ma Projecten in de regio H projecten Nieuwbouw Vredelust in Yerseke. Foto: PZC - restauratie NH Kerk de Ondernemer vroeg architectenbu reaus, aannemers, makelaars, project ontwikkelaars en andere makers van bouwplannen naar hun projecten. Een lijst van lopende en geplande pro jecten in de regio West- Brabant en Zeeland van bedrijven die reageer den: West- Brabant: Heja Projectontwikkeling Breda: - Breda, Stadionkwartier (NAC) - Breda, Motion - Teteringen, Meulenspie, twee kan toorontwikkelingen (600 en 11.000 vierkante meter) - Teteringen (nieuwbouw Boeren bond) - Prinsenbeek, Markt - Breda, Tuinzigtlaan - Breda, Stack - Bergen op Zoom, Kantoorcampus De Schotsen In aanbouw: - Breda, Breeroo - Breda, Merlinde Onlangs gerenoveerd: Koninginnestraat 104- 106, Breda Onlangs opgeleverd: WSSt Breda. Van Dongen makelaardij: - Made, Nieuwstraat 58 A, winkel- commerciële c.q. kantoor- en prak tijkruimte van ongeveer 300 vierkan te meter in de voormalige bioscoop. - Made, Nieuwstraat 23A, winkel/ commerciële ruimte van ongeveer 158 vierkante meter - Made, Nieuwstraat 25A, winkel/ commerciële ruimte van ongeveer 216 vierkante meter. Van der Sande en Janssen de Jong: - Bavel, Plan Kloosterhof, 4 vrijstaan de en 2 onder 1 kap woningen Bouwbedrijf Van der Zande: - Willemstad, nieuwbouw paardenmanege/dressuurhal - Fijnaart, 3 nieuwe leslokalen en in terne verbouwing van schoolgebouw Climatic Klimaatbeheersing: - Etten-Leur, Trafa Tussendonk - Etten-Leur, Paper Palace, Nijver- heidsweg. De Boer, Storimans Partners: - Breda, Carré Markenhage, winkels en kantoren vanaf 151 vierkante me ter - Breda, Groot Ypelaardreef, 3 com merciële units - Etten-Leur, Nijverheids weg- Paral lelweg, zelfstandige bedrijfsunits - Breda, Princenhagelaan, kantoren totaal 1566 vierkante meter - Breda, Hazepad, Rainbowcenter, zelfstandige bedrijfsunits - Breda, Weidehek, 10 zelfstandige bedrijfsunits - Etten-Leur, bedrijfsverzamelge bouw Vosdonk, 22 zelfstandige be drijfsunits - Breda, Nikkelstraat, kantoorruimte 3402 vierkante meter Bouwbedrijf Boot - Breda, woningen Waterdonken - Prinsenbeek, woningen De Neel Oost - Hoogerheide, Brede School - Breda, Breeroo - Prinsenbeek, 3 luxe dorpsvilla's - Breda, Dijk, woningen - Breda, Nieuwe Buren Woonaccent Makelaars - Breda, Tussen de Meesters, 42 koop appartementen - Breda, Rondom Tuinzigt, 14 wo ningen - Breda, BinnenBuiten, 132 apparte menten Zeeland Versluijs makelaardij: - Nieuwvliet, bouwgrond op bedrijf sterrein - Nieuwvliet, bedrijfsunit 75 vierkan te meter P&S Projectontwikkeling en Kra mer: - Kapelle, zeven bedrijfsunits aan Am- bachtsweg Sinke Komejan: - Tholen, 22 bedrijfsunits Welgele gen aan Ambachtsweg - Vlissingen, 16 bedrijfsunits Gilde- weg - Goes, Albert Plesmanweg, 6 bedrijfs units - Goes, 3 bedrijfsunits aan de Mar- quesweg - Vlissingen, Edisonpark, woon- werkvilla's - Zierikzee, 6 bedrijfsunits aan de In dustrieweg Foto: het fotoburo et gaat niet goed in de bouw. Dat bleek ook maar weer eens tijdens de Dag van de Bouw, zaterdag 6 juni. Bedoeld om jonge mensen te interesseren voor een baan in de bouw, om mensen een kijkje te laten nemen in hun nieuwe woonomgeving. Maar de belangstelling viel tegen. Makelaars klagen steen en been, ze hebben het in deze tijd wel heel erg rustig. Een forse infuus van de overheid lijkt het enige redmiddel. Omdat jonge mensen moeizaam aan een hypotheek ko men, stagneert het hele wooncir- cuit. door Ron Gregoor BREDA/MIDDELBURG - In het hele land namen 240 bouwprojecten deel aan de Dag van de Bouw. Al de ze projecten konden door het publiek bezocht worden, het kreeg daar een rondleiding en er was natuurlijk een uideg over de bouw. Nu is het na tuurlijk ook weer niet zo dat de bouw helemaal op zijn gat ligt. Op de ze pagina een overzicht van bouwacti viteiten in de regio. De deelnemers aan de Dag van de Bouw: Breda: - appartementencomplex Tussen de Meesters - de Neel Oost in Prinsenbeek - Kronenburgwerf - Singel veste Allee Wonen - Spoortunnel - Nieuwbouw Elisabeth - Gebouw M - Renovatie Singelgaarde - Appartementencomplex Sculpturen Raamsdonksveer: - Zestien woningen Rivierzicht Zuid Dongen: - Bungalowwoning met kelder Bergen op Zoom: - 36 woningen in Kijk in de Pot Oosterhout: - Nieuwbouw Casino Halsteren: - De Beymoerse Hoeve - Psychiatrische kliniek Roosendaal: - Zorgcentrum St. Elisabeth In Zeeland waren er elf projecten te zien. Dat waren: Vlissingen - appartementencomplex Hooglicht - dakwerkzaamheden Zwakke Scha kel Terneuzen: - appartementencomplex Schutters hof Middelburg: - Project Kunst - Hotel Van der Valk - Mortiere Yerseke: - appartementen Hof van Reymers- wael en Vredelust 's Heerenhoek: - Theresiahof Scherpenisse: - restauratie Hervormde Kerk Groede: De Sculpturen in Breda. Nieuwbouw ZEP in Mid dele bur;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93