*°°kop (1 (Il9nsenlinq.nl Familieberichten Jacobus (Co) Blok Lieve Co Co Blok Co Blok 26 I Donderdag 25 juni 2009 Op snelle vleugels vloog je heen, veel te jong, veel te vroeg. Herinneringen blijven, ons hart is leeg maar ook vol. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin, mijn allerliefste mama, onze onvergetelijke dochter, schoon dochter, kleindochter, zus, schoonzus en tante Yvonne de Graaff in de jonge leeftijd van 40 jaar. Wouter Anne Fleur A.A. de Craaff C.I.M. Visser-Wagenaar t J.W. Swart Swart-de Rijcke A. Wagenaar-van der Draaij Pauline, lennifer Sacha Sebastiaan Joost Evert en Anouk, Owen, lop Bastiaan en Maaike, Emmy, Quinn 22 juni 2009 Martin Luthcr Kingstraat 62,4384 HV Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Yvonne te nemen vrijdag 26 juni van 19.30 uur 20.00 uur in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 27 juni om 10.30 uur in "Open Hof', Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen, waar na we Yvonne om 11.30 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in genoemd uitvaartcentrum. Indien 'u door omstandigheden geen kaart heeft ontvangen, wilt u dart deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Yvonne Ons medeleven gaat uit naar onze neef Wouter, Anne-Fleur. familie en vrienden. Ton en Nel Steketee-de Rijcke Arnold en Tjeska Ilse en Gerard Myrthe, Floor, Linde Christine en Marco Milo, Fenna, Boaz Aljo de Rijcke en Tonny Bol Kees de Rijcke Geschokt hebben wij vernomen dat Yvonne de Graaff plotseling is overleden. Wij wensen onze neef Wouter, Anne-Fleur en familie veel sterkte toe bij dit onvoorstelbare verlies. Geert en los Swart Albert en Els, Celia en Gerben Kees en Shirley, Tamara en Danny Verbjjsterd namen wij kennis van het plotselinge en veel te vroege overlijden van onze vriendin Yvonne de Graaff Wij wensen Wouter, Anne Fleur en de overige familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Robert en Yvonne. Daan Peter en Anita Hans en Miranda. Bo. Luuk. joep Gerda en Menno, Owen Gerwin en Thérèse, Bram, Maaike Mirjam en Arco. Dana, Levy, Tobias Marleen en Dennis Marco en Marian. Lucia. Tom, Krissy Edwin en Annette, Sam, Julia Esther en Gunnar Lieve, lieve Yvonne Waarom....? Waarom jij? Waarom nu al? Waarom....? Lieve vriendin, we missen je 1 Wouter en Anne Fleur, we zijn er voor jullie. Ed, Carla en kinderen Zeer onverwacht is uit ons midden weggenomen onze gewaardeerde collega Yvonne de Graaff Yvonne werkte sinds 2003 bij Zorgstroom als maat schappelijk werker. We zullen haar positieve inzet enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar haar vriend Wouter en haar dochtertje Anne-Fleur. We wensen hen en familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Dinsdag bereikte ons het ontstellende bericht dat onze collega Yvonne de Graaff plotseling is overleden. Wij verliezen in haar een hartelijke en gewaardeerde collega. Wij wensen Wouter, Anne-Fleur en overige familie, veel kracht toe met dit verlies. Namens alle collega's van Maatschappelijk Werk Walcheren leannine Bosman Divisiemanager We zijn verbijsterd en vol ongeloof over het overlijden van onze collega, ons maatje Yvonne de Graaff Onze gedachten en ons hart zijn bij Wouter en Anne- Fleur. Anneke, Marianne, Roeland, |ac, Edward, Kvra, Maroesja, Sandra, Marjolein, Mariske, Neslthan, Ingrid. Simone, Liesbeth, Monica. Sandra, Anne, Cora, Hylkje, Annie, Anne-Marie, Jan, Esther, Smilja, Irma, Gorana, Elly Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedach t. Ie bent nu daar, waar je rusten mag. Met gevoelens van dankbaarheid voor haar lange leven, waarin wij ons hebben gespiegeld aan haar wijsheid, geven wij met intens verdriet kennis van het overlijden van onze mama, oma en overgrootmoeder Augusta Maria Ludovica Demory 'Guusje' weduwe van Liévin Haverland A 3 september 1910 te Gent 124 juni 2009 te Aardenburg Nijmegen: Fernand en Paula Haverland-Kregting Aardenburg: Mia en Oscar de Milliano-Haverland Nijmegen: Magda en Cees Alewijse-Haverland Sas van Gent: Rita en Pol t van Waes-Haverland Knokke-Heist: Ylva t en Hubert I van Waes-Haverland Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stierskreek 1 4527 CZ Aardenburg Een speciaal woord van dank aan Dokter Surinx en het verplegend personeel van Coensdike voor de lie fdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarbij u vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 27 juni om 10.30 uur in de r.-k. kerk H. Maria Hemelvaart te Aardenburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren vanaf 10.00 uur achter in de kerk. Wilt u, indien ugeen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 16-05-1936 23-06-2009 Hij was er altijd, en niet alleen voor ons. Heel plotseling moeten wij onze lieve man, papa en opa nu missen. -Jannemarie Blok-Dek - Derek -Annelies, Rens, Karin -Elise, Pim Langegracht 33,4421 EWKapelle Het afscheid en de herdenkingsdienst vinden plaats op maandag 29 juni om 13.00 uur, in het Crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Daarna is er tussen 14.30 en 16.30 uur gelegenheid tot condoleren in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 in Goes. Voorgoed uit ons leven.... Voor altijd in ons hart. Hans en Bep Segboer Uitdaging Beweging Perspectief 16-5-1936 23-6-2009 Onze collega Co Blok is plotseling overleden. Leerlingen en collega's van de Sprienke zijn bijzonder verdrietig door het bericht. Co was zes jaar in dienst van de Sprienke als invalleerkracht. In die jaren na zijn pensionering als basisschooldirecteur, werkte hij met veel plezier en vol overgave met en voor onze leerlingen. De natuurlijke omgang met kinderen, jongeren en volwassenen was zijn kenmerk. Zijn vitaliteit, flexibiliteit, optimisme en betrokkenheid zijn voor ons een prachtige herinnering. Namens leerlingen en personeel van Mytylschool de Sprienke, Peter Hofstede, directeur Namens medewerkers en bestuur Stichting De Korre, Bert Pasman, algemeen directeur Slechts weinig woorden passen in een tijd van droefheid en pijn Mag dit gebaar een teken van medeleven zijn Geschrokken zijn wij van het bericht dat is overleden Oud directeur van Christelijke Basisschool 't Honk en "de Linge" te Kapelle Biezelinge. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods onmisbare troosten nabijheid toe. Bestuur, team, m.r., o.c., ouders en kinderen c.b.s. 't Honk en c.b.s. "de Linge" Kapelle, 24 juni 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36