Sport VD Stem en win 'In de finale waren we f? Hoek levert meeste spelers aan het Zeeuws elftal Mahboeb Rahimi in nationaal team fantastische prijzen! Delta Tour mag zijn huidige status koesteren Selectie speelt op 15 juli in Middelburg tegen landskampioen AZ. flijnA utoBedrijf.ril r©\ Davy Scheffers houdt top drie in het vizier Luctor et Emergo pakt elf gouden medailles Dugardein derde met Oranje op militair WK Barrage nadert in WK na negende remise Grieks avontuur lonkt voor Engelaar Beachvolleyballer Lokerse (34) piekt in Rotterdam. Partner@ 32 Dinsdag 16 juni 2009 Meer over de Zeeuwse koers op www.pzc.nl/weblogtourzelande MIDDELBURG - Hoek is hofleveran cier van het Zeeuws voetbalelftal. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser levert zes spelers aan de selectie, die woensdag 15 juli in Middel burg tegen landskampioen AZ speelt. Coach Dolf Roks heeft van Hoek Joan van Belzen, Giovanni Siereveld, Tim Faassen, Geert Bos- schaart, Ferry Alfons en Hoessein Bouzambou opgeroepen. Zon dag-eersteklasser RCS heeft vier spelers (Dennis en Gérard de Nooijer, Alfaro Pentury en Alwin van Ham) in de selectie. Verder maakt ook Dennie le Comte, de Zeeuws topscorer van de voorbije twee seizoenen, deel uit van het gezelschap. De stichting Zeeuws elftal laat woensdag 15 juli op sportpark de Veerse Poort extra zittribunes plaatsen. Dat betekent dat er een capaciteit is van zo'n 1200 zitplaat sen. Verder zijn er nog vele staan plaatsen. De selectie van het Zeeuws elftal ziet er als volgt uit: Doel: Jaco van der Schee (Kloetinge), Joan van Belzen (Hoek). Verdediging: Giovanni Siereveld (Hoek), Gérard de Nooijer (RCS), Peter de Jong (Vlissin- gen), Tim Faassen (Hoek), Sander Goe- degebuure (Vlissingen), Alfaro Pentury (RCS). Middenveld: Dwight van Hulle (Aardenburg), Etienne Mallie (Kloetin ge), Alwin van Ham (RCS), Ronald Zwa ger (Duiveland), Geert Bosschaart (Hoe1<), Leon van Belzen (Arnemuiden). Aanval: Dennis de Nooijer (RCS), Ferry Alfons (Hoek), Hoessein Bouzambou (Hoek), Jonathan Constantia (Vlissin gen), Mervin Niemantsverdriet (Kloetin ge), Dennie le Comte (Duiveland). Voorverkoop duel met AZ De stichting Zeeuws elftal heeft besloten om voor de wedstrijd tegen AZ een voor verkoop in te stellen. Er zijn tien voorverkoopadres sen. De voorverkoop begint 29 juni. Zitplaatsen kosten 15 eu ro voor volwassenen, kinderen tot 15 jaar betalen 10 euro. Een staanplaats kost 10 euro, kinderen betalen 5 euro. De voorverkoopadressen zijn: Primera Vlissingen Walst- raat 189; VW Oude Markt 3 Vlissingen; sporthuis Jan Jonge- pier Langeviele 33 Rtiddelburg; Intersport Erik Nieuwe Burg 22 Middelburg; Primera Kanaal straat 4 Oost-Souburg; WV Kamperland Veerweg 40 A; Sport 2000 Crevelingenstraat 6 Zierikzee; VW Domburg Schuitvlotstraat 32; café 't Bier winkeltje Markt 15 Terneuzen; reisbureau vakantiexperts Rosa Klokstraat 1 Goes. door Jan Dagevos middelburg - Mahboeb Rahimi maakt deel uit van de Nederlandse amateurselectie onder 16 jaar. De voetballer van Cortgene/JVOZ gaat met Oranje naar de Konink- rijksspelen op Aruba. De Spelen worden van 25 tot en met 31 juli ge houden. Voor de selectie waren in eerste in stantie 35 amateurspelers opgeroe pen. Na een selectiewedstrijd werd het team teruggebracht tot 18 spelers. Mahboeb Rahimi is een aanvaller en kwam de afgelopen jaren uit voor Cortgene/JVOZ. De Middel burger begon zijn loopbaan bij FC Dauwendaele. Komend seizoen maakt hij de overstap naar NAC, waar hij in het Bi-elftal gaat voet ballen. 