Televisie
volgend jaar in Zuid-Afrika
I OVERIGE L
'We hebben niet de illusie dat Bert Maalderink zomaar even een training kan gaan bezoeken'
Maarten Nooter, hoofdredacteur Studio Sport
Woensdag 17 juni 2009 39
07:05 Planet's fun
niest animals 07:55 The
bold and the beautiful
08:20 Trauma centrum
09:00 SITUS, jouw win
kel 09:15 Tommy tele-
shopping 12:00 Hart van
Nederland - Late editie
12:20 Shownieuws 12:45
Off Centre 13:10 Pla
net's funniest animals
14:00 Celebrity debut
15:00 De grate verhui
zing 15:55 Burgers' Zoo:
drukte in de dierentuin
16:25 According to Jim
16:50Thebold and the
beautiful 17:10 Monk
07:30 Teleshop 7:Suer-
te 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7:Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:40 Tennis: Ordina
Open 2009 (live) 12:00
RTL Z Nieuws 12:40
Tennis: Ordina Open
2009 (live) 13:00 RTL Z
Nieuws 13:20 Wereld
zaken 13:40 Tennis: Or
dina Open 2009 (live)
14:00 RTL Z Nieuws
14:40 Tennis: Ordi
na Open 2009 (live)
15:00 RTL Z Nieuws
15:20 Volvo Oce
an Race 15:40 Tennis
16:00 RTL Nieuws 16:05
RTL Z Nieuws 16:20
RTL Nieuws 16:25 RTL
Z Nieuws 16:40 Ten
nis 17:00 RTL Z Nieuws
17:45Tennis
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Move that body 08:00
Suddenly Susan 08:30
Hotel 09:00 Move that
body 09:30 Born2Cook
10:05 Tommy Teleshop-
ping11:05 Astro TV
13:05 The Drew Carey
show 13:30 Roseanne
14:00 Friends 14:30 ER
15:25 Disney feest 15:45
The Drew Carey show
16:15 Will Grace 16:45
Roseanne 17:10 What
I like about you 17:40
Suddenly Susan
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, Re
cess, The replacements,
Jackie Chan, Yin Yang
Yo, Pat and Stan, Fa
mous 5, Totally spies, A
kind of magic, Phineas
Ferb, The suite life of
Zack and Cody, Casper's
griezelschool, Phineas
Ferb, Jimmy two shoes,
Kid versus kat, Jackie
Chan, Pokemon: Bat
tle dimension, World of
quest, Matt's monsters,
Pokemon: Battle dimen
sion, Jackie Chan, Re
cess, Phineas Ferb
ELEVISIE
a
o
18:00 De grote verhui
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10
3rd Rock from
18:00
Sneak, filmupdate
zing, realityserie
the sun, comedy
18:15
Spin city, comedy
serie
serie
18:40
Charmed, fantasy-
18:45
According to Jim,
serie
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:00 De politie op je
19:30 Debbie's face
19:35 Grey's anatomy,
19:10
Will Grace, co
land - Vroege
hielen!, serie re
lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
portages
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:00 Stom, stommer,
20:30 The dead will teil, 20:30
Pretty woman,
20:00
Off centre, come
realityprogramma
stomst!, reality
thriller
romantische kome
dyserie
20:30 HartinAktie,
programma
die
20:30
Criminal minds,
amusementspro
20:30 Pitch black, sf-film
misdaadserie
gramma
21:30 Red mijn verbou
21:25
Numb3rs, mis
wing!, consumen
daadserie
tenprogramma
22:30 Hart van Neder
22:40 Alien, sf-film
22:15 De bruiloft van...,
22:20
Lauren verslaat...,
land - Late editie,
realityprogramma
serie reportages
reportages
22:45 As the world
22:45 Piets weerbe
turns, soap
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
23:15 Burgers'Zoo:
23:35 Oprah Winfrey
23:00
Criminal intent,
23:15
Tattoos Pier
drukte in de die
show(h)
dramaserie
cings, serie repor
rentuin, docusoap
23:55
Close to home,
tages
23:45 De opvoedpoli-
dramaserie
23:45
Spin city, comedy
tie, docudrama
serie
00:35 Late Night
00:55
Teleshop 7
00:25
Teleshop 8
00:45
3rd Rock from
00:15
Surface
00:56
Nachtlounge
00:26
Sneak preview
the sun (h)
01:05
Nachtprogram
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
01:10
Nachtprogram
mering
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
mering: Relax TV
02:00
Poker after dark
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
land - Late editie/
mering
Shownieuws (h)
bal - zonder problemen georgani
seerd. Het komt wel goed, we zijn
wel wat gewend'."
