Zeeland TOPAANBIEDING! -Qelok met hele mooie ogen' Rehro Bennie Paauwe wint ringrijden in Gapinge Onderscheiding voor vrijwilliger van korfbalclub Vlissingse Fles voor echtpaar Kramen kapot, politiefiets weg HEERLIJK ZONNEN IN SPANJE! Jan de Nooijervof „Hij doet voor de eerste keer mee en... Keurig! Wat een discipline en een concentratie, dames en heren." Ramona van Zweeden, speaker lil— WMaandag 22 juni 2009 1 5 Alles op maat: net als uw offerte! ARNEMUIDEN - Bestuurslid, onder- houdsman, scheidsrechter, trainer én coördinator. J. Siereveld uit Ar- nemuiden doet het allemaal, vrij willig en lang: al 21 jaar. Hij is daar mee zo belangrijk voor de Arne- muidse korfbalvereniging TOP, dat hij zaterdag koninklijk is onder scheiden. Siereveld (61) ontving het lintje uit handen van burgemeester Koos Schouwenaar. Hij is be noemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. TOP lijkt een abon nement te hebben op zulke trou we vrijwilligers. In januari van dit jaar kreeg het echtpaar De Ridder al een linjte omdat het al zo lang actiefis voor de club. Red het Sprookjesbos en win 7 x 700 Eftelingprijzen Vind de Gouden Bal terug in Nederland! Verzamel t/m woensdag alle 14 letters en ga naar www.efteling.com Woning-en meubelstoffeerder r langstraat 79 Arnemuiden. tel: 0118-602931 O www.jandenooijervof.nl De ideale manier om uw insecten buiten te houden is de plissé hordeur, ook voor uw schuifpui! Wij komen vrijblijvend bij u langs en geven een gratis offerte! Quick-step laminaat actie: Prijsverlaging op de Quick- step perspective laminaat vloeren nu van 32,95/m2 voor 29,95/m2 Extra korting bij 10m2 1m2 gratis! Neem eens een kijkje in onze showroom! Wandclosets, baden en alle andere sanitaire materialen! WARMTE LOODGIETERSWERKEN [Uneto-Vni o Shots wordt door teamgenoten opgevangen als hij de steen wegstoot. foto Ruben Oreel VLISSINGEN •- Jaap Grootjans en zijn vrouw Rita zijn zaterdag on derscheiden met de Vlissingse Fles. Zij kregen deze lokale onder scheiding omdat zij zich al sinds 1976 belangeloos inzetten voor de Vlissingse binnenstad. Het echtpaar Grootjans is al ruim dertig jaar betrokken bij de Vereni ging Winkelcentrum Vlissingen. Bovendien is het sinds 1992 via het Vlissingse Activiteiten Fonds me de verantwoordelijk voor de jaar lijkse intocht van Sinterklaas en voor de Oldtimerrit. Jaap en Rita Grootjans-Van de Vel de hebben zaterdag afscheid geno men. Tijdens hun afscheidsrecep tie reikte wethouder Rob van Dooren het echtpaar de Vlissingse Fles uit; een zilveren speldje. door Sjaak Janse GAPINGE - Bennie Paauwe heeft de eerste klassementswedstrijd van de ringsrijdersafdeling gewonnen. Hij was zaterdag de sterkste van het deelnemersveld. Van de 28 deelnemers lukte het Bennie Paauwe, Sebastiaan Sturm (de Zeeuwse kampioen van de af gelopen twee jaren) en André van Maldegem om alle dertig ringen te steken. Bennie Paauwe stak in de kamp de kleinste ring, van to milli meter, en werd door die prestatie de dagkampioen. Dennis Willeboordse was de sterk ste in de bekerkamp en won zo doende de eerste wisselbeker. Se bastiaan Sturm won de tweede be ker en Bennie Paauwe ging behal ve met de dagwinst ook met de derde beker aan de haal. Winnaar van de prestigieuze polle pel werd Sebastiaan Sturm. Hij streek die prijs op omdat hij er op het belangrijkste moment wei in slaagde de zenuwen in bedwang te houden. In Gapinge waren zaterdag ook jeugdbekers te winnen. Winnaar van de jeugdwedstrijd werd Kristel Blok. Zij eiste de eerste jeugdbeker voor zich op door 22 ringen te ste ken. De tweede jeugdbeker ging naar Koen Smit, die negentien ringen meenam. Elvira Reijnierse pakte achttien ringen en nam daarmee de derde jeugdbeker mee naar huis. Agenda ZRV: Zaterdag 27 juni is er ringrijden op de Markt in Domburg van 07.30 tot 17.30 uur en op het kerkplein in Biggekerke van 08.00 tot 17.30 uur. MIDDELBURG - Een 2i-jarige Soubur ger is vrijdagnacht in Middelburg aangehouden omdat hij een markt kraam vernielde. Toen agenten hem aanhielden, probeerden een paar omstanders de Souburger los te maken en mee te nemen. Pas toen een politiehond werd inge zet, trok de groep zich terug, aldus de politie. Intussen was een 17-jari- ge Middelburger er met een fiets van een politieagent vandoor ge gaan. De man werd na een korte achtervolging aangehouden. Daar bij sneuvelde wel een tweede marktkraam. De fiets van de agent werd later onbeschadigd terugge vonden op het Walplein. Lloret de Mar - Appartementen Rosanna o.b.v. logies Bekend appartement met zwembad op het dak. Busreis vertrek 26 en 29 juni 10 dagen vanaf... Vliegreis vertrek 27 en 30 juni 8 dagen vanaf... Busreis exclusief 25,- Royal Class toeslag. Prijs p.p. op basis van bezetting met 4 personen. Benidorm - Hotel Alameda o.b.v. halfpension Heerlijk vertoeven in dit typisch Spaanse hotel dat op circa 50 meter van het strand ligt en is voorzien van vele faciliteiten. Vliegreis vertrek 30 juni en 4 - 7 -11 juli Met vertrek vanaf Amsterdam f I 8 dagen vanaf... Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduren, kijk op: www.rekro.nl of bel 010-4142233 ïët Nergens zo goedkoop!! Wij leveren o.a. Meubelen, design- klokken, overgordijnen vitrages, tapijt, veriichting, binnen en buitenzonwering, vinylf behang, laminaat, etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17