10x Walibi World familiepassen t.w.v. 225,- lOx Jaarabonnement BOVAG Pechhulp t.w.v 49,95 10x Weekendje weg voor 2 personen t.w.v. 199,- 10x Jaarabonnement AutoWeek t.w.v. 90,50 Ga naar www.mijnautobedrijf.nl Je bent betet af bij het onafhankelijke autobedrijf 80VAG Autobedrijf Akkermans Fruitlaan 12 4462 EP Goes Tel. 0113 - 27 67 60 www.a-goes.nl Specialisatie LPG Garage van Halst Ruiterplaatweg 2B 4493 PG Kamperland Tel. 0113 - 37 12 34 www.vanhalst.nl Piet Vogelaar Auto's Livingstoneweg 44 4462 GL Goes Tel. 0113 - 22 02 11 www.pietvogelaar.nl Autobedrijf 's-Heer Arendskerke Vermetstraat 38 4458 BB 's-Heer Arendskerke Tel. 0113 - 56 13 81 'www.autoshak.nl PALEKASTRO - De zeventienjarige Davy Scheffers uit Zierikzee is bij het freestyle windsurfen in Kreta zesde geworden. Bij het plaatsje Pa- lekastro had Scheffers het zwaar door de moeilijke omstandighe den; er waaide een erg harde en vlagerige wind. Door zijn zesde plaats zakte Schef fers in het algemeen klassement van de tweede naar de vierde plaats. De tweede en derde plaats blijven echter binnen bereik. De tour gaat deze week verder in het Turkse Alacati. OOSTBURG - De zwemmers van Luctor et Emergo waren de blik vangers bij de jaarlijkse Kring Spee- do Finales. In Oostburg kaapten de Middelburgers 35 medailles weg, waarvan elf gouden. De Schel de was een goede nummer twee met tien gouden, het organise rende Scheldestroom kwam tot vierde gouden plakken. Goudhaan tje was Hinke Oosterhoff De 11-ja- rige zwemster van Luctor et Emer go was oppermachtig op haar indi viduele starts en won vijf keer goud bij de minioren 5. MIDDELBURG - Doelvrouwe Petra Dugardein is met het Nederlands voetbalelftal derde geworden op het wereldkampioenschap voor militairen. In de Verenigde Staten won de keepster uit Zierikzee met Oranje in de strijd om de derde plaats met 1-2 van Frankrijk. In de halve finale was Oranje na verlen ging uitgeschakeld door de uitein delijke wereldkampioen Brazilië. Dugardein was voor de derde keer present op het WK voor militai ren. In 2004 werd ze met Oranje wereldkampioen, in 2007 volgde een vierde plaats. ENSCHEDE - De tweekamp om de wereldtitel dammen in Twente be gint steeds eentoniger te worden, althans wat betreft de resultaten. Ook de negende partij tussen de Russen Alexander Schwarzman en Alexander Georgiev eindigde gisteren in remise. Wie het eerst drie zeges boekt - een format om de aanvalslust te bevorderen - is wereldkampioen. Met nog drie partijen op het regu liere programma, lijkt een barrage met verminderde bedenktijd al bijna onvermijdelijk. GELSENKIRCHEN - Orlando Engelaar staat op het punt Schalke 04 te ver ruilen voor Panathinaikos, de Griekse club van trainer Henk ten Cate. „De transfer is nog niet hele maal rond, maar het ziet er naar uit dat dit wel gaat lukken", zei voorzitter Josef Schnusenberg van Schalke gisteren. Engelaar maakte vorig seizoen sa men met trainer Fred Rutten de overstap van FC T\vente naar de Duitse club. Rutten werd in april ontslagen. Engelaar kon evenmin overtuigen in Gelsenkirchen. door Roeland van Vliet DISHOEK - Beachvolleyballer Timko Lokerse genoot gisteren nog na van zijn overwinning in het ere- divisietoernooi in Rotterdam. Sa men met de Haagse Bart Bolsterlee versloeg hij zondag enkele profs. „In de finale waren we uitzonder lijk goed", zei de Walchenaar zon der blikken of blozen. „In de eerste set hebben we zelfs geen fout ge maakt." En dat terwijl het koppel het toer nooi maar matig was begonnen. Lokerse (34) en Bolsterlee (24) ver loren vrijdag namelijk al in hun tweede wedstrijd, waardoor ze via de verliezersronde („De lange rou te") verder moesten zien te ko men. „Ik denk dat we nog niet hele maal geconcentreerd waren", ver telde Lokerse. „En het lag ook aan de ballen. In de eredivisie spelen we met Gala-ballen, waaraan we vrijdag weer even moesten wen nen. Ik vind het rotballen. De bal len van Mikasa zijn veel prettiger. Daarmee spelen we ook in de Euro pese wedstrijden en tijdens onze trainingen." Lokerse en Bolsterlee kwamen ver volgens op stoom en haalden door een serie klinkende overwinnin gen de eindstrijd. Daarin troffen ze Emiel Boersma en Joppe Paulides, twee füllprofs en bomen van man nen. Onbevangen spelend tikten de underdogs de favorieten com pleet weg, vooral de eerste set. Lo kerse: „Toen ze merkten dat wij bleven scoren, raakten ze gefrus- UIT DUIVENSPORT Creil met 7302 duiven. Samenspel 1 (1510 m/m): 1. C. de Graaf, 2. E. de Wever, 3. C. Rie- mens, 4. I. den Dekker, 5. J. Vermeere. In de overige Samenspelen werd geen volledige uit slag opgemaakt i.v.m. problemen bij de los sing. La Souterraine met 4044 duiven. Samenspel 1 (1325 m/m): 1. J. de Ruijsscher, 2. M. de Poorter, 3. comb, de Wever, 4. R. Zeegers, 5. F. Leliaert. Samenspel 2 (1336 m/m): 1. O. Hae- rs, 2,4. R. Herman, 3,5. gebr. Scheele. Samen spel 3 (1309 m/m): 1. A. Schuren, 2,4. gebr. van Beveren, 3. comb. A. van Daalen&Zn, 5. A. Mattens. Samenspel 4 (1333 m/m): 1. comb. R&L. Traas, 2. J. van 't Westende, 3. D. Wagen aar, 4. J. van Maldegem, 5. comb, de Kooning. Samenspel 5 (1307 m/m): 1. F. Grootjans&Zn, 2. comb, van Hijfte, 3. C. Zegers&Kzn, 5. comb. J&M. de Groot. Samen spel 6 (1318 m/m): 1,3. JJ. Bolier, 2. A. Capel- le, 4. M. de Graaf, 5. J. Quist. Samenspel 7 (1338 m/m): 1. Jacco de Nooijer, 2. H. Melis, 3. G. de Nooijer, 4. P. van Dongen, 5. K. Min- derhoud. Provinciaal La Souterraine: 1. Jacco de Nooijer, 2. O. Haers, 3. comb. R&L. Traas, 5,20. H. Melis, 6,12. G. de Nooijer, 7. P. van Dongen, 8,15. K. Minderhoud, 9. J. de Ruijs scher, 10. M. de Poorter, 11,18. R. Herman, 13. H. Biemans, 14. comb. De Ridder, 16. gebr. Scheele, 17. JJ. Bolier, 19. A. Capelle. Provinciaal St. Vincent: 1C. Hoek, 2. R. v.d. Pijl, 3. comb. Flipse, 4. comb. Hoek, 5. LP. Schroevers, 6. Jac. De Ridder&Zn, 7. JC. Paau- we, 8. Sj. De Keijzer&Zn, 9,16. J. Steketee, 10. A. v.d. Linde, 11. A. Coppoolse, 12. Ine Quist, 13. H. Siereveld, 14. gebr. van Beve- 15. F. Janssens,17 H. Westveer, 18. co Meerman, 19. E. Ulijn, 20. C. v.d. Graaff&Z TENNIS Rosmalen. Ordina Open. Mannen, eerste ro de: Ferrer (Spa/3) - Huta Galung (Ned) 6-z. I 7-5, De Bakker (Ned) - Phau (Dui) 7-6 (3) 2-6 1-1 afgebroken wegens duisternis. Vrouwen, eerste ronde: Krajicek (Ned) - Erra- ni (Ita) 6-4 6-2. WIELRENNEN Ronde van Zwitserland, ProTour. Derde etap pe Davos - Lumino: 1. Cavendish (GBr) 195 km in 4.39.27 (41,954 km/uur), 2. Freire (Spa), 3. Hushovd (Noo), 4. Gavazzi (Ita), 5. Ro- jas (Spa), 6. Van Avermaet (Bel). Algemeen klassement: 1. Cancellara (Zwi) 8.25.39, 2. Kreuziger (Tsj) 0.22, 3. Klöden (Dui) 0.25, 4. Hincapie (VSt) 0.27, 5. Martin (Dui) 0.34, 6. Monfort (Bel). Zuiddorpe. 39e Internationale Boekweitron de: 1. Koen van de Velde (B), 2. Gerwin de Regt (nispen), 3. Raoul Poortvliet ('s-Heeren- hoek), 4. Ferdinand Boogaard (Vlissingen), 5. Martijn Simons (Roosendaal), 6. Jimmy de Bruijn (Sint-Jansteen), 7. Arno Hartog (Giessen- burg), 8. Danny Janssen (Hoeven), 9. Jeremy Hils (Aus), 10. Jerry Kallenfels (