Familieberichten Dv^rJed^fj O H1ensenlinq.nl Jantine Koper Wim de Looff 24 I Donderdag 18 juni 2009 kijk ook op Heden overleed [an Joost Carel Baron Taets van Amerongen een begenadigd verhalen verteller over heden en verleden waarin raad en daad en humor samen vielen. Hij was en blijft voor ons gezin "Oom Hans". Jeanne van Dijk van 't Velde-Radermacher Schorer van Kloetinge Jander en Leni Marguerite en Arthur Jaap, Karin en Jaimy Utrecht, 16 juni 2009 Een markant en origineel mens is overleden. Wij gedenken in dankbaarheid Jan Joost Carel Baron Taets van Amerongen secretaris van de Stichting Ambachtsheerlijkheid Kloetinge/Vicariestichting de Vijf Capellarijen voor zijn niet aflatende inspanningen voor het behoud en het voortbestaan van monument en landschap in Nederland en, in het bijzonder, voor onze Stichting. Zijn aanstekelijke humor, wijsheid en ongewone aanpak van alles wat op zijn weg kwam zijn alle jaren van zijn bestuurslidmaatschap zeer vruchtbaar en stimulerend geweest. Het bestuur, J.J. van Dijk van 't Velde-Radermacher Schorer (patronus) J.J.C. van Dijk van 't Velde penningmeester) P.H.D. Leupen bestuurslid) Kloetinge, 16 juni 2009 Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Na een strijd tegen de slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, mijn trotse opa fan Jacobs Johannes Hubertus Geboren 21 februari 1933 Overleden 17 juni 2009 Goes: Ans Jacobs-Karelse Goes: Astrid Jacobs Lex van Buuren Serge Leiden: Hugo Jacobs Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 62 4463 JH Goes Een afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 20 juni om 10.15 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om pint. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Wij bedanken voor de medische zorg in het bijzonder dokter Schruer, huisarts, dokter Keizer, longarts en zuster Suzan. Heden is na een langdurige ziekte overleden onze lieve broer, zwager en oom Jan Jacobs Yerseke: J. Timmerman-Jacobs Goes: D. Jacobs M. |acobs-de Jonge Goes: J. Mullië-Jacobs Goes: Th. Jacobs J. Jacobs-de Jong Den Bosch: F. Jacobs J. Jacobs-Musters Neven en nichten Op vakantie ontvingen wij het droeve bericht dat is overleden onze lieve tante Riny Nagelkerke-Fagg Onze gedachten zijn bij de familie. Ad en Marjan Tenerife, 15 juni 2009 "Voorons veel te vroeg In de nacht van dinsdag op woensdag hebben' wij definitief afscheid moeten nemen van mijn maatje, mijn steun en toeverlaat, mijn innig geliefde vrouw en moeder Jantine Koper-Grönloh A Haarlem, 3 augustus 1947 t Zierikzee, 17 juni 2009 Zij leeft voort in onze herinnering. Leen Koper Ralph Koper Zeesterpad 14 4301 ZC Zierikzee Vrijdag 19 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in het M.FiC., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Zaterdag 20 juni nemen we om 15.00 uur afscheid van Jantine in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij zijn verdrietig omdat we na veel gezellige wandelingen, terrasjes en vakanties afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Leen en Ralph, veel sterkte! Vlissingen Cor en Annette Schuilwerve Heel verdrietig maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom zoon van Gerard t en Elisabeth t de Looff-Broekhoven A Kortgene, t Goes, 9 augustus 1934 16 juni 2009 Ko en Corrie t Elly en Cor Sjaak en Sari Theo en Joke Wendy en Olivier Jennifer en Geerard Jordy en Monique Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Ter Weel", unit 7 voor de liefdei'olle zorg. Correspondentieadres: Wilhelminastraat 83,4484 AC Kortgene U kunt afscheid van Wim nemen op vrijdag 19 juni van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 22 juni om 13.15 uur in het dorpshuis "De Pompweie" aan de Bernhardstraat 2A te Kortgene. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.00 uur in voornoemd dorpshuis. Aansluitend begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Pompweie. Verdrietig delen wij mede dat door de Heere, toch onverwacht, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze vader en opa Martinus Corbijn A 17 augustus 1923 tl7juni2009 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Zaamslag: Kapelle: M. Corbijn-de Kraker J.P. de Bat-Corbijn J. de Bat J. Verhelst-Corbijn C.J. Verhelst Corbijn M.A. Corbijn-de Putter N.J. de Zeeuw-Corbijn A.R. de Zeeuw Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 268 4531 GX Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaats hebben. "Blijf mij nabij... Na een kort ziekbed is toch nog onverwacht overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en ontzettend lieve opa Johannes Ludikhuijze Kleverskerke 14 juli 1919 Vlissingen 15 juni 2009 Amsterdam: Willem Ludikhuijze Middelburg: Marinus en Simone Ludikhuijze - Littel Hannah Aron Elias Middelburg: Anton Ludikhuijze Onze speciale dank gaat uit naar alle mensen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: Grootmede 13 4337 AA Middelburg Om stil te staan bij zijn leven, verzamelen wij ons op zater dag 20 juni om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat op 15 juni is overleden onze zorgzame en meelevende broer, zwager, oom en oudoom Johannes Ludikhuijze (Ome Jo) Middelburg: T. Oele-Ludikhuijze t J. Oele t Amemuiden: Karei en Lina Oele-van der Welle Jacco Annemarie Middelburg: Giel en Emilie v.d. Linden-Öele Helen Jacqueline Het Bestuur van de Zeeuwse Senioren Academie, Hoger Onderwijs voor Ouderen, heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van haar zeer betrokken en zeer gewaardeerde penningmeester Ir. A.H. van der Most Als geen ander heeft hij zich ingezet om Hoger Onderwijs voor Ouderen in Zeeland mogelijk te maken en te behouden. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote Hans, kinderen, kleinkinderen en familie. Namens het bestuur Drs. L.A. DeWitte voorzitter Drs. H. Eijzenga, secretaris Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oud-voorzitter André Vermeire Wij wensen Hennie en familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en oud-leden van S.V. Sluis Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaarde biljartvriend Jan Klap Namens biljartclub R.C.S. Sharony Wesselink 25-04-1982 16-06-2009 Mijn allerliefste droomwens is uitgekomen lk ben nu op een plaats waar ik rust heb en waar ik niets meer moet. Mama en Papa Chantal en Sandra Oma en Opa De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36