aar beain Bouwraadhuis COACH VAN DE HAVENS «advertentie 16 waar bouwen begint Zeeland Seaports aav ledereen met bouwplannen hoeft maar één naam te onthouden: Bouwraadhuis. Bouwraadhuis heeft meer dan 35 jaar ervaring in ontwerp, bouw/voorbereiding en -begeleiding. In alle fases van het bouwproces staat Bouwraadhuis particuliere en zakelijke opdrachtgevers ter zijde. Bouwraadhuis is actief in woning-, utiliteits- en be- drijfsbouw in heel Zuidwest-Nederland. Een ontwerp van Bouwraadhuis kenmerkt zich door een optimale balans in functionaliteit, vormgeving en detail. Een plan dat rekening houdt met allerlei rand voorwaarden en regelgeving. Bouwraadhuis zorgt daarbij voor een vlotte afhandeling van vergunning procedures en voorkomt dat uw bouwplan in regel geving verzand en onnodig vertraagd. Gelijktijdig verzorgt Bouwraadhuis de bouwvoorbe- reiding en aannemerselectie. Dit blijkt de sleutel tot optimale kwaliteit tegen de scherpste prijs. Tijdens de eigenlijke uitvoering waakt Bouwraadhuis over bouw- voortgang, budget en kwaliteit. Deze kwaliteitbewa king bepaalt uiteindelijk het eindresultaat. Kortom, bouwen begint bij Bouwraadhuis, want één aanspreekpunt bespaart u niet alleen veel tijd en ergernis maar biedt u bovenal optimale kwaliteit tegen de scherpste prijs en dat is Echte Winst! www.bouwraadhuis.nl - 0113 57 17 58 Tip: Trek uw plan! Nieuwbouw, herinrichten of re- stylen van uw pand? Spring nu in op de markt en trek uw plan! Een vergunning- en voorberei dingstraject vergt immers veel bjd. Door nu gering te investeren ligt uw bouwplan tijdig gereed. Port Authority Zeeland Seaports Schelpenpad 2 Haven 1151 Postbus 132 4530 AC Terneuien T 0115 647400 F 0115 647500 port@zeeiand-seaports.com www.zeeland-seaports com Vlissingen Terneuzen .•V- Do havens van Terneuzen en Vlissingen zijn het derde zeehavengebied van Nederland. Vernieuwingen, uitbreidingen en investeringen zijn er aan de orde van de dag. Zeeland Seaports geeft sturing aan die ontwikkelingen om garant te staan voor werkgelegenheid en welvaart. Nieuwe bedrijven accommoderen en liet gevestigde bedrijfsleven van drenst zijn. Dat zijn de belangrijkste activiteiten van havenschap Zeeland Seaports. Net zoals een coacli die wil presteren met zijn team, schept Zeeland Seaports do voorwaarden voor het succes van de haven en industriebedrijven. Zorg voor een goede infrastructuur speelt daarbij een grote lol. Denk aan het ontwikketen en beheren van havenbekkens, kades, wegen, spoorwegen en pijpleidingen. Ook werkt het havenschap voortdurend aan plannen voor nieuwe ontwikkelingen: in het belang van de havens en de omgeving. Zo kunnen de beide havens op een verantwoorde manier hun bijdrage (blijven) leveren aan de Zeeuwse economie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 94