Familieberichten Han Aarnoutse 26 j Woensdag 24 juni 2009 Geschokt zijn wij door het noodlottig ongeval van Wim van Daatselaar Grote mond, altijd oprechten een zeer goed hart. Nooit meer Daats! Wij wensen Corina, de kinderen en alle familie veel sterkte toe metditgrote verlies. Je oude maten en bekenden van Oostkapelle Verslagen en vol ongeloof zijn wij over het bericht dat wij afscheid moeten nemen van een door-ons zo graag geziene en markante gasten vriend Willem van Daatselaar Wij wensen Corina, Willem, Nina en alle familie veel sterkte toe. Ondernemers Stationsstraat: Carry, Franken Eddy Marco, Rens, Mario en Sylvia Marcel Murre Eric-Hans Disselkoen Tonneke, Frits, Enrico, Dinekeen Rob Fransen Caro Carin en Martin Marcel en Lia Lieve Willem Jij maakte het leven mooi. Wij zullen je nooit vergeten. We wensen alle familie heel veel sterkte. Heieen Mare Leo& Nelly Bas Sylvia Dennis Ma non Geschokt vernamen wij op 22 juni jl. het bericht dat Willem van Daatselaar op de leeftijd van 45 jaar is overleden. ■De leden van het gemeentebestuur en zijn directe collega's zullen hem herinneren als een fijne collega die zijn werkzaam heden met volledige inzet, groot verantwoordelijkheids gevoel en enthousiasme uitoefende. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Corina, Willem, Nina en naaste familie. Wij wensen hen alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, De secretaris, De burgemeester, df. ir.J.J. van Houdt drs. W.J.A. Dijkstra Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega Willem van Daatselaar Plotseling, maar vooral definitief is het afscheid van Willem. Wij wensen Corina, Willem, Nina en de naaste familie heel veel sterkte bij ditverlies. Management en collega's van de afdeling Beheer Leefomgeving We zijn geschokt door het noodlottige ongeval dat Willem van Daatselaar overkwam. Hij was onze vaste en toegewijde motorbegeleider tijdens de wedstrijden van Domburg On Wheels. Wij wensen de familie veel sterkte metditgrote verlies. Skeelercomite Domburg on Wheel 22 juni 2009 Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw lid, oud-bestuurslid en onze vriend Willem van Daatselaar Wij gedenken Willem met bijzonder veel waardering en wensen familie, vrienden en andere nabestaanden heel veel sterkte toe. Namens het bestuur en leden van de Domburgse Zaalvoetbal Vereniging Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Willem van Daatselaar Willem, je was een sportvriend in harten nieren. "Nooit meer de 3e helft" Wij wensen Corina, Willem jr. en Nina heel veel sterkte toe. Namens spelers en begeleiders DZV 2 Geschokt en vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Willem van Daatselaar Willem was behalve keeper bij Domburg 3 ook actief als trainer en begeleider van onze mini-pupillen. Wij wensen Corina, Willem jr, Nina en naaste familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Voetbalvereniging "Domburg" Nooit meer een zweefmoment. Nooit meer die verre uittrap. Nooit meer die blunders op zondagmorgen. En nooit meer NAAST of OVER. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze keeper en vriend Willem van Daatselaar Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Corina, Willem jr en Nina en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Daats, we zullen je missen! Ons bin't derde Voetbalvereniging "Domburg" Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van de papa van Willem en onze trainer Willem van Daatselaar Wij wensen Corina, Willem jr en Nina veel sterkte toe. Dylan, Sam, Luka, Teun, Ralph, Sander, Wiebe en Martijn kijk ook op fl|ensen|jnq f,1 Heej grote vriend! Nooit meer over je eigen schans! PEKELINGE Daats, tot ziensaaGTEKERKE We wensen Corina, Willem jr., Nina familie alle sterkte van de wereld. Het bestuur medewerkers van Mc de Pekelinge. Leo Francke Freddy Blaas Wim Louws Peter Maranus Peter Roelofs Chris de Visser Peter Witte Met verslagenheid hebben wij vernomen dat is overleden onze oud-collega Han Aarnoutse Wij wensen zijn vrouw Joke, zijn kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het College van Bestuur en personeel van het ROC Zeeland, [eroen van den Oord, directeur Cluster Techniek Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Han heeft ruim 30 jaar geleden als leerkracht gewerkt op cbs De Poeljeugd. Wij denken met waardering en respect aan het werk dat hij voor de school heeft gedaan. 's-Heer Namens het team van De Hendrikskinderen Poeljeugd, W.P. den Toom, oud-directeur R.Rap, adjunct-directeur J.W. Sijp-Heynsdijk, leerkracht "Hij laat mij rusten in groene weiden Heden is rustig ingeslapen onze lieve Hanna. Johanna Schouten-van den Broeke Sint-Laurens 17-09-1946 - Vlissingen 23-06-2009 Vrouw van: Arie Mama van: Jan Sandra Marlies Harry Oma van: Daan Isa Hanna heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op 30 juni 2009 om 14.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid te condoleren. Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 240,4382 KZ, Vlissingen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd lid en vaandeldrager Willem van Daatselaar Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van vereniging "De Domburgse Gaaischieters" "Daats" Bedankt voor al je spontane hulp. We vinden het vreselijk dat we je moeten missen. Corina, Willem(pje), Nina en verdere familie, we wensen jullie heel veel sterkte voor nu en in de toekomst. Oranjecomité Domburg Vol bewondering voor de wijze waarop zij jarenlang met haar ziekte is omgegaan hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoondochter, schoonzus en tante Johanna Schouten-van den Broeke Hanna Jan van den Broeke Tatiana van den Broeke-Kozlova Jeroen en Sandra Tom, Iris Victor Carin Leijnse-van den Broeke Bart Jan Leijnse L.J. Schouten-den Hollander G. Zimny Elly Crucq-Schouten Han Crucq Robbert en Griet Colette Marjon Vlissingen, 23 juni 2009 Maandagmorgen vroeg hebben wij het bericht ontvangen dat onze collega Willem van Daatselaar na een noodlottig ongeval is overleden. Het verdriet en ongeloof is groot bij de hele dienst. We hebben niet alleen een collega maar ook een vriend verloren. We wensen Corina, Willem, Nina en de familie heel veel sterkte bij ditverlies. Alle collega's, oud collega's en uitzendkrachten Gemeentelijke afvalverwijdering Serviceteam Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60