Familieberichten Hlens9nlinq.nl Dii/)!iitö:uili[i;> Pietertje Willempje Vingerling Colofon Familieberichten Concert in Memoriam Vrijdag 26 juni 2009 Slotpark Kasteel Maelstede aan de Maalstede te Kapelle 28 1 Woensdag 24 juni 2009 kijk ook op Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze zeer geliefde moeder en oma Laura den Toonder-Hage in de leeftijd van 61 jaar. Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Wolphaartsdijk: Johan den Toonder Wolphaartsdijk: Ellen en Lies de Korte-den Toonder Leandra, Jorian, Erwin, Marilyn 's-Gravenpolder: Arjan en Lisetle den Toonder-Hubregtse Elles, Anne, Anouk, Jan Wolphaartsdijk: Marieke en Edward Witte-den Toonder Laurette, Ardjan, Hans, Elise Wolphaartsdijk: Annentarie en )an-Willem van der Voorden-den Toonder Laurinde, Sijlissa 22 juni 2009 Burg. C. Koertstraat 6,4471 BW Wolphaartsdijk Laura is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. donderdag 25 juni van 19.30 tot 20.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. E. Hakvoort, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 27 juni om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraal 3 te Wolphaartsdijk, waarna om plm. 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. De begrafenis wordt besloten in bovengenoemde kerk, waarna er eveneens nog gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid nam de Heere uit onze familie kring weg onze geliefde schoonzus en tante Laura den Toonder-Hage Sterke de Heere lohan met zijn kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. Wolphaartsdijk: Addy den Toonder Woudenberg: Laura Molenaar-den Toonder Teun Molenaar Petra en Bart Laura. Leendert, Nienke Marian Henk-Jan en Leidy Ema Wolphaartsdijk, 22 juni 2009 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Laura den Toonder-Hage echtgenote van onze directeur Johan en moeder van onze directeur Arjan. Wij wensen hen en de verdere familie kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Medewerkers PTA BV Goes, Middelharnis, Vlissingen, Roosendaal, Zevenbergen Verslagen namen we kennis van het plotselinge overlijden van Jenny Ferket-de Groene echtgenote van onze gewaardeerde medewerker en collega Rudy. Woorden schieten tekort bij zo'n onverwacht verlies. We willen Rudy, de kinderen, de familie en vrienden bijzonder veel sterkte toewensen in deze intens verdrietige dagen. Managementteam, Ondernemingsraad en medewerkers van Yara Sluiskil B.V. Verbijsterd namen we kennis van het plotselinge en veel te vroege overlijden van Jenny Ferket-de Groene echtgenote van onze gewaardeerde collega Rudy. Het moet onbegrijpelijk en intens verdrietig zijn om je vrouw ineens te moeten missen. Wij wensen Rudy, de kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Collega's van de Onderhoudsdienst van Yara Sluiskil B.V. Door God gekend Door Hem bemind Bij Hem geborgen Na een moeizaam leven en een langdurige ziekte is, voor ons toch nog onverwacht, overleden onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Haar geloven is nu aanschouwen Zuidland, 17 januari 1922 Rotterdam, 21 juni 2009 Goes: A.P. Vingerling Heemstede: M. Vingerling Voorthuizen: B. Vingerling Goes: A. Vingerling (in herinnering) Haarlem: A. Vingerling (in herinnering) Haarlem: C. Vingerling-van Rijswijk Lisse: B. Dijkhuizen-Vingerling Lisse: C.J. Dijkhuizen (in herinnering) Werkendam: C. van Eersel-Vingerling Werkendam: G. van Eersel (in herinnering) Neven en nichten Correspondentieadres: Mevrouw A.P. Vingerling Leliestraat 100 4461 PJ Goes Onze zus is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Koningslaan 3 te Rotterdam-Alexander, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden don derdag 25 juni om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Oud Kralingen, Laan van Oud Kralingen 1 te Rotterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. A Wassenaar, 26-05-1944 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden eni telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraêht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanfëren.n.a.v telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088 -013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Na een liefdevolle verzorging in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is van ons heengegaan mijn lieve echtgenote, onze lieve, zorgzame moeder en grootje Marianne Melchers-Fick echtgenote van Henri Melchers Hulst, 22-06-2009 Hulst: H.M.L. Melchers Breda: |an en Leonie Melchers-Kroon Mees, Floris, Balthazar Breda: Marcel Melchers 22 juni 2009 Tabakstraat 20 4561 HW Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 26 juni 2009 om 13.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Afscheid nemen van haar is mogelijk in het mortuarium bij "De Blaauwe Hoeve" donderdag 25 juni van 19.00 - 19.30 uur in familiekamer 2. Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. «r "De mensen van voorbij, zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in het Licht, zijn vrij Wij willen u hartelijk danken voor uw meeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Joost de Meij Dit is voor ons een grote troost en steun geweest. Wij blijven Joost in liefde en dankbaarheid herinneren. E.M. de Meij-Mangold Kinderen en kleinkinderen Nijkerk, juni 2009 DANKBETUIGING Onze dank en waardering voor de vele blijken van mede leven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Jacobus Adriaan Scheele Koos Het was hartverwarmend. Toos Scheele-de Kruif kinderen, klein- en achterkleinkinderen wM'ditiüfhïn 24-6-2004 24-6-2009 An In dierbare herinnering Vlissingen/Terneuzen: Ma en Pa Oost-Souburg: Dick Vlissingen: Wendy en Djahlisa 05-08-1989 24-06-2006 ALBERT 24-06-2006 24-06-2009 Drie jaar zonder jou, maar altijd in onze gedachten altijd bij ons Pa en Ma Huib Sandy Peter Jacco Mandy Kylie Jacey ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijbe begeleiding bij uitvaart Aanvang 19.30 uur Toegang is gratis Uitvaartverzorging Peter Butler organiseert een concert in Memoriam in het slotpark van Kasteel Maelstede. Dit openluchtconcert geeft nabestaanden de gelegenheid hun overleden dierbaren te herdenken door middel van muziek. Aan het concert wordt meegewerkt door Blazersensemble "Het Zeeuws Elftal" o.l.v. Dhr. I.L.M. Laroes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62