De NOS heeft voor dit bureau een
bescheiden crew gestuurd, met
één verslaggever (Joep Schreuder)
die vooral reportages maakt over
het land en de voorbereidingen op
het naderende WK. En vier com
mentatoren.
„Frank Snoeks is er al regelmatig
geweest, maar voor Jeroen Grue-
ter, Jan Roelfs en Philip Kooke is
het een eerste kennismaking met
het land. Ik heb ze ter voorberei
ding het boek van voormalig
Zuid-Afrikacorrespondent van de
NOS Bram Vermeulen meegege
ven."
Confederations Cup, woensdag, Spanje -
Irak 15.50 Nederland 1; Zuid-Afrika -
Nieuw-Zeeland 20.20, Nederland 3
00
to
O
O
Ni
O
O
O
Ni
O
Ni
Ni
Ni
Ui
n
Maarten Nooter.
foto Leendert Jansen/GPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Wie nu?
18:30 De Zeeuwse top 40
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 1000
Zonnen 14:00 Thuis 14:30
Cruiseline Caribbean 14:55
Schimanski: Sehnsucht 16:30
Eco house challenge 17:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Zwitserland 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 1000 Zonnen
20:00 Joker- en lottotrekking
20:05 Het weer 20:10F.C. De
Kampioenen 20:45 Het leven
zoals het is: Planckendael 21:15
Baantjer 22:05 Villa Vanthilt
22:55 Het journaal laat 23:16
Winstverdeling joker en lotto
23:17 KENO-uitslagen 23:18
Het weer 23:20 The bill 00:10
De rode loper
België 2
07:05 Rocket mijn raket 07:15
Gawayn 07:30 Disney's Dave
de barbaar 07:50 Missy Mila
08:00 Samson en Gert 08:25
Sprookjesboom 08:30 Go IV
08:40 Lolmops 08:50 08:59
CANVAS 09:00 Terzake zomer
09:35 Lentebeelden 12:00
13:59 KETNET 14:00 Mega
Mindy 14:25 De Smurfen
14:50 Gawayn 15:05 De 5
15:25 Oggy en de kakkerlak
ken 15:35 Carl2 16:00 Disney's
American dragon: Jake Long
16:20 Oggy en de kakkerlak
ken 16:30 Samsori en Gert
16:55 Disney's Dave de barbaar
17:15 Rocket mijn raket 17:30
Gawayn 17:45 George van
de jungle 17:54 CANVAS
17:55 Sporza: Wielrennen
- Ronde van Zwitserland 18:34
KETNET 18:35 Spring 19:00 En
daarmee basta! 19:20 Disney's
Phineas and Ferb 19:30 H20
19:59 CANVAS 20:00 Terzake
zomer 20:40 The assassination
of Richard Nixon 22:15 Nooit-
gedacht 23:00 Sporza: Voetbal
- Confederations Cup 2009
23:25 Darwin's nightmare
RTBF1
09:30 La clef des champs
09:50 Le jardin extraordinaire
10:25 Inga Lindström: La lueur
du destin 11:53 Questions
d'argent 11:55 Tables des
terroirs 12:05 Feux de l'amour
12:50 Weerbericht 12:54
Questions d'argent 13:00
Nieuws 13:35 Weerbericht
13:45 Télétourisme quotidien
13:55 Le renard 14:55 Regards
d'enfance: Les faux-frères
16:25 Arabesque 17:30 Tout le
monde veut prendre sa place
18:24 Chaud devant 18:25-Air
de familie 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:20 Monsieur dic-
tionnaire 19:21 Weerbericht
19:30 Nieuws 20:10 Joker- en
lottotrekking 20:15 Weer
bericht 20:20 Questions a La
Une 21:30,22:25 Enquêtes
réservées II 23:25 Questions
d'argent 23:33 Joker- en
lotto-uitslagen 23:35 L'Europe
clandestine
RTBF2
07:05 Tekenfilms 09:00 Les
niouzz 09:10 Tekenfilms 11:30
Minuscule 11:36 Questions
d'argent 11:40 Plus belle la vie
12:05 Toute une histoire 13:05
Tekenfilms 14:30 Minus
cule 14:35 La prophètie de
l'Alhambra 16:02 lei bla bla
17:15 Gloria, Wilma et moi
17:40 Les niouzz 17:50 Air de
families 17:55 Toute une histoi
re 18:55 Plus belle la vie 19:25
Family mix 19:50 Un gars, une
fille 20:00 Beursberichten
20:05 N'oublie jamais 22:05,
22:10 Un gars, une fille 22:16
D'art d'art 22:17 Chaud devant
22:24 KENO 22:25 Weer
bericht 22:30 Le 12 minutes
22:45 Lotto- en jokeruitslagen
22:46 Beursberichten 22:50
Screen 23:20 Opinions 23:55
Doorlopende herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Crime-
watch roadshow 11:00 Homes
under the hammer 12:00
House swap 12:45 Cash in the
attic 13:15 Bargain hunt 14:00
Nieuws en weerbericht 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt 14:45 Paardenkoersen
16:20 Nieuws en weerbericht
16:25 Martha speaks 16:35
Raven - The dragon's eye 17:05
Paradise café 17:35 Blue Peter
18:00 MySay 18:05 News-
round 18:15 The weakest link
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Animal 24/7 21:00
Celebrity master chef 22:00
Occupation 23:00 Nieuws en
weerbericht 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:35
The National Lottery draws
23:45 Prime
BBC 2
07:00 Tikkabilla 07:30 Teletub-
bies 07:55 Doodle Doo making
moments 08:00 Freefonix
08:25 Newsround 08:30 Hider
in the house 09:00 Mortified
09:20 Sam and Mark's guide
to dodging disaster 09:30
Big and Small 09:40 Bob the
builder: Project build it 09:50
3rd and bird 10:00 Poetry pie
10:05 Lazytown extra 10:25
Mister Maker 10:45 Harry and
Toto 10:55 Telly tales 11:05
Jakers: The adventures of Pig-
gley Winks 11:30 In the night
garden 12:00 Wild 12:30 The
daily politics 14:00 See hear
14:30 Working lunch 15:00
Buchanan rides alone 16:20
Paardenkoersen 18:15 Escape
to the country 19:00 Eggheads
19:30 Flog it! 20:00 Culture
show special: The Royal Aca
demy Summer Exhibition 2009
21:00 Springwatch holidays
22:00 The price of life 23:00
Never mind the Buzzcocks
23:30 Newsnight 00:15 Weer
bericht 00:20 Youth hostelling:
The first 100 years
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:25
Elvis und der Kommissar 11:15
In aller Freundschaft 12:00
heute mittag 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co 17:00 Tagesschau urn
fünf17:15 Brisant 18:00 ARD
vor acht 19:45 Wissen vor 8
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Du bist nicht
allein 21:45 Hart aber fair
23:00 Tagesthemen 23:28 Das
Wetter im Ersten 23:30 Ich will
sterben - Wenn alte Menschen
sich umbrengen 00:15 Nacht-
magazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Alisa
- Folge deinem Herzen 11:15
Forsthaus Falkenau 12:00
heute mittag 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
Mittagsmagazin 14:00 heute
- in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15 Tierische Kumpel
16:00 heute - in Europa 16:15
Alisa - Folge deinem.Herzen
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Wismar
18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch 19:00 heute 19:20
Weerbericht 19:25 Küstenwa-
che 20:15 Sechs Tage, sieben
Nachte 21:50 heute-journal
22:17 Weerbericht 22:20
Abenteuer Wissen 22:50
auslandsjournal 23:20 Markus
Lanz 00:20 heute nacht
Discovery
07:40 Junkyard wars: Power
pullers 08:30,08:55 Beetle
crisis 09:20 Street customs:
History in the making 10:15
Massive speed: Fighter aircraft
10:40 Overhaulin' 11:35
Nextworld: Future flight
12:30 How do they do it?:
Combines/Lifeboats/Choco
late 13:00 How do they do it?:
Airbus/Fire engines/Ketchup
13:25 Smash lab: C02 cop car
14:20 Mega builders: Extreme
elevation 15:15 American
hotrod: '59 Corvette 16:10
American chopper: Silver State
choppers 17:05 Biker build-off:
Russell Mitchell vs The Detroit
Brothers 18:05 LA Ink: On
the rocks... 19:00 Mythbus-
ters: Deadly straw 20:00 Oil,
sweat and rigs 21:00 Ultimate
survival: Mount Kilauea 22:00
Survivorman: Colorado Rockies
23:00 Destroyed in seconds
23:30 Shocking survival vi
deo's: Pilot whale attack 00:00
Verminators: Horror attic
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
11:58 National Geographic
Channel 11:59 National Geo
graphic Junior 12:00 Michaela's
wild challenge 12:30 Monkey
thieves: A new dawn 13:00
Prove it! 13:30 Heads up: How
can I explore space now? 14:00
Predator CSI: The whale that
blew up in the street 15:00
Earth investigated: Solar storms
16:00 Inside: The body trade
17:00 Ancient megastructures:
Alhambra 17:59 Animal SOS
18:00 Talking to animals 18:30
Zoo tales 19:00 By any means:
India to Nepal 20:00 Earth
investigated: The deep 20:59
Know-how Wednesday 21:00
Earth investigated: Great lakes
22:00 Inside Air Force One:
Flying the president 23:00
Know-how Wednesday: Saving
the Parthenon 00:00 By any
means: India to Nepal
TMF
09:00 De videotheek 11:40
Sascha's battle of the ballen-
jongens 12:00 Top 25 meest
bekeken streams op tmf.nl
14:00 De videotheek 15:00
Gerard Joling serveert 15:30
Your chart 16:30 Kijk dit nou
live 17:30 Wat te doen voor
je poen 18:00 De videotheek
20:00 Your chart 21:00 Barry
Paf serveert 21:30 Willy de
stad uit 22:00 TMF NL 23:00
De videotheek 00:00 Midnight
MTV
10:40 MTV Breakfast club top
10 11:30 Mis for music 15:30
Made 16:25,16:50 My super
sweet 16 UK 17:20,17:45 The
hills 18:10 America's next best
dance crew 19:05 Pimp my
ride international 19:30 Run's
house 20:00 Brooke knows
best 20:25 Cribs 20:50 Room
raiders 21:20 A double shot at
love 22:10 Viva la Bam 22:40
Rob Big 23:05 Wildboyz
23:30 Jackass 00:00 After
hours
TV 5
08:45 Canadees nieuws 09:10
TV5Monde I'info 09:15 Stade
Africa 09:45 Une brique dans le
ventre 10:10TV5Monde I'info
10:15 Littoral 10:50 Des chif-
fres et des lettres 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place
12:00 TV5Monde I'info 12:05
Destinations gouts 12:30 Plus
belle la vie 12:55 Ben se fait
des films... 13:00 Rumeurs
13:25 Les 10 ans du cabaret
13:30 Belgisch nieuws 14:00
Pékin Express 16:00 Nieuws
16:30 L'homme des jeux, du
Schmilblic a Fort Boyard 17:30
Questions pour un champion
18:00 Nieuws 18:20 L'invité
18:30 Le journal de l'éco 18:35
Rumeurs 19:00 Questions a
la Une 20:00 Zwitsers nieuws
20:30 Frans nieuws 21:00
Galilée ou L'amour de dieu
23:00 Nieuws 23:10 Afrikaans
nieuws 23:30,00:25 PJ - Police
judiciaire
Eurosport
08:30 Triatlon: Ironman 09:00
Paralympics 10:00 Autosport:
Rally 11:00,13:00 Voetbal:
WK 201015:00,16:00 Tennis
18:00 Atletiek 20:30 Formule
1The Factory 21:00 Wednes
day selection 21:05 Riders club
21:10 Golf: PGA Tour 22:10
Golf club 22:15 Yacht Club
22:30 Eurosport for the planet
23:00 Atletiek
CNN
08:30 World sport 09:00 CNN
today 09:30 World business
today 10:30 Revealed 11:00
Larry King 12:30 World sport
13:00 World news Asia 14:30
TalkAsia 15:00 World business
today 16:00 Your world today
17:30 World sport 18:00
International desk 19:00 Your
world today 19:30 Revealed
20:00 Quest means business
21:00 International desk 22:00
Connect the world with Becky
Anderson 23:00 BackStory
23:30 World sport 00:00 The
situation room