Wat de boer niet kent, Drie jaar cel voor Middelburgse schutter ZOMERKOOPJESMARKT OP DE GROTE MARKT IN GOES van 9.00 - 17.00 uur VERLAAGDE Informatiemarkt herinrichting wegen Souburg Man (52) liet in dronken toestand pistool afgaan bij ruzie. Inbraak in twee woningen Middelburg CU Middelburg houdt inloopavond Weegbruggetje naar terrein van stoomtrein Wie de puzzel pcwt, Viehhe hem aan 'De moderne technologie is een van de voorwaarden om de positie te behouden die de Nederlandse akkerbouw mondiaal bekleedt' Annemie Burger, directeur-generaal ministerie LNV BOBBE DAMESMODE GIMBRERE DAMESMODE Tragikomedie in Minitheater Motorrit op Z-Beveland en Walcheren Opendeur Dienst in Zoutelande 22 Donderdag 25 juni 2009 W door Ad Roos middelburg - De rechtbank in Middelburg heeft gisteren een 52-jarige Middelburger veroor deeld tot een gevangenisstraf van drie jaar, een rijontzegging van een half jaar en het betalen van 2000 euro schadevergoeding. Tegen de man was een gevangenis straf van vier jaar en een rijontzeg ging van een halfjaar geëist. Eind oktober, had de Middelbur ger zich tijdens een feestje volgego ten met raki en ruzie gekregen met zijn beste vriend. Hij gaf hem een klap, vertrok en stapte lave loos achter het stuur. Hij ramde een bloembak en reed met een ge havende auto en op drie banden naar de woning van zijn vriend om alles uit te praten. Veel kwam daar niet van. Op het moment dat de deur openging en er weer een handgemeen ont stond trok hij zijn pistool en vuur de twee schoten af Gelukkig be landden die in de muur en het pla fond. Vervolgens werd de Middelburger de deur uitgewerkt. Het vuurwapen werd later in de woning van de 52-jarige terugge vonden. middelburg - In twee woningen aan de Statenlaan in Middelburg is in de nacht van dinsdag op woens dag ingebroken. Uit een woning werden persoonlijke papieren, rookwaar en enkele tientallen eu ro's gestolen. Uit de andere wo ning verdwenen ook rookwaar en persoonlijke papieren plus enkele honderden euro's en sieraden. middelburg - Met een inloop avond begint de Christenunie Middelburg vanavond de campag ne voor de verkiezingen van de ge meenteraad in 2010. Leon Kaagman van de provincie Zeeland spreekt over de demografi sche ontwikkelingen binnen de ge meente. Daarna zal aan de hand van een aantal stellingen gediscussieerd worden. Belangstellenden, leden en niet-leden, zijn welkom vanaf 19.30 uur in het woonzorgcentrum Willem aan de Oranjelaan 17. goes - Het weegbruggetje bij de Goese Ringbrug blijft gespaard, maar wel op een andere plaats. De Stoomtrein Goes-Borsele (SGB) neemt het over en zal het op het eigen terrein in Goes-Zuid opbou wen. Het markante weegbruggetje moet wijken voor de ontwikkeling van de wijk Goese Schans en staat mo gelijk ook in de weg voor het aqua duct dat Goes wil bouwen op de plek van de Ringbrug. Wanneer het bruggetje wordt afge broken en opgebouwd, is nog niet bekend. www.lekkerpuzzelen.nl wolstraat vlissingen lange delft middelburg middelburg - Tweedejaars studen ten van amateurtheaterschool De Ambitie spelen vrijdag, zaterdag en zondag de tragikomedie 'La chen zullen we'. Het stuk in vier delen wordt on der regio van Katinka van den Dool opgevoerd in het Minithea ter aan de Verwerijstraat in Middel burg. De voorstelling is vrijdag en zaterdag om 20.15 uur en zaterdag middag om 15.15 uur. Kaarten a zes euro zijn verkrijg baar via Scoop (tel. 682500) of aan de kassa. goes - Voetbalvereniging Goes houdt zaterdag een toertocht van zo'n tweehonderd kilometer voor motoren. Het vertrek is om 10.00 uur vanaf sportpark Het Schenge. De tocht gaat over Zuid-Beveland en Wal cheren. In Westkapelle is er een stop. Daar zal ook de lunch wor den genuttigd. Na afloop is er bij W Goes een barbecue met loterij. De rit staat voor iedereen met een eigen motor open, aanmelden kan ter plaatse of via telefoonnummer 0113-312085. zoutelande - Vrijwilligers van de Protestante Gemeente in Zoutelan de houden op zondag 28 juni een Opendeur Dienst met medewer king van het' klein ensemble van de Christelijke Muziekvereniging Luctor et Emergo. De dienst is in de Catharinakerk op het Willibror- dusplein en begint om 20.00 uur. Tijdens de zangdienst worden ook enkele gedichten van plaatselijke dichters voorgelezen. MET SUPER KÓÓÓPJES VAN IN GOES GEVESTIGDE WINKELS! oost-souburg - De gemeente Vlis singen gaat de Bermweg en de Spoorstraat in Oost-Souburg op knappen. De plannen zijn al klaar en worden volgende week gepre senteerd. De ontwerpen zijn te zien tijdens een informatiemarkt die de ge meente op donderdag 2 juli houdt in De Kwikstaart aan de Nagelen- burgsingel in Oost-Souburg. De markt duurt van 16.00 tot 20.00 uur en belangstellenden kunnen dan vrij inlopen om de plannen te bekijken en met vertegenwoordi gers van de gemeente te praten. De voorlopige plannen zijn vanaf 30 juni ook te zien op www.vlissin- gen.nl/bermweg-spoorstraat. Reacties kunnen tot 21 juli worden ingediend. Die zullen worden ge bruikt bij het maken van het defi nitieve ontwerp, belooft de ge meente. Deze jonge deelneemster aan de veekeuring laat zien dat ook de boerenoverall met zijn tijd meegaat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24