Traas Vloeren is een begrip in Zeeland 4 II Synchro «infotorial Wie zijn zakelijk vermogen slimmer inzet, heeft het privé nog wat breder. 0118-49 09 29 04 TERRAZZO- EN VLOERENBEDRIJF Ofvi v&k! Gelegen op bedrijventerrein De Poel II Bouwjaar 1999/2002 Perceelgrootte 4450 m2 Afmetingen ca. 1560 m2 bedrijfsruimte ca. 275 m2 kantoorruimte ca. 165 m2 entresolvloeren Groot verhard buitenterrein ca. 2615 m2 3 bovenloopkranen Huurprijs n.o.t.k. Koopsom 1.295.000,- k.k. bedrijfsmakelaardij www.synchromakelaardij.nl «ill Haal privé meer voordeel uit uw zaak. Private Banking voor ondernemers. Terrazzo- en vloerenbedrijf Traas uit Heinkenszand is spe cialist bij uitstek op het gebied van vloeren. Het ondernemersechtpaar Jacob en Sjanet Braamse en hun vakbekwame team denken mee met de klant vanaf ontwerp tot en met afwerking van de vloer. Kwaliteit, betrouwbaarheid en concurre rende prijzen zijn de kernwaarden van Traas Vloeren. Iedereen die gaat bouwen of verbouwen komt voor de keuze te staan: 'welke vloer?'. De vloer is de basis van elk bouwwerk, het onderdeel dat het meest intensief gebruikt wordt van het bouwwerk. Essentieel is dat tijdig de juis te vloerkeuze wordt gemaakt, waarbij men zich af moet vragen waarvoor de vloer gebruikt zal worden en wat er van verwacht wordt; kortom: 'Welke eisen stel ik aan mijn vloer'. Vloerenspecialist Traas kan als geen ander de mogelijkhe den en eventuele voor- en nadelen van elke vloer in kaart brengen voor de klant, opdat deze een weloverwogen keuze kan maken. „Het gebeurt regelmatig dat wij pas om advies gevraagd worden nadat de ondervloer is aangebracht, waardoor we onze klanten soms moeten teleurstellen omdat deze niet geschikt is voor het type bovenvloer van hun keuze. Wij willen graag het hele proces adviseren en bege leiden. Leveren van Vloeren is maatwerk Jacob Braamse: ,,De vloer is een essentieel onderdeel van het bouwproces." Daniëlsweg 4 Heinkenszand Tel: 0113-568877 Fax:0113-568878 www.traasvloeren.nl waar echt van begin af aan heel kritisch naar moet worden gekeken om de klant optimaal van dienst te kunnen zijn. Vloerverwarming, vloeistofdichtheid en eindafwerking van de vloer (bijvoorbeeld linoleum, laminaat of tegels) zijn cruciaal voor het bepalen van het type onder- vloer. Zeer belang rijk tegenwoordig zijn de geluidsisole ren de vloeren, als wij hierin kunnen adviseren in de ont werpfase kan dit voor onze op drachtgevers veel geld besparen op de bouwkosten." Terrazzo- en vloerenbedrijf Traas is al ruim dertig jaar een begrip in Zeeland. Met uitgebreide kennis en ervaring vanaf constructievloer tot vloerafwerking, advi seert Traas Vloeren de klant bij het maken van de juiste keuze, van ouderwetse ter razzo tot een moderne betonlook-vloer. „Men denkt veelal 'een vloer is een vloer', maar dat is nu net met het geval. De vloer is een heel essentieel onderdeel van het bouwproces. Bij de realisering van de vloer ligt de hele bouw stil. Een goede planning is dan ook cruciaal. Wij vormen een belangrijke schakel in het bouwproces, waarna vervolgens stuka doors, tegelzetters, etcetera aan de slag zowel grote- als kleine werken op ons ne men. We proberen de planning zo in te richten dat we al onze klanten van dienst kunnen zijn. Door een zo breed mogelijk werkterrein en een assortiment van on der- tot bovenvloeren zijn we gelukkig niet afhankelijk van enkele opdrachtge vers", aldus Jacob. Corebusiness van het Zuid-Bevelandse bedrijf is het aanleggen van zandcementdekvloeren (tussenvloe- ren). Traas Vloeren heeft in de afgelopen jaren geïnvesteerd in onder andere twee volautomatische zandcementmixer trans portmachines. „Vloeren bouwen is nog steeds lichame lijk zwaar werk. Met machines proberen we de arbeid zoveel mogelijk te verlich ten om het werk niet zwaarder te maken dan het is." Terrazzo- en vloerenbedrijf Traas is Erkend Vloerkeur-bedrijf en te vens VCA gecertificeerd. kunnen. Ook hun werkzaamheden zijn allemaal gepland, waardoor het zeer be langrijk is dat de vloeren op tijd worden gerealiseerd. Wij zorgen dat we onze af spraken nakomen, anders komt iedereen in het bouwproces in de problemen. Daar zijn we ons maar al te goed van bewust." Terrazzo- en vloerenbedrijf Traas telt in totaal twaalf medewerkers. Het werkge bied is heel Zeeland plus een deel van West-Brabant en de Zuid-Hollandse ei landen. Opdrachtgevers zijn voor negen tig procent aan de bouw gerelateerde be drijven en voor tien procent particulieren. De werkzaamheden bestaan voor het overgrote deel uit nieuwbouw en kleine verbouwingen. „Onze kracht is dat we Door de financiële ruimte uit uw zaak beter te benutten, kunt u als ondernemer privé vaak veel meer dan u denkt. Uw zakelijk vermogen kunt u bijvoorbeeld gebruiken om groter te wonen. U kunt het laten werken voor uw pensioen. Of u kunt gaan beleggen, waardoor het meer rendement op kan leveren. Wilt u weten wat de mogelijkheden zijn? Dan is een afspraak met een account manager Private Banking wel zo slim. Hij laat u graag zien hoe u privé meer voordeel van uw zaak kunt hebben. Het is tijd voor de Rabobank. Kijk op rabobank.nl/privatebanking Iedere lokale Rabobank en de andere onderdelen van de Rabobank Groep die als beleggingsonderneming zijn aan te merken, zijn als zodanig geregistreerd bij de Autoriteit Rnanciële Markten te Amsterdam. Rabobank Re al Next

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82