Familieberichten 1 BH Jlk Ji JUileUfll Leendert Pieteren Dina de kam-filius Öy^rJad^i) >"t°okop d m0nseniinq.ni 0 jJÈÊfc iffi wÊÊF 55 jaargetrouwd Jacobus le Clercq Ko 20 I Dinsdag 23 junj 2009 Gefeliciteerd van Kees, Mirjam, Maria en Sanne, Jan, Suzie, Michel, Leendert en Kees 23 juni 2009 Nieuwstraat96 4493BG Kamperland Nog onverwacht overleed onze geliefde broer, zwager en oom Han Aarnoutse Sint Laurens: jopie en |an de Rijk-Aarnoutse Koudekerke: Ina en Bernhard van Vliet loyce en Geoffrey Grijpskerke: Hans en Astrid de Rijk Laura en Dennis Enige en Algemene kennisgeving. Bedroefd dat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle herinneringen die hij achterlaat, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze vader en opa Goes Vlissingen 6 april 1919 17 juni 1909 Uit aller naam: J. Stroo Correspondentieadres: Boulevard Bankert 500, 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in besloten kring. H.W.M. van Hattem Vaarwel Opa van Dajo, Dahny. Silje, Sibbe van Zundert. Sterkte familie, van oma Riet van Zundert Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van de heer H.W.M. van Hattem Dhr. van Hattem heeft met zijn vakkundigheid en toewij ding een grote bijdrage geleverd aan alles wat ook maar enigszins met ons bedrijf te maken had. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie personeel 't Zanddorp v.o.f. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze "Erevoorzitter" Harry van Hattem Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Handboogsociëteit d' Eendracht Het behaagde de HEERE op Zijn tijd van ons weg te nemen, na een ernstige ziekte mijn onvergetelijke zorgzame man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Hoogesteger echtgenoot van Maatje Salm in de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenpolder: M. Hoogesteger-Salm 's-Gravenpolder: [aap en jeannette Mprlies en Fransjeanieke Elsemieke en Hendrik lan Anne-Marie 's-Gravenpolder: Frans Yerseke: Matty en John Mathieu Arjan, Jeroen Robbin Marie-Jeanne Mathilde 21 juni 2009 Esdoornstraat 54 4431 DG's-Gravenpolder Op D.V. woensdag 24 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren in Rouw- centrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 25 juni om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er ook in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze.advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoonster Jetske Boerma-Appelhof is overleden. Wij wensen Harm, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" jo) Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen af wat herinnering is. Dankbaar voor alle fijne herinneringen die zij ons achter laat, geven wij kennis dat, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze schoonzus en tante PieterneUa ApoUonia Vermue wetuiwe van Jacobus Adriaans Maria Rijk A Kruinirujen t Bergen op Zoom 10 september 1917 19 juni 2009 Uit ader naam M.N. Vermue Serviceflat Residentie Meifust Bloemendaal 411 4614 CZ Bergen op Zoom Correspondentieadres: M.N. Vermue Korenweg 22 a 4456 RT Lewedbtp Nefiy is in haar vertrouwde omgeving, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 24 juni om 11.00 uur in de kerk van het H. Hart, Piusplein te Bergen op Zoom. Aansluitend volgt de begrafenis op de R.K. begraafplaats te Bergen op Zoom, ingang Mastenareef 3 Na de begrafenis is er een samenzijn in de Raayberg, Antwerpsestraatweg 267 te Bergen op Zoom. ij vergeten zijn u deze uitnodiging persoonlijk i, wik u dan deze kennisgeving als zodanig Mochten wij te sturen, beschouwen. Aan het roer die avond stond het hart en scheepte maan en bossen bij zich in en zeilend over de spiegeling van al wat het geleden had voer het met wind en schemering om boeg en tuig voorbij de laatste stad. Met droefheid geven wij u kennis, dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve Henk Dr. Hendrik Karl Jacob Schaap A 6 april 1927 +20 juni 2009 te Düsseldorf (D) te Zierikzee Han Corrie Nick Simon Jennifer "Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Rollandthof 57 4301 KH Zierikzee De crematieplechtigheid zal donderdag 25 juni om 11.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. After the cloud passed And the sky dropped No more tears. A rainbow stretched From hilltop to sea And planted gold Where once grey cloud Cast dark shadows David Elder Ontzettend verdrietig zijn wij omdat mijn innig geliefde man en maatje, onze lieve vader en opa, our brother and uncle, hebben moeten laten gaan Henry Alfred Sellers Stepney Green East London Rotterdam 12-09-1942 19-06-2009 Middelburg: Annie Ortan-Sellers Vlissingen: John en Miranda, Iskander Middelburg: Anja en |ob, Lieke en Vincent Middelburg: Bob en Cara, Ruben en Hugo England-London: Charlie-Boy and Lesley, Lisa, Daren and Sam England-Somerset: Rosemarie and Tom, Paul and Julia, Mark and Jenny and Children lreland-Kildee: Billy and Mary England-London: Sherron and Steven and Children Correspondentieadres: Buitenruststraat 171 4337 EM Middelburg Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 24 juni van 19,00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De crematieplechtigheid zal gehouden worden donderdag 25 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat Henry Alfred Sellers op 19 juni 2009 is overleden. Al twintig jaar bestonden er hartelijke contacten met Henry en zijn engelse groep, en sinds twee jaar maakte hij deel uit van het leidingteam van onze scouts. Aan zijn authentieke engelse scouting inbreng is een abrupt einde gekomen: zijn linkerhand-test, waarvoor velen niet slaagden, zullen we missen. We leven mee met de familie. Leiding en bestuur van de Kazan de Wolfgroep Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30