Wat blijft is de emotie... familieberichten Familieberichten DÏiijfuiyriMiitó (D IHensenlinq.nl familieberichtenonl ine.nl J.L.Pauw Concert in Memoriam Vrijdag 26 juni 2009 Slotpark Kasteel Maelstede aan de Maalstede te Kapelle Colofon Familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 30 I Woensdag 17 juni 2009 Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. J.Pauw- Leunis Kinderen en kleinkinderen Terneuzen,juni '09 DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het over lijden van onze lieve moeder en oma Maria Paulina van Hurck Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen en kleinkinderen Philippine, juni 2009 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Dina Janneke Buijze-de Pooter Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, juni 2009 [VERZORGING iPeter Butler Voor een perioon iLL ijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl [VERZORGING IPeter Butler Voor een perioonlijlte begeleiding bij uitvaart Aanvang 19.30 uur Toegang is gratis Uitvaartverzorging Peter Butler organiseert een concert in Memoriam in het slotpark van Kasteel Maelstede. Dit openluchtconcert geeft nabestaanden de gelegenheid hun overleden dierbaren te herdenken door middel van muziek. Aan het concert wordt meegewerkt door Blazersensemble "Het Zeeuws Elftal" o.l.v. Dhr. I.L.M. Laroes kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdr een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclanfererj.n.av. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuws®edia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Hlensenlinq.nl opzegaienst Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afbandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32