Nazomeren in Engeland anuub Genieten aan de MOEZEL Uit LEZERSEMTRA PZC Lekker fietsen in eigen land X Vanaf 875, KRAS.NL. 51* 1 17-daagse kampeerreis inclusief een bezoek aan Londen met deze 4 sets fietskaarten voor de lezers van deze krant! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland 16 I Donderdag 18 juni 2009 1 L."i r Het land van de afternoon tea, de bowler hat, pub lunches, de Pound Sterling en het links rijden. Engeland blijft een bijzondere bestemming in Europa. En divers: zowel natuur- als cultuurlief hebbers worden hier op hun wenken bediend. Deze kampeerreis gaat naar het mooie en afwisselende Zuidoosten van Engeland. Dit is Engeland op zijn best: steden, lieflijke dorpjes, het glooiende platteland, de grillige kust en niet te vergeten kastelen en tuinen. Deze reis biedt, naast een divers programma, voldoende vrije dagen om er zelf op uit te trekken. Om de 'countryside' te ontdekken, maar zeker ook om persoonlijk kennis te maken met die vriendelijke Engelsen. U vaart over naar Dover en zet koers richting Londen. Natuurlijk brengt u een bezoek aan deze stad met zijn vele hoogtepunten, zoals de Big Ben, St. Paul's Cathedral en de aflossing van de wacht bij Buckingham Palace. Vervolgens gaat u richting de kust met de beroemde krijtrotsen. In Engeland leiden alle wegen naar Canterbury, dus ook die van u. U bezoekt in deze omgeving niet alleen deze 'kathedraal stad' en UNESCO Werelderfgoedsite, maar ook het fraaie Leeds Castle. Na een laatste 'tea with scones' is het weer tijd om naar Dover te rijden voor de terugvaart. Voor meer informatie en het dag-tot-dag programma van deze kampeerreis kijkt u op onze webwinkel. Inbegrepen Overtocht Calais-Dover v.v. campinggelden volgens programma incl. kosten elektrische aansluiting (indien aanwezig) excursies volgens het programma maaltijden'volgens het programma incl. koffie of thee (incl. 2 drankjes) informatiepakket incl. uitvoerige routebeschrijving diensten van toeristische en technische begeleiding optimale toegang tot ANWB diensten (afhankelijk van afgesloten verzekeringen) Reisdata van 28-08 t/m 13-09-2009 REISCODE 976 Lezersprijs v.a. 875,-* prijs per persoon o.b.v. eigen auto/caravan of camper. Toeslag alleenrei- zende 275,- (in verband met de bootovertocht). Meer informatie boeken H ikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties). Of bel met ANWB Kampeerreizen tel. 088-269 65 69. Reiscode 976. LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Uw krant heeft vier sets van 3 fietskaarten samengesteld. Ideaal voor de ware fietsliefhebber! Set Oost: Vechtdal Salland, Twente en Achterhoek. Set Midden: Kop van Overijssel, Veluwe en Rivierenland. Set Zuid-West: Zuid-Holland-Zuid, Zeeuwse Eilanden en West- en Mid den-Brabant. Set Zuid-Oost: Kempenland, Noord-Limburg en Zuid-Limburg. Adviesprijs 23,85 Lezersprijs 15,95 Exclusief 2,95 verzendkosten voor 1 set. Bij bestelling van 2 sets 3,95 en vanaf 3 sets 4,95 verzendkosten jV ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel ■MBaaaeaaÉ» BON FIETSROUTE KAARTEN SET Hierbij bestel ik (aantal) x 'Fietskaarten Set Oost' a 15,95* per set. (aantal) x 'Fietskaarten Set Midden' a 15,95* per set. (aantal) x 'Fietskaarten Set Zuid-West' a 15,95* per set. (aantal) x 'Fietskaarten Set Zuid-Oost' a 15,95*:per set. VOORLETTERS VOORNAAM -feh- Om Ov GEBOORTEDATUM Hierbij macbtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Fietskaarten Set', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. 1/ AO T lezerskorting1 [bij 2 pers 4 vanaf Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u ais lezer van deze krant met de speciale .actiecode WEG40004 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van' een wijnkenner, bij te boeken! TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het cen trum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het absoluut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben-Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhel ling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijnstadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis par keergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gra tis stallen in de fietsenstalling en gebruikmaken van het geheel vernieuwde weilnesscenter met binnenzwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4 t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober 5 dagen, april en oktober 5 dagen, mei t/m september 7/8 dagen, april 8 dagen, mei 8 dagen, juni t/m augustus 8 dagen, oktober normaal v.a. 89 nu v.a. 69 normaal v.a. 109 nu v.a. 89 normaal v.a. 115 nu v.a. 95 normaal v.a. 159 nu v.a. 139 normaal v.a. 215 nu v.a. 195 normaal v.a. 185 nu v.a. 165 normaal v.a. 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calami teitenfonds 2,50, res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 - 24 uur per dag, 7 dagen per week anvr Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), ,,asr o. v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84