Snort All Ready geeft na rust de maat Nijpjes-tweeling 30 Maandag 22 juni 2009 Arjan Beije wint halve marathon Jan Peter van de Weele net niet in de top tien Van der Lijke en Lavrijssen zesde op NK Mark Boot beste in beide manches Axel Balans in evenwicht Dressuuramazones blinken uit op concours in Vrouwenpolder. «8HS& «g^ H WÈB& middelburg - Arjan Beije heeft za terdag in Maarn de Heuvelrug hal ve marathon gewonnen. De atleet van Delta Sport legde de 21,1 kilo meter af in 1.17.42. Bij de vrouwen werd clubgenote Leonie Ton twee de in 1.36.28. John Ravia werd zes de in 1.28.38, Leon de Munnik 12e in 1.35.15. Bij de mannen 40+ werd Han Achterberg 4e in 1.28.56. Paul Nomen werd 9e in 1.39.11. Bij de vrouwen 45+ werd Liesbeth van der Pol vierde in 2.05.17. zoutelande - Motorcrosser ]an Peter van de Weele uit Brouwers haven is twaalfde geworden bij de tweede editie van de Strandcross van Zoutelande. De Suzuki-cou- reur had net als alle andere deelne mers geen antwoord op het rijden van Ton van Grinsven uit het Bra bantse Vinkei. Van Grinsven won niet alleen zijn vier series, hij was ook in de finale veel te sterk voor zijn concurrenten. middelburg - Op het NK wielren nen voor junioren in Bourtange eindigde Birgit Lavrijssen uit Ka- pelle op de zesde plaats. Lavrijssen zat al vroeg in de goede ontsnap ping. In de slotfase sprong ze weg, maar werd door de latere winna res Amy Pieters teruggehaald. Bij de jongensjunioren eindigde Middelburger Nick van der Lijke op de zesde plaats. axel - Motorcrosser Mark Boot was gisteren dominant aanwezig bij de vijfde RES clubcross in Axel. De coureur uit Burgh-Haamstede was de sterkste in de klasse bij de licentiehouders. Hij won beide manches. In de MX1-2-3 zegevierde Thomas Adriaanse op een motor uit 1991. Hij troefde Souburger Gian-Carlo Buijs na een mooi duel af. De korfballers van All Ready brachten hun score in beslis singswedstrijden zaterdag weer in balans. De afgelopen vier seizoenen speelde de Zierikzeese club zes wedstrijden voor promotie of tegen degradatie. Na de 11 -8-overwinning op Korbatjo heeft All Ready er drie gewonnen en drie verloren. Zaalseizoen 2004/2005 All Ready-Oranje Zwart 19-13 In zijn debuutseizoen als trainer loodste oud-speler Robert Jongejan All Ready door de promotiewedstrijd tussen de nummers twee-uit de derde klasse C en D. Jongejan, nu trainer van Togo, zag All Ready zaterdag winnen in Oud-Beijerland. Veldseizoen 2006/2007 All Ready-Ondo 7-11 Door drie overwinningen op rij in het slot van de competitie eindigde All Ready op de gedeelde zesde plaats met Ondo.uit 's-Gra- venzande in de eerste klasse. Door de nederlaag moest All Ready naar de herkansing. All Ready-Vitesse 9-8 All Ready moest tegen de nummer twee uit de tweede klasse G lijfsbehoud zeker stellen. Na een magere eerste helft herstelden de Zierikzeeënaars zich in het tweede part. Net als zaterdag tegen Korbatjo. Zaalseizoen 2007/2008 All Ready-Bolnes 21-23 Wéér eindigde All Ready in de eerste klasse op een gedeelde zesde plaats. Nu met Bolnes. Na een 16-13-voorsprong een kwartier voor tijd ging All Ready in het slot alsnog door de knieën en terug naar de tweede klasse. Veldseizoen 2008/2009 All Ready-ljsselvogels 3-11 Voor de derde keer eindigde All Ready op een gedeelde zesde plaats in de eerste klasse. In Poortugaal beleefde de club een collectieve off-day. Opnieuw moest All Ready naar de herkansing. All Ready-Korbatjo 11-8 Net als twee seizoenen geleden redde All Ready het vege lijf tegen de nummer twee uit de tweede klasse G. De club kan zich opmaken voor een vierde veldseizoen in de eerste klasse. Rolant Quist bron Rudy Boogert door Lucien Roelandt vrouwenpolder - Met overwin ning in de klasse Zi en een zege in de klasse Mi kende dressuurama- zone Jessica Nijpjes gisteren een uitstekende rentree. Miranda We- ijermans toonde zich in de wed strijd van de RV Sé-Ros in Vrou wenpolder in de klasse Z2 de bes te. Na een langdurig verblijf op de Hexagonstal in Schore besloten Jes- cica en Chantal Nijpjes vorig jaar om in Middelburg met een oplei- dingsstal op eigen benen verder te gaan. Door gebrek aan eigen paar den verdween de tweeling destijds uit beeld. De successen in het ver leden bleken aan de paardenwe- reld echter niet ongemerkt voorbij te zijn gegaan. Een aantal getalen teerde paarden werd aan de twee ling toevertrouwd en achter de schermen werd er hard gewerkt om de positie in de top van de ba sis te heroveren. Met succes. In de klasse Zi stuurde Jessica Nijpjes de veel front tonende en mooi berg opwaarts gaande ruin William in de opwarmronde met 216 punten naar een overtuigende overwin ning. Ze bleef Natasja Vink met Besalu en Lonneke Ludolphij met Vivasto- ra, die de tweede plaats moesten delen, tien punten voor. In de tweede proef reed Nijpjes de ont ketende Rubiquil-zoon naar een score van 222 punten. De hoofdste delijke combinatie eindigde daar mee met een voorsprong van acht punten op Lonneke Ludolphij met Ronaldo-dochter Vivastora. „Het De tweeling Jessica en Chantal Nijpjes is terug aan het front in de dressuurwereld. In Vrouwen polder zet Jessica haar rentree luister bij met twee zeges. Feest bij All Ready. Van links naar rechts vieren Yvonne Joziasse, Esther Snoek, Marcel Joziasse en Desirée Voshart dat de Zierikzeese club ook volgend seizoen in de eerste klasse mag spelen. foto Anouk Hebing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28