y Familieberichten (D H)ensenlinq.nl y iFülünj'jrkim kijk ook op Izak Jacob Flipse Izak Dien Bolleman DuiikbïiulMitlP ,vVttK NATUUfy Colofon Familieberichten 18 I Maandag 22 juni 2009 "Als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij Uw muziek" Verdrietig, maar dankbaar dat Jetty verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma (etske Boerma-Appelhof Marum, 12 juni 1935 Vlissingen, 20 juni 2009 Vlissingen: Harm J. Boerma Oegstgeest: Harm (Jaap) Boerma Jacqueline van Werkhoven Anouk Noa Harm-Jaap Vlissingen: Gerrit Boerma Ans van Noppen Sander Melissa Vlissingen: letje Boerma Vlissingen: Joost Boerma Francis Boerma-Snelders Thomas Renske Boulevard Bankert 252,4382 AC Vlissingen Jetty is thuis. U bent daar welkom om afscheid van haar te nemen op woensdag 24 juni van 19.00.tot 20.00 uur en op donderdag 25 juni van 10.00 tot 11.00 uur. De herdenkingsdienst, waarin ds. Betting voorgaat, zal om 13.15 uur worden gehouden in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2,4381 ES Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Noorderbegraafplaats, President Roosevelt- laan 766,4382 NB Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde kerk. letty hield van bloemen Parkeren bij de kerk: parkeergarage Fonteyne aan de Spuistraat te Vlissingen Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeel je. 't Is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Thuis in 'De Kraayert', omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, heeft waardig afscheid genomen van het leven onze lieve mama, oma en overoma Siene Joosen weduwe van Ko de Jonge in de leeftijd van 93 jaar. Montreal: Wim en Louise Goes: Sjaak en Annelies Nieuw- en St. Joosland: Teja en Harrie Nieuw- en St. Joosland: Magda en Kees Vlissingen: Harry Oost-Souburg: Silvia en Jan Klein- en achterkleinkinderen Lewedorp. 19 juni 2009 Correspondentieadres: Oude Rijksweg 35 4339 BA Nieuw- en St. Joosland De avondwake zal worden gehouden dinsdag 23 juni om 19.30 uur in zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen in het mortuarium aldaar. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 24 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. Kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Opa Zeeland Als een ster staat U nu aan de hemel Stralend kijkt U op ons neer U zal altijd in onze herinnering blijven Wij zullen U missen. Wat blijft zijn de herinneringen Verdrietig zijn wij omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom Izak Jacob Flipse echtgenoot van Jans Jaeoba de Kam Sluis: Janny Moens-Flipse Omèr Moens (in herinnering) Goes: Arian Bems-Flipse Ton Berns Kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2009 Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Simon Simon Brinkhuijsen A Amsterdam, 16 april 1940 -1 Amsterdam, 19 juni 2009 Onze lieve pap en opa genoot van het leven, maar heeft nu afscheid genomen van alles wat hem lief was. Agnes en Michiel van Krugten-Brinkhuijsen Roos, Koen en Sara Kim, Diego, Aypril, Roos, Faye Neem mijn handen, laat ze Heer. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader 3 september 1931 t 19 juni 2009 Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "Ter Valcke", afdeling pallitative zorg. J.J. Flipse - de Kam Ada en Adri Judith en Hessel Frederique, Nicolette Jurgen en Lindsay Devin Dave en Lianne Feline Aart-Jan en Rianne Jacky Christian en Meianie Leny en Piet Katja en Bart Annet Marianne en Kees Marcel en Annemieke Erwin en Manon Monique Janny en Peter Cindy Jayliano Johan en Jacomien Nieuwstraat 30 4493 BD Kamperland Mijn man, onze pa is thuis opgebaard. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 23 juni om 13.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Jhr. Mr. De Casembroot aldaar. Moeder zijn is alles geven, zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, allesen tevreden sterven Een mens ging dood dat hoort bij het leven Dat weet klein en groot Het gebeurtheel even Maar wat wij moeten zeggen, onze ma is dood En dat herinnert men zich het hele leven Langzaam gleed zij van ons weg onze moeder, schoonmoeder en zus 9 april 1925 t 19 juni 2009 Frank en Jeannine Nick en Anita Familie Bolleman correspondentieadressen: Kanaalkade 110, 4571 CM Axel Oosterstraat 66, 4571 GP Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze tijd met jou is omgevlogen De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Cornelia van Schaik-Schipper Corrie heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken David van Schaik Loes van Schaik Willemien, Sander Jaap van Schaik Yvonne van Schaik-Stolk Kristel, Jasper 's-Heer Hendrikskinderen, 22 juni 2009 Overweldigend was de manier waarop velen ons deel genoot maakten van hun ongeloof en verbijstering over het onverwachte overlijden van Marijke Woltering - Stevens Dat deed en doet ons nog steeds goed. Dank daarvoor! Leo Woltering, Steven, Chris, Merel en Loes, Lennart en Bram Vlissingen, 21 juni 2009 22-06-2004 22-06-2009 Wim Al 5 jaar niet meer bij mij. Toch zal je er altijd zijn. Jenny Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen E-mait pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20