Zeeland PZC Tunnel Kapelle komt definitief 21 Klanten Morres hoeven zich geen zorgen te maken BEVELANDEN-THOLEN 31 29 'Kleine meerderheid in raad stemt voor voorstel van 3 miljoen euro. Ballonnen voor de brede school Politie reconstrueert dodelijk ongeval Goes Wind 1953 De Musical beoogt geen reconstructie van de Ramp Proces Checkpoint kan vijf jaar aanlopen Woensdag 17 juni 2009 Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen(Spzc.nl door Lilian Dominicus KAPELLE - Een nipte meerderheid was het, maar het is nu onomkeer baar: de tunnel onder het spoor van Kapelle komt er. Met acht te gen zeven stemmen schaarde de raad zich achter het voorstel om 3 miljoen euro uit de gemeentekas te trekken voor de fiets-voetverbin- ding tussen nieuwbouwwijk De Zuidhoek en het centrum van Ka pelle. De overige 1,7 miljoen euro komen van het Rijk en de provin cie. Opvallend was de verdeeldheid binnen het CDA. Raadslid Marco Eversdijk stemde tegen, terwijl zijn drie partijgenoten in de raad zich voorstander verklaarden. Van af het begin van de vergadering waren de ogen al gericht op de CDA-fractie: deze speelde de beslis sende rol in de door verscheidene sprekers genoemde 'heikele kwes tie'. Het was al bekend dat Gemeente- Belang en PvdA tegen zouden stemmen, goed voor bij elkaar zes stemmen. De Christenunie, WD en SGP, bij elkaar vijf zetels, had den zich al tijdens de opinievor- mende raad voorstander ver klaard. „Maar het mag geen cent meer kosten, want dan moet u te rug naar de raad", stelde fractie voorzitter Evert Damen als eis aan wethouder Jon Herselman (WD, financiën, Zuidhoek). Hij vond hel- lingshoek, de haakse bocht en het kostenplaatje wel acceptabel. „Ook verwacht ik geen overlast van hangjongeren die zich in het tun neltje zullen ophouden. De veilig heid is dus zeker niet in het ge ding." In tegenstelling tot de fer vente tegenstanders. Zo eiste André Schmid van GemeenteBe lang van Herselman dat hij zijn functie hieraan zou verbinden. Die grapte echter dat Schmid dan voor het tunneltje zou moeten stemmen. Volgens Herselman en Damen móest de gemeenteraad ook nu wel voor stemmen. „Anders kun nen we de subsidies van het Rijk en de provincie, goed voor 1,7 mil joen euro de volgende keer wel op ons buik schrijven", zo betoogde Damen. HULST - Klanten van Morres Wo nen in Hulst die aanbetaald heb ben op nog te leveren meubelen, zijn hun geld niet kwijt. Morres is namelijk aangesloten bij GOES - De politie heeft gisteren het dodelijk ongeval dat plaats vond op 29 mei op de Deltaweg in Goes gereconstrueerd. Een 29-jari- ge man, afkomstig uit Duitsland, werd hierbij aangereden door een vrachtwagen op de vluchtstrook en kwam hierbij om het leven. Tij dens de reconstructie was een rijstrook afgezet. De resultaten worden later be kend. de Centrale Branchevereniging Wonen. CBW-erkende winkels bieden hun klanten verschillende garanties. Morres heeft gisteren de website Die Middelburgse veertiger heeft de onhebbelijke gewoonte om op vervelende momenten een wind te laten. Onder de dekens, in de (bij voorkeur volgeladenauto en afge lopen weekend ook in de lift. Hij stond samen met zijn twee koters te wachten tot de deuren zouden sluiten. Heel stiekem liet hij er een tje vliegen. Tot zijn schrik stapten en webshop (morres.com) aange past om duidelijk te maken wat er aan de hand is. Voor vragen kun nen klanten terecht bij de klanten service. er op dat moment nog twee men sen de lift binnen. Heimelijk hoop te hij dat zij zouden denken dat een van zijn kinderen zich niet had kunnen inhouden. Maar toen zijn dochter, met een vinger onder onder haar neus, riep: 'Papa, je moet wel pardon zeg gen!', viel hij genadeloos door de mand. Tip? redactie@pzc.nl COLIJNSPLAAT - Met ballonnen en het opzeg gen van een versje is gistermiddag officieel de bouw van de uitbreiding van. openbare basis school Het Stelleplankier in Colijnsplaat inge luid. Het Stelleplankier wordt omgebouwd tot brede school. Daarom wordt de komende maanden gewerkt aan een uitbreiding met dit jaar moet de nieuwbouw klaar zijn. twee lokalen voor de peuterspeelzaal, de kin- foto Willem Mieras deropvang en de buitenschoolse opvang. Eind video op www.pzc.nl °P/evoo rdeligst "I0.ET0 S.hl Deze actie geldt t/m zondag 21 juni 2009 Jean Paul Gaultjer Ie Male of Issey Miyake l'Eau d'lssey pour homme eau de toilette spray 40 ml

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55