Giro de Picnic draait de route een keer om Veel te beleven 'rond de brug' in Sas van Gent li odium Donderdag 18 juni 2009 5 DONDERDAG 18 JUNI Lange Jan Project Naomi de Keyzer (viool) en Alexander Koole (piano) treden op. Middelburg, Koorkerk, 15-15.30 uur. Beeldend Barok Het klassieke duo Beeldend Barok brengt tweemaal een klassiek pro gramma ten gehore. Tholen, SVRZ locaties, 14.30 uur. Sint Maartensdijk, Maartenshof, 19.30 VRIJDAG 19 JUNI Folkbal Folkmuziek en dansen met EBBFB. Nisse, Dorpsplein, 19.30 uur. Tuinconcert Oosterlands Fanfare concerteert in de tuin van zorgcentrum De Saele. Oosterland, 20.00 uur. The Night Before Feestavond met muziekoptreden van Rapalje in het kader van de Highland Games. Oost-Souburg, Karolingische Burg, 20.00 uur. The Electric Botanies Golden Cof fee Live popmuziek. Terneuzen, De Pit, 21.00 uur. ZATERDAG 20 JUNI Kamerkoor Het Flakkees kamerkoor Fiori Musicali treedt op in de dorpskerk in Dreischor. Kaarten a 8 euro zijn-te be stellen op www.fiori-musicali.nl of tele fonisch via 0187-641553. Dreischor, kerk, 20.00 uur. Kamerorkest Kamerorkest Ty geeft een concert bij het kunstwerk 'De kathedraal' op Neeltje Jans. De groep speelt werk van Camille Saint Saëns en Bach. De toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht. Dat kan via 0118-631799. Bij slecht weer vindt het concert plaats in het Topshuis. Neeltje Jans, bij kunstwerk De Kathe draal, 19.00 uur. Dansvoorstelling Jublieumvoorstelling van de dansers van gymnastiekvereniging Hygiëa uit Westkapelle. Middelburg, Stadsschouwburg, 19.30 Zang- en muziekavond Het christelijke, ensemble Musici Gio- vane houdt een zang- en muzieka vond m.m.v. de koren Sursum Corda, Ethan en kinderkoor De Blijde Stem men. Musici Giovane presenteert zijn eerste cd. Middelburg, Oostkerk, 19.30 uur Popkoor Flashback Flashback brengt het programma Met Stip, een selectie van nummer 1 hits. Goes, de Mythe, 20.00 uur. Comedy Explosion Theater met Jasper Valstar, Menno Stam en Lambert-Jan Koops. Terneuzen, De Pit, 21.00 uur. Klarinet Inloopconcert van het klarinetensem ble van de Zeeuwse Muziekschool. Burgh, kerk, 16.00 tot 17.00 uur. Kamermuziek Schouwen-Duiveland Concert met zang en piano. Met Alexandra d'Espinoza (mezzosopraan), Saskia Gerritsen (sopraan), Sebastian Brouwer (tenor) en Natalia Pavlova (piano). Noordgouwe, Driekoningenkerk, 20.00 uur. Muziekfestival Middelburg Met bandoneonist Alfredo Marcucci. Middelburg, Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur. Anders nog iets Dance-event met onder andere elec- trotalent Disasteradio uit Nieuw-Zee- land. Middelburg, De Spot, 21.00 uur. ZONDAG 21 JUNI Triple Motion en On the Edge ge ven een concert Terneuzen, Porgy Bess, 20.00 uur. Manhuistuinconcert Optreden Bouw- en Infraharmonie. Goes, Zusterstraat 11,12 tot 13 uur. Accordeola Optreden accordeonvereniging Accor deola. Vlissingen, Ter Reede, 14.30 uur. Het Zeeuws Vlaams Kamerkoor Concert onder leiding van dirigent Marcel van Westen. Groede, Lutherse Kerk, 15.00 uur. DINSDAG 23 JUNI Muziekfestival Middelburg Met het Egidius Kwartet. Middelburg, Zeeuwse Concertzaal, 20.00 uur. Mandolinen Mandolineorkest Excelsior treedt op. Kruiningen, Hof Cruninghe, 19.30 uur. meer agenda op onze website Sas van Gent staat komend weekend twee avonden in het teken van Rock en Dan ce around the Bridge. Grote pu bliekstrekker dit jaar is de Britse band The Levellers, die zaterdag optreedt tijdens rock. De achtste editie van Dance op vrijdag en de achttiende editie van Rock op zaterdag kennen een geva rieerd programma met grote na men uit de dance- en rockscene. Op vrijdag 19 juni staan Brennan Heart en de Alpha twins vanaf 17.30 uur achter de draaitafel. Bren nan Heart draait op dancefeesten over de hele wereld en varieert met diverse stijlen als hardstyle, techno, hardtrance en techtrance. De Alpha Twins, een dj-team op hardstyle-gebied, sluit het festival af Zij stonden eerder op grote fees ten als Defqon, Qlimax en Myste ry Land. Op Rock around the Bridge op za terdag is ongetwijfeld de Britse top act The Levellers de grote pu bliekstrekker. Deze band staat be kend om een uitmuntende live-re putatie. Het repertoire omvat voor namelijk folkrock of indierock, met invloed uit de punk en tradi tionele Engelse volksmuziek. De zes Levellers koppelen doedelzak ken, violen, een didgeridoo of een fluit aan gitaren en drums. Vooraf gaand aan deze topact wordt het publiek opgewarmd met optre dens van onder meer After Live, El Dude en Motek. Ook lokaal talent wordt de kans ge boden zich te presenteren. Dr. Phil needs help en La Ventura (onder steund door de band Bazzookas) staan in het voorprogramma van The Levellers. La Ventura stond twee jaar geleden ook al op het Sasse podium. Zaterdag krijgt de band, die inmiddels veel meer be kendheid heeft gekregen en ook wel wordt vergeleken met Within Tempation, een tweede kans hier het publiek voor zich in te nemen. Kaarten voor beide festivals kosten vijftien euro per avond en zijn ver krijgbaar in café 't Schippershuis en café de Rijnvaart (Sas van Gent), Echo Audi in Terneuzen, Freerecordshop in Hulst en bij de Zippo-tabakshop in Zelzate. zie: www.rockaroundthebridge.nl. The Levellers zijn de grote publiekstrekker op het Sasse festival Rock Around The Bridge. Tapdanseres Marije Nie gaat tijdens de manifestatie Temps Faible een duet aan met beelden van zichzelf dansend op het water. De fietstocht zondag tijdens Giro de ZZ begint bij picknickplek Zingend Zand aan de Grevelingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 73