tegen Dwain Chambers staat op breken Zomer Special! grafiVM indoor skydiVe sessies d.d rcns^.'.'.n liig: Zomers Sneeuwsnortarrangement 2009 Woensdag 17 juni 2009 [35 rikaanse Damu Cherry in actie op de too meter horden. Ze was net als Chambers van 2003 tot 2005 ge schorst, wegens het gebruik van nandrolon. Naast zijn schorsing van twee jaar kreeg Chambers van het Engelse Olympisch Comité een levenslan ge olympische ban. Hij kwam in Peking niet in actie - Chambers verloor een kort geding - en is van wege die ban ook niet door de 'at- letiekbaas' van Groot-Brittannië Charles van Commenée opgeno men in de 4x100 meter-estafette ploeg. Cherry deed wel mee in Pe king en werd vierde. Pierre Weiss van de Internationale Atletiekfederatie IAAF zegt dat het iedere organisator vrij staat om een atleet wel of niet uit te nodi gen. „De Golden League in Parijs heeft het recht om Chambers te in viteren." Ondanks het nog altijd gesloten lij kende front van Euromeetings loopt Chambers hier en daar wel een wedstrijd. Zo komt de Euro pees kampioen op 27 juni in actie op de Keien Meeting in Uden. Deelname aan de Golden League in Parijs zou het definitieve door breken van het cordon sanitaire be tekenen. Chambers zelf hoopt dat de ketens snel barsten: „Ik wil gewoon lo pen. Ik heb mijn straf uitgezeten en wil doen wat ik het beste kan: heel hard gaan over 60 of 100 me ter." Ex-dopingzondaar Dwain Chambers (links) heeft zijn schorsing van twee jaar al lang achter de rug, maar de Engelse sprinter is op wat geld kan verdienen vaker ongewenst dan welkom. de wedstrijden waar hij foto Bernd Thissen Are you ready to fly? Neem je familie of vrienden mee en kom indoor skydiven bij het eerste en enige indoor skydivecentrum in de Benelux! Ervaar het ultieme gevoel van vrijheid. Indoor skydiven is origineel, uniek en toegankelijk voor iedereen. Ideaal dus voor de hele familie, een ervaring om nooit te vergeten! Voor reserveringen of vragen: De Stok 24, Postbus 1555 4700 BN Roosendaal Tel.: +31 (0)165 -520 547 E-mail: info@indoorskydive.com www.indoorskydive.com "Geldig t/m 31 -08-'09, niet in het weekend, bij 4 indoor skydive sessies p.p. 1 extra indoor skydive sessie p.p. gratis, niet i.c.m. andere acties, algemene voorwaarden van toepassing, reserveren verplicht. Company Pas Groepsarrangementen Piste exclusief huren Skidöme SnowSystem Kiddies Kids Klup Kinderfeestjes Ski- en snowboardlessen Switchboardles Schoolarrangementen etc. etc. Een combinatie van skiën/snowboarden/switchboarden en après-ski, vanaf 10 personen! Al vanaf 32,50 p.p. Een combinatie van skiën/snowboarden/switchboarden en Indoor Skydiven, vanaf 10 personen! Voor 109,00 p.p. Minimaal 6 uur skiën/snowboarden/switchboarden in combinatie met onbeperkt "Spidergrillen", vanaf 15 personen! Voor slechts 39,50 p.p. Baanvelden 13 Postbus 88 4715 ZH Rucphen E-mail: info@skidome.nl Tel.: +31(0)165 - 34 31 34 www.skidome.nl/www.kiddieskidsklup.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 37