Familieberichten Overleden Ulensenlinq.nl kijk ook op Paulina Johanna-van Hercules Jan Klap 24 I Woensdag 17 juni 2009 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd geef ik u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "De Stelle" is overleden mijn lieve zus Lidia Johanna Bouwens in de leeftijd van 81 jaar. IJzendijke: J.L. Verplanke - Bouwens en verdere familie Oostburg, 13 juni 2009 Correspondentieadres: Handboogstraat 6 kamer 206 4515 CW Ilzendijke De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 19 juni om 14.00 uur in crematorium Terneuzen.Bellamystraat 28cteTerneuzen. Gelegenheid lot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet... Omringd door liefde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Jan Abraham Duine Middelburg, 3 juni 1925 Middelburg, 15 juni 2009 Cobi vd Boomgaard-Duine Leo vd Boomgaard Robert en Karin, Bart, Tom, Max Edwin en Aimee Peter Duine Irma Duine-Diephuis Remi en Lisenka Mark en Angelique Carolien Ineke vd Gruiter-Duine Lieven vd Gruiter Monique en Ronald Jeroen Onze dank gaat uit naar dr. de Vries en het verzorgend personeel van "Sint Willibrord". Correspondentieadres: Vlissingsemolenstraat 18, 4335 GG Middelburg De afscheidsbijeenkomst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op vrijdag 19 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid om de naaste familie te condoleren. r-g-ri-,/ ,i li '-''I f Ondanks de vele medische ingrepen, waarbij algeheel herstel uitbleef, is v redig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Paula van Hercules Weduwe van Jan Duine Middelburg ]o de Kuijper-van Hercules Rienus van Hercules Lenle van Hercules-Krijger Edinburgh Ineke Smaill-van Hercules Middelburg Dinie van Hercules-Drioel Westkapelle Kees van Hercules Nel van Hercules-Kerkhove neven en nichten Middelburg, 15 juni 2009 Het verdriet was er al voor je einde, de leegte voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee met jou stil verdriet, nu rouwen we maar treuren niet. Rustig en kalm is in haar vertrouwde omgeving van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Janna Eikenhout-Hamelink weduwe van Pieter Eikenhout in de leeftijd van 87 jaar. Kats: [an Eikenhout t Kats: Greetje Geelhoed-Eikenhout Piet Geelhoed Papendrecht: Peter Geelhoed Lela Geelhoed-Bakiu David Kats: Frans Geelhoed Ellen Geelhoed-Middelhoven Sam 15 juni 2009 Zorgcentrum 'Cleijenborch' Correspondentieadres: Dijkstraat 13a, 4485 AC Kats De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 18 juni om 13.00 uur in de kerk te Kats. Hieraan voorafgaand is er de mogelijkheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de Katse kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Cleijenborchvoor de goede zorgen. Een speciaal woord van dank naar de mensen van de huiskamer, waar zij zich zo thuis voelde. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer Aat van der Most [arenlang zette hij zich in als voorzitter van de Cliënten raad Zorgcentrum lacob Roggeveen en als lid van de Centrale Cliëntenraad Zorgstroom, voor de rechten en belangen van de bewoners. Onvergetelijk zijn doortastendheid en vastberadenheid Namens leden en oud-leden, Trude de Reij Middelburg, 16 juni 2009 Onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat afgelopen zondag na een kortstondig ziekbed ons Lid van Verdienste de heer is overleden. Jan heeft zich gedurende zijn jarenlange lidmaatschap verdienstelijk gemaakt op verschillende terreinen binnen de vereniging. Tot voor kort was hij nog een trouwe supporter bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal. We zullen Jan met z'n allen ontzettend gaan missen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden voetbalvereniging RCS Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jacoba Thona Koole-van der Weele Huib Tannie Toen kinderen En als ik dood ben treur dan niet. Ik ben niet echt dood moet je weten. Het is slechts mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas als je me bent vergeten. Bedroefd, maar ook dankbaar dat ze zo lang bij ons heeft mogen zijn, laten wij weten dat is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Maria Susanna Langendam-De Rijcke weduwe van Theodorus Wilhelmus Langendam Geboren 7 januari 1922 te Vlissingen Overleden 15 juni 2009 te Steenbergen Henriet Verheijden-Langendam en Andy Verheijden 5> knuffel van Britt Willy Flipse Correspondentieadres: Binnenkamer 9 4691 DGTholen Onze speciale dank gaat uit naar het verplegend personeel van De Lindenburgh, afd. De Hille, te Steenbergen voor de liefdevolle verzorging van moeder. t 15 juni 2009 Kamperland De Heer is mijn Herder Psalm 23 Zij had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte. Verdrietig, maar vol goede herinneringen aan de liefde die zij had voor haar gezin, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Catharina Maria de Regt-Israel Cato W 2 oktober 1926 Kamperland Kamperland: E.M. de Regt Oostburg: Krijn de Regt Nicole Verbruggen Goes: Ko de Regt Nelleke de Regt-Geelhoedt Edwin en Marieke Chris Jacolien Colijnsplaat: Ebrien Bardolf-de Regt Jan Bardolf Linda Kamperland: René de Regt Lea de Regt-Goudappel Esther Robin Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die haar in de laatste levensfase zo liefdevol en met zoveel toewijding hebben verzorgd. Spieringstraat 16,4493 BW Kamperland Mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 juni om 13:00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het jeugdgebouw achter de kerk. Intens verdrietig om het overlijden van onze lieve schoon zus tante C.M. de Regt-Israel echtgenote van E.M. de Regt in de leeftijd van 82 jaar. Rilland E.K. van der Moere-de Regt l.W. van der Moere Middelburg K.E. Hillebrand-de Regt M. Hillebrand neven en nichten Rilland, Juni 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58