ir Familieberichten (D H1ensenlinq.nl JyülÊUfH Adrie en Wil Versluijs George en Anneke de Loos Oys/lsdsu Willem van Daatselaar 24 I Woensdag 24 juni 2009 kijk ook op vandaag 50 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd kinderen en kleinkinderen Ons 60-jarig Huwelijksfeest is voor ons een onvergetelijke dag geweest. De vele felicitatiekaarten die wij thuis mochten ontvangen, de vele persoonlijke felicitaties op onze receptie, de bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen hebben daartoe zeker bijgedragen. Daarvoor betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Ook bedanken wij de 2 dames uit de buurt die onze woning buiten zo mooi hebben versierd. Geschokt delen wij mee dat volledig onverwacht Willem is overleden. Willem van Daatselaar 29 juli 1963 t 22 juni 2009 Corina Peute Willem en Nina J.W. Schuurmanstraat 1 3 4357 EE Domburg Willem is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op donderdag 25 juni van 16.00 tot 17.00 uur. De dienst zal gehouden worden op zaterdag 27 juni om 10.30 uur in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg, waarna om 1 1.30 uur de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Schuttershof. Er is voor belangstellenden parkeergelegenheid naast het gemeentehuis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, mogen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Daar ruist langs de wolken een lieflijke naam, die hemel en aarde verenigt te saam. Door een noodlottig ongeval is veel te vroeg van ons heenge gaan onze lieve zoon, broer en oom Willem van Daatselaar in de leeftijd van 45 jaar Oostkapelle: A. van Daatselaar.f A. van Daatselaar-de Ruiter Oostkapelle: Bert en Marja van Daatselaar Daniëlle en Sander Dennis Oostkapelle: Marcel en Marjan de-Visser Jeffrey Wesley Brian Roy Willem van Daatselaar Lief vriendje, Meestal als een grote broer, soms een beetje als een vader, altijd als een beste vriend, was jij voor ons en zullen we van je blijven houden Joanne en Marieke Diep verslagen delen wij u mee dat ten gevolge van een noodlottig ongeluk is overleden onze schoonzoon, zwager en oom Willem van Daatselaar Cor en Marietje Peute Christina Peute en Leo Laanen Jos en Floor Domburg, 22 juni 2009 Op het meest onverwachte moment is verongelukt onze kleinzoon en neef Willem van Daatselaar Het lukte Willem om met zijn eigen persoonlijkheid vol overgave voor oud en jong in de familie een hartelijk en zeer betrokken persoon te zijn. We wensen Corina, de kleine Willem en Nina, Cor en Marie en de verdere familie veel sterkte in de komende periode. Domburg: Jan Provoost«r Domburg: Jan jr en Maat Provoost John en Saskia; Mariten Senne Harm en llsa; Myrthe enjort Wolphaartsdijk: Jaap en Corrie Provoost Cobie Marianne en Sjaak; Bas Westkapelle: Adrie en Jannie Provoost Marcel en Nicole; Loes en Pien Frank en Esther; MeëS en Sil Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van We wensen de familie sterkte toe voor nu en in de toekomst Jaap en Ineke Provoost Sjaak Michel en Christel Isabel en Denise Mare en Annerieke Adriaan en Simone Willem Tot ons grote verdriet missen wij een vriend voor het leven, een vriend van iedereen. Onze gedachten gaan uit naar Corina, Willem jr., Nina en familie. Edwin en Miranda Jiske Nomi Alle mooie herinneringen blijven maar er komen geen nieuwe meer bij Dag grote Willem Onze gedachten zijn bij Corina, Willem, Nina en de overige familieleden en wensen hen veel sterkteen kracht toe. Marcel, Miranda, Teun en Gijs Vergeet mij niet maai denk van tijd tot tijd een ogenblik aan mij. Vol ongeloof.onlvingen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden Willem van Daatselaar Wij wensen Corina, Willem, Nina en verdere familie veel sterkte toe. Erik, Marian en de kinderen Een groot hart klopt niet meer... Willem van Daatselaar We wensen Corina, Willem, Nina en de familie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Robert en Marianne Marco en Natasja Mario en Miranda John en Saskia Koen Hildie "Grote Willem is mijn vriend" Iris en Merel Ruby en Tom Manon en Timo Mariten Senne Hugo, Stijn, Luuk en Noor Willem van Daatselaar Beste Corina, Willempjeen Nina, We hoorden dat Willem van ons is heengegaan. Wij vinden dit verschrikkelijk en wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe. We missen in Willem een geweldige vent! Ron, Ellen, Ralph en Amber Bouwman Willem van Daatselaar Woorden te kort emoties te veel Rust zacht lieve Daats Jaap Josen Floor Yvonne Ronald en Ricardo Diep zijn wij geraakt door het overlijden van onze vriend, teamgenoot en vroegere trainer-leider Willem Wij wensen Corina, kleine Willem, Nina en verdere familie 'heel veel sterkte toe. Maurice Coen Michiel Jeroen Chiel Mark-Peter janjaap Jasper Martijn Ricnard Axel "Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk toch te teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht haast niet te bedaren Een vechtlust bijna niet te temmen Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen Vol ongeloof en verbijstering, na het nieuws dat Willem, ons goede vriend, tevens puike collega, door een noodlottig ongeval uit,ons midden is gerukt. Ons gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden, mn: Corina, Willempje&Nina. We wensen hen heel veel sterkte bij het verwerken van het zware verlies van Willem. Daatsje Rust zacht vriend, we zullen je missen. Voor altijd in ons hart. - Harry Addie - Verslagen en verdrietig Willem Het zal stil zijn zonder jou! Dag vriend, we gaan je missen Cees en Eef David en José Lenny Iris Ruud en Angelique Moniek Magda Maureen en Helen Tonnyenjuut Lou en Yvonne Door een noodlottig ongeval moeten we veel te vroeg afscheid nemen van Willem van Daatselaar We wensen zijn familie ontzettend veel sterkte toe. Familie P.J. de Visser-Sturm(Serooskerke) Diepbedroefd zijn wij na het plotseling overlijden van onze vriend Willem van Daatselaar "Op de dag dat de zomer begon, is de zon ondergegaan. Yerseke: Billjoziasseen Anke van Nijen-Steketee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58