Familieberichten Overleden Ulensenlinq.nl 16 I Maandag 22 juni 2009 kijk ook op En toch...eens zullen we elkaar weer tegenkomen. Waar? Wanneer? Alleen God weet het. Bedroefd geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en ouwe-opa Jan de Boer echtgenoot van Bertha Felicita Pijcke A 16 september 1919 tl9juni2009 Een speciaal woord van dank aan de verpleging van afd Al, IC en pastor Joop Eggermont van ziekenhuis De Honle voor de liefdevolle verzorging en bijstand. Breskens: B.F. de Boer - Pijcke Breskens: lohan en Riet Lisanne en lurgen, Isauru, Quinlen Jeffrey en Monique, Siënna, Yasmine Spuiplein 5 4511 AN Breskens Mijn man, vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op dinsdag 23 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 24 juni om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sam Struijk zoontje van Collin Struijk en Yolanda Struijk-de Bruin 14-06-2009 18-06-2009 Wij wensen Collin, Yolanda en familie alle sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Namens bestuur, begeleiding en spelers le selectie V.V. R.I.A.-Westdorpe Afgelopen vrijdag is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoonzus overleden Margot Ruys-Hellmann weduwe van Albert Willem Ruys 10 juni 1927-19 juni 2009 Soms zorgzaam op de achtergrond, soms nadrukkelijk aanwezig heeft ze geholpen ons leven vorm te geven. Mammie heeft veel van de wereld gezien en meegemaakt. We zijn blij dat zij haar zorgen heeft losgelaten en omringd door liefde is ingeslapen. Inge Luca Frank en Lieke Selle, Esper Rob en Mieke Harry t en Margot Joris, Sanne Sonja en Brendan Meg, Merijn, Deirdre, Finna René t en Hanna Hellmann-Dittmann Henk en Marly Ruys-de Vries Fam. Ruys, Groen van Prinstererlaan 5,4384 CE Vlissingen Margot is in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om samen afscheid van haar te nemen tijdens een bijeenkomst op woensdag 24 juni om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u rond 17.00 uur welkom in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, daar is gelegenheid tot condoleren. Als u bloemen meeneemt, liefst bloemen uit eigen tuin Hart, onrustig, vol van zorgen, vleugellam geslagen ziel, hoop op God en wees geborgen. Hij verheft wie nederviel. Op wonderlijke wijze heeft God Zich ontfermd over Zijn kind, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Han Aarnoutse 24 september 1944 20 juni 2009 Joke Aarnoutse-Roose Marianne en Peter Wouter Judith Robertjan en Hylkje Kristian Nagtglasstraat 33 4331 WK Middelburg De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op woensdag 24 juni 2009 om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Sint Laurens, Noordweg 445. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de bijgebouwen van de Gereformeerde kerk Sint Laurens, Noordweg 372. Geen bloemen Na een dappere strijd tegen een onoverwinnelijke ziekte, heeft de HERE toch nog onverwacht thuisgehaald onze zwager en oom Han Aarnoutse We wensen )oke, haar kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid en kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Goes J. Roose t A.J. Roose-Katsman t Middelburg Ko en Toos Roose 's-Heer Abtskerke Jan en Marleen Roose Stefanie Alinda Goes Elly Roose t Middelburg, 20 juni 2009 Je deed de alledaagse dingen en gaf ons het gevoel een bijzonder mens te zijn; wat er ook in ons leven gebeurt zal door jou aan waarde winnen. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor allen die haar lief waren, overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma Joanna Eugenia de Groene Jenny echtgenote van Rudolphus Luciën Maria Ferket A Hulst, 28 april 1957 t Hulst, 19 juni 2009 Hulst: Rudy Ferket, Micky 8 Biervliet: Alain en Ellen, Biervliet: Denise en Jan Willem St. Niklaas: Mario en Karoline, Robbe Stekene: Claudia en Rudi Vierambachtenstraat 8,4561 WP Hulst U kunt afscheid nemen van Jenny in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 24 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 25 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. After the cloud passed And the sky dropped No more tears. A rainbow stretched From hilltop to sea And planted gold Where once grey cloud Cast dark shadows David Elder Ontzettend verdrietig zijn wij omdat mijn innig geliefde man en maatje, onze lieve vader en opa, our brother and uncle, hebben moeten laten gaan Henry Alfred Sellers Stepney Green East London 12-09-1942 Rotterdam 19-06-2009 Middelburg: Vlissingen: Middelburg: Middelburg: England-London: England-Somerset: Ireland-Kildee: England-London: Annie Ortan-Sellers John en Miranda, Iskander Anja en Job, Lieke en Vincent Bob en Cara, Ruben en Hugo Charlie-Boy and Lesley, Lisa, Daren and Sam Rosemarie and Tom, Paul and Julia, Mark and Jenny and Children Billy and Mary Sherron and Steven and Children Correspondentieadres: Buitenruststraat 171 4337 EM Middelburg Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 24 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De crematieplechtigheid zal gehouden worden donderdag 25 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze neef Martin Almekinders A. Paulusse-Groenewegen Greet en Bram Joke en Jan Wij wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wat kun je je verdrietig voelen, als alles dof en donker is. Gedachten blijven in je woelen, waarom ging plotseling alles mis? Verdrietig zijn wij dat we je moeten missen, maar zo blij dat we je mochten kennen. Slaap zacht lieve schat. Kusjes papa en mama Sam I 4 juni 2009 - 18juni 2009 Collin Struijk Yolanda Struijk-de Bruin Boy 8 Cort v/d Lindenstraat 98 4462 VK Goes We zullen Sam in besloten kring begraven. Sam 14 juni was de dag waarop we zo lang hadden gewacht. Je was zo mooi en fijn, maar mocht niet lang bij ons zijn. Je bleef een kanjer tot het laatste eind. Lieve Sam, nu zijn we je kwijt, maar in ons hart ben je voor altijd. Liefs en veel kusjes, Opa oma Struijk Tante Jolanda Na dagen van hoop is overleden mijn lief kleinzoontje Sam Oma de Bruin-Bras Lieve Sam... Wat was het fijn dat je even bij ons mocht zijn. Maar wat een gemis dat hij er niet meer is. We zullen altijd aan je blijven denken. En je ouders alle liefde en steun schenken. Verdrietig maar dankbaar dat we je hebben gekend. Oma Koster Ooms en tantes Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44