leden Regionaal Zaalvoetbal Walcheren Vol bewondering in haar jarenlange strijd tegen haar ziekte, is overleden, onze nicht Hanna Schouten-van den Broeke Neven en nichten van den Broeke Onpasseerbaar, Onnavolgbaar, Onvergetelijk. Willem van Daatselaar Wij leven mee met de dierbaren die achterblijven en wensen hen dan ook alle sterkte toe in deze donkere dagen. namens de leden, sponsoren en supporters van AFC Aagtekerke Lieve, dappere Hanna Ie blijft altijd in mijn leven om wat je was, om wat je deed om wat je me hebt gegeven. Liefs, Ineke We zullen je nooit vergeten Kees en Ineke Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hanna Schouten We hebben bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen. We wensen Arie. de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Tinie, Lenie, Niek, Piet en Christien Maljaars Bram en Heieen Jakobsen Koos Hijman Na een jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriendin Hanna Moedig en positief stond ze in het leven, ook tijdens haar ziekte. We zullen je missen Hanna. Joke en-Henk kijk ook op Na een rijk, gelukkig, zinvol en voltooid leven overleed Laurus Marinus Sinke oud-algemeen directeur Stichting Mens en Samenleving Ridder in de Orde van Oranje Nassau A Yerseke, 3 november 1925 t Utrecht, 23 juni 2009 Utrecht: Truida Sinke - Lijk Amsterdam: Digna Sinke en René Scholten in herinnering Leerdam: Sary Sinke en Gerard Hilte Geertje en Wouter Rens Maartje en Jan Floor en Wesll Guust en Albertine Apeldoorn: Anja Sinke en Tom Bosma lorrit, litske De Steeg: Marko Sinke en Herma Warrink Ida, Bram Catharina Van Renneslaan 28 3533 SC Utrecht Wij willen hem berdenken op vrijdag 26 juni om 19.00 uur bij Barbara Uitvaartverzorging aan de Egginklaan 51 te Utrecht: waarna er aldaar gelegenheid zal zijn tot condoleren. De teraardebestelling vindt plaats in de familiekring te Zonnemaire. Bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze geliefde markante broer, zwager en oom Laurus Marinus Sinke echtgenoot van Truida Lijk geboren Yerseke, 3 november 1925 overleden Utrecht, 23 juni 2009 We wensen Truida met haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Laurus had een bijzondere bindende plaats in de familie. Wij gedenken Laurus met veel waardering voor hetgeen hij voor de familie heeft betekend. Yerseke: M.L. Sinke W.K. Sinke-de Rooy Yerseke: E.J. Sinke W.J.M. Sinke-Schrier Gouderak: J.P.H. Sinke M.C. Sinke-Dooijeweert Bruchem: J.W. Sinke G. Sinke-Dooijeweert Etten-Leur: J. Sinke In herinnering: A. Sinke-van Dam Neven en nichten Verdrietig namen we kennis van het plotseling overlijden van onze, altijd belangstellende en meelevende zwager en oom Laurus Marinus Sinke J. Liek M. Liek-Joosse Kinderen en kleinkinderen De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd Na een 'liefdevolle verzorging in "De Lange Akkers" hebben we na een lang leven afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' Juliëtte Leonie Lauwers weduwe van Raphael van den Berghe A Eksaarde, 30 juli 1908 t Koewacht, 23 juni 2009 GraauwJeannine en Willy Mahu-van den Berghe KoewachtJo en Emmy van den Berghe-Raes Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zoutestraat 143 4569 TA Graauw Vrijdag 26 juni is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 27 juni om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en [acobus te Koewacht. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46