de integratie vanzelf Rehro CD Bennie Paauwe wint ringrijden in Gapinge -GELOK Hulst wint schout- en schepenenrace 'Ik koester de goede kanten van dit land. De multiculturele samenleving, het is geweldig hoe mensen ermee omgaan' vehbi zabeiï Ongewenst bezoek van onbekend meisje Illegale houseparty bij 's-Gravenpolder 1 Jonge brandstichters Jan de Nooijervof Maandag 22 juni 2009 I 15 !k Goes. foto's Ronald den Dekker Lloret de Mar - Appartementen Rosanna o.b.v. logies Bekend appartement met zwembad op het dak. Busreis vertrek 26 en 29 juni 10 dagen vanaf... Vliegreis vertrek 27 en 30 juni 8 dagen vanaf... Busreis exclusief 25,- Royal Class toeslag. Prijs p.p. op basis van bezetting met 4 personen. Benidorm - Hotel Alameda o.b.v. halfpension Heerlijk vertoeven in dit typisch Spaanse hotel dat op circa 50 meter van het strand ligt en is voorzien van vele faciliteiten. Vliegreis vertrek 30 juni en 4 - 7 -11 juli Met vertrek vanaf Amsterdam 8 dagen vanaf... Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduren, kijk op: www.rekro.nl of bel 010- 4142233 M. GOES - Verschillende bewoonsters van woningen aan de Oude Singel in Goes kregen afgelopen week be zoek van meisje dat beweerde dat ze medicijnen kwam controleren. In één woning was ze door de openstaande tuindeuren naar bin nen komen lopen. Het meisje dat klein van stuk is en lang donker haar heeft, had een kladblok bij zich en beweerde de medicijnen te komen controleren. Bewoners waren alert en stuurden haar weg. Ze missen niets uit hun woningen. 'S-GRAVENPOLDER - Langs de Zee dijk bij 's Gravenpolder is in de nacht van zaterdag op zondag een illegale teknoparty gehouden. Bij het feest waren volgens bezoekers rond de honderd jongeren aanwe zig. De politie is om drie uur 's nachts een kijkje komen nemen bij het feest, maar er was blijkbaar geen reden om het te beëindigen. Tekno is een elektronische muziek stijl, verwant aan techno en hard core. De feesten worden op afgele gen locaties gehouden, die alleen via via bekend gemaakt worden. Lekkende kraan... of een lopend toilet? Wandclosets, baden en alle andere sanitaire materialen! WARMTE LOODGIETERSWERKEN Uneto-Vni o Alles op maat: net als uw offerte! BAARLAND - De politie heeft zater dagavond in de Hellenburgstraat in Baarland om acht uur zes jon gens aangehouden voor brand stichting. De zes, 13 en 14 jaar oud en allen uit Borsele, bekenden dat ze een kunststof picknicktafel in brand hadden gestoken. door Sjaak Janse GAPINGE - Bennie Paauwe heeft de eerste klassementswedstrijd van de ringsrijdersafdeling gewonnen. Hij was zaterdag de sterkste van het deelnemersveld. Van de 28 deelnemers lukte het Bennie Paauwe, Sebastiaan Sturm (de Zeeuwse kampioen van de af gelopen twee jaren) en André van Maldegem om alle dertig ringen te steken. Bennie Paauwe stak vervolgens in de kamp de kleinste ring, van tien millimeter, en werd door die pres tatie de dagkampioen. Dennis Willeboordse was de sterk ste in de bekerkamp en won zo doende de eerste wisselbeker. Se bastiaan Sturm won de tweede be ker en Bennie Paauwe ging behal ve met de dagwinst ook met de derde beker aan de haal. Winnaar van de prestigieuze polle pel werd Sebastiaan Sturm. Hij streek die prijs op omdat hij er op het belangrijkste moment wel in slaagde de zenuwen in bedwang te houden. In Gapinge waren zaterdag ook jeugdbekers te winnen. Winnaar van de jeugdwedstrijd werd Kristel Blok. Zij eiste de eerste jeugdbeker voor zich op door 22 ringen te ste ken. De tweede jeugdbeker ging naar Koen Smit, die negentien ringen meenam. Elvira Reijnierse pakte achttien ringen en nam daarmee de derde jeugdbeker mee naar huis. Agenda ZRV: Zaterdag 27 juni is er ringrijden op de Markt in Domburg van 07.30 tot 17.30 uur en op het kerkplein in Biggekerke van 08.00 tot 17.30 uur. SINT-ANNALAND - Het college van burgemeester en wethouders van Hulst heeft zaterdag de Zeeuwse Schout en Schepenenrace op de Oosterschelde gewonnen. Veere werd tweede, Kapelle derde. Vorig jaar ging de wisselbokaal, die elk jaar wordt uitgereikt door comissa- ris van de koningin Karla Peijs, naar Breda. Aan de race deden 22 colleges uit gemeenten uit Zuid-West-Nederland mee. De race wordt gevaren met platbo dems. De landrotten uit Huls za ten aan boord van de schokker De Snoeshaan. De wedstrijd begon om twee uur 's middags vanuit de jachthaven in Sint-Annaland, waar bij er één manche werd gevaren. Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Efitelingprijzen Vind de Gouden Bal terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 14 letters en ga naar www.efteling.com Woning en meubelstoffeerder Langstraat 79 Arnemuiden. tel: 0118-602931 www.jandenooijervot.nl De ideale manier om uw insecten buiten te houden is de plissé hordeur, ook voor uw schuifpui! Wij komen vrijblijvend bij u langs en geven een gratis offerte! Quick-step laminaat actie: Prijsverlaging op de Quick- step perspective laminaat vloeren nu van 32,95/m2 voor 29,95/m2 Extra korting bij 10m2 1m2 gratis! Neem eens een kijkje in onze showroom! Nergens zo goedkoop!! Wij leveren o a. Meubelen, design- klokkenjover^ordijnen vitrages, tapijt, verlichting, binnen en buitenzonwering, vinyl, behang, laminaat, etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43