Familieberichten 26 I Woensdag 17 juni 2009 kijk ook op m ingnsenLinq.nl Ie was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegene die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Mei een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa André Gustaaf Desiré Vermeire echtgenoot van Hennie Goethals A 17 maart 1938 t 15 juni 2009 Aardenburg Knokke B.) Sluis: Hennie Vermeire-Goethals Knokke (B.): |ean-Pierreen Magdalena Vermeire-Suchora Laura Olivier 15 juni 2009 Zuiddijkstraat 68 4524 AT Sluis Een speciaal woord van dank aan het personeel van verpleeghuis De Stelleen het O.L.V. Ziekenhuis Ter Linde, afd. intensieve zorg te Knokke. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 20 juni om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis waarna de begrafenis volgt op de r.-k begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleances. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zn nu. Wat Verwacht iko Hieere? Mijn hoop, die is op 11. Tsaftn 39 vers 8 Met cfroeflteuf ijeven vrij u kennis, dat de Heat van ons weggenomen heeft onze lieve schoonzus en tante Rie Oreef-van Dooijeweert Echtgenote van A drie Oreef 22 juni 1942 15juni 2009 Amemuiden: Lieven Orecf Jo Oreel de Ridder Jos en Corine Dorinda en René Johanna en Andrics Jofiannis Leonie en Nicky Middelburg'. Jan Oreel Nel Oreel-Adriaanse Lenneke en Pieter René en Cietske Joost en Margriet Achterneefjes en nichtjes Wij wensen Adrie, kindereden kleinkinderen, Gods nabijheidtoe. Amemuiden 15 juni 2009 Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Hubertha Oele 13 mei 1917 15 juni 2009 Kloetinge: Leendertse-Oele P.W. Leendertse Tilburg: Addie Leendertse Correspondentieadres: Noordeinde 6 4481 BJ Kloetinge Zaterdag 20 juni is er om 09.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen op Noordeinde 4a te Kloetinge. Aansluitend volgt om 11.00 uur de crematieplechtigheid in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na een rijk leven is overleden onze lieve en bijzondere tante, de zus van onze moeder Bertha Oele Sari en Chris van Heemskerck Pillis Jan en Johanna Duvekot Len Duvekot en Theo Poort Kees en Paula Duvekot Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter van der Welle Echtgenoot van onze medewerkster en collega Gerda Wij wensen Gerda en de kinderen veel sterkte toe. De Spoel Adri Carolien Coby Elly Jo Maaike Zierikzee, juni 2009 Heer, neem hem op in uw erbarmen. Geschokt zijn we bij het onverwacht overlijden van Peter van der Welle vader van drie leerlingen op CBS Samuël te Kerkwerve We wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie toe dat ze Gods troost en liefde mogen ervaren in de mensen om hen heen. Namens bestuur en directie van Radar, Vereniging voor PCO Schouwen U kent mijn tranen, al mijn verdriet U weet het, al begrijp ik het niet. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Peter van der Welle Vader van Jeffrey (groep 6), Jannick (groep 5) en Jacintha (groep 1) We wensen Gerda, de kinderen en naaste familie alle kracht en troost toe van onze Hemelse Vader. Team, leerlingen, ouderraad en MR van de PC basisschool Samuël te Kerkwerve Een sterretje in de nacht kwam jou halen, heel zacht. En al doet het ons pijn, het is goed om te weten dat je weer bij (o)ma zal zijn Alle mooie herinneringen zullen blijven leven Bedankt maatje, voor alles wat je ons hebt meegegeven. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa, opa en broer. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Petrus Adrianus Cornelis Marie Suykerbuyk Piet weduwnaar van Anna Clementina Apolonia Suykerbuyk-Boogaert Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Philippine: Ine en Rob Nijman-Suykerbuyk Dominique en Ivo, Mads, Lieke Vogelwaarde: Josée en Henry Dekker-Suykerbuyk Froukje en Bas Maud Roosendaal: Mevr. A. Suykerbuyk 15 juni 2009 Correspondentieadres: Meidoornstraat 5,4581 DC Vogelwaarde De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 20 juni om 11.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus ter Duinen te Kloosterzande. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig be&houwen. Heden overleed onze schoonzuster en tante Maatje Flipse-Willeboordse Familie Flipse ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd om haar heengaan maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis-dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", R18 van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Erna Suzanna Ploegaert weduwe van Cornelis Jacobus Babijn in de leeftijd van 80 jaar. Biervliet: Alex J.A. Babijn Biervliet: Frank J.P. Babijn JacquelineS.J.M. Babijn-Debaere Nadine k? en Jan-Pieter Sabine en Marijn, Damian Manon en Peter Oosterhout (NB): Marian S.E. Debaere-Babijn Mario R.J.R. Debaere Correspondentieadres: Schoollaan 17 4521 AC Biervliet De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Hierbij wil ik vooral het personeel van R18/D8 danken voor de fijne verzorging en samenwerking, jullie waren heel liefdevol voor mijn schoonmoeder. Jacqueline Babijn Verdrietig, maar dankbaar voor alle goede zorgen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Nagelkerke-Fagg Riny - weduwe van Marinus Nagelkerke A Vlissingen, 15 januari 1921 t Vlissingen, 15 juni 2009 Wij vinden het fijn dat zij zolang in ons midden was. René Nagelkerke en Marjan Wijffels Mare Nova, jade Joan en Johan Rens, jonna, Lotte Christie en Dennis Bink Danielle Peteren Bea Nagelkerke-Ryckaert Robin Sheryla, Kayhlie Claudia en Robert Correspondentieadres: Gravestraat 21b 4381 AL Vlissingen Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 19 juni van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 15.30 uur worden gehouden in het crematorium aan de Oude Weste lijke Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72