Familieberichten Dyö/Jedü/J küt ook op (H9nsenlinq.nl 20 I Dinsdag 16 juni 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega Hans Asselman Hans was een fijne, betrokken medewerker en collega. Hij heeft zich ruim 21 jaar ingezet voor ons bedrijf. Wij hebben bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekteomging. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Directie en medewerkers Grontmij "De Here is mijn licht en mijn heil, voor wie zou ik vrezen Psalm 27la Vandaag is overleden mijn lieve man en maatje en onze allerliefste papa Peter P.A./. van der Wette in de leeftijd van 39 jaar. Gerda van der Welle-Zondag Jeffrey fannick Jacintha 14 Juni 2009 Vloedstraat 20 4321 AN Kerkwerve De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden donderdag 18 juni om 13.15 uur in de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 't Kerkerf aan de Ring te Kerkwerve gelegenheid de familie te condo leren. - Geen bloemen Psalm 1038 en 9 berijmd Diep bedroefd geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zoon en onze schoonzoon Peter Bunschoten: van der Welle W.E. van der Welle-Evegaars Zierikzee: J. Zondag J. Zondag-van Bruchem 14 Juni 2009 Diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend en kameraad Peter van der Welle Arjan en Elma de Oude Daan en Gerda van den Hoek Steef en Paola van der Wekkën Paul en Marijke Coehoorn Ben en Ineke Boot Nel den Boer Thijs en Saskia Audier en kinderen Kerkwerve, 14 juni 2009 Na een moeizame periode is overleden onze buurman Peter van der Welle Jan en Xandra Francke Krijn en Martha Stouten Remco en Ryanne Poelman Nico Kamphuis en Monique van Burg |an en Riet van Vossen Cor en Koos Hart Frank en Hennie Oudshoorn Daan en Annie Fondse Hans Kesteloo Rinus t en Adrie Berrevoets Joop t en Anneke de Regt Chris en Ina de Boer Ad en Nelly Kesteloo En kinderen Wij wensen Gerda, leffrey. lannick en Jacintha veel sterkte in de komende tijd. Kerkwerve. 14 juni 2009 3Y'u reis ikgetroost onder 't heüigendkruis 'Haar 't er/goed daar boven in 't VaderCijkHuis. fMijn Jezus geleidt mij door d' aardse woestijn, "Cjestorven voor mij 1" zal mijn Z/wanenzattg zijn. Gesterkt en getroost door God en met Zijn vrede in haar ziel is maandag 15 juni 2009 op 66 jarige leeftijd oveifclen onze optimistische, fiejüevoüé vrouw, moeder, oma en zus Hettdrifui Or eet - van Dooijevveert Amemuiden: A. Oreef Haps: Gerrie en Simon Lontieke Annabel Jlorentien Groningen: Effen en Peter Jonathan Oliver 's Hertogenhoscft: Roeffie en Henk Distelstraat 11 4341JS Amemuiden Rie is thuis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke geleid wordt door Karaf. D. Jongeneel zal gehouden worden vrijdag 19 juni om 13.15 uur in de Hervormde Kerk, Markt te Amemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.45 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in "Rehoboth" De begrafenis zal om 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen 6ezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbriej ontvangen he66en gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u verdrietig weten, dat na jaren van steeds meer afscheid nemen, zacht en kalm is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Arnold Marie Hermans echtgenoot van Thérèse Maria Hypolita van de Vijver Sluis, 3 juni 1929 t Oostburg, 13 juni 2009 Sluis: Thérèse Hermans-van de Vijver Biervliet: Marian en Arnold Gielleit-Hermans Thijs Suzanne en Tobi Jolien en Laurens-Jan Sluis: Theo en Veronique Hermans-Gelderland Bart Robin Stijn Sjoerd Coaldale: Annet en Martien van Waes-Hermans (Alb., Canada) Linda en Adam Chiel en Sara Waterlandkerkje: Rudy en Marga Hermans-Dierikx Jeroen Evert Gert-Jan Steven Families: Hermans, van de Vijver, van Hove, Dusarduijn Sluis, 13 juni 2009 Kloosterstraat 18 4524 BL Sluis Een speciaal woord van dank aan het personeel van verzorgingstehuis De Stelle te Oostburg, in het bijzonder de afdeling Boterbloem, voorde liefdevolle verzorging. De Eucharistieviering, waartoe u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden opdonderdag 18 juni 2009, om 10.30 uur in de parochiekerk van H. lohannes de Doper te Sluis waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Sluis. Voorafgaand aan de Eucharistieviering is er achteraan in de kerk vanaf 10 uur gelegenheid de familie te condoleren. Gelieve geen bezoek aan huis. Zij. die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deuteronomium 3327 Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is, voor ons toch nog onverwacht, vredig ingeslapen onze tante en oud-tante Helena Meertens weduwe van Jan Herrebout in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Neven en nichten Achterneven en achternichten Hoek, 14 juni 2009 Correspondentieadres: A.Th. Meertens, Bankertstraat 9,4571 BS Axel Vrijdag 19 juni wordt er om 14.00 uur een rouwdienst gehouden in "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de dingen niet meer ken, en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, herinner mij dan, stralend in de zon, vol levenskracht toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alles wat zij voor onsbeeft betekend, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen in haar eigen vertrouwde omgeving onze lieve moeder en oma Maria Kakebeeke-Ochtman 24 juni 1911 9 juni 2009 Job Kakebeeke Conny Kakebeeke-Meijers t Fanne Alberts-Kakebeeke Roelof Alberts Hans Kakebeeke Bita Kakebeeke-Kapsenberg Dignus Kakebeeke Dick Kakebeeke en kleinkinderen Correspondentieadres: Koos Vorrinkstraat 4 4463 TW Goes We hebben moeder in familiekring begraven op maandag 15 juni op de Algemene Begraafplaats in Oud-Sabbinge. Want bij U is de bron des levens, in uw licht zien wij het licht. Psalm 36:10 Heden is overleden onze geliefde moeder Jacoba Thona Koole-van der Weele weduwe van Pieter Koole Kamperland, 14 november 1926 Goes, 14 juni 2009 Kamperland: Toni Koole Kamperland: Henk Koole Correspondentieadres: Molenweg 37 4493 AB Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 juni van 19.30 tot 20.00 uur in kamer 155 in zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden geleid door ds. D. Griffioen op vrijdag 19 juni om 11.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het Jhr. Mr. de Casembroothuis gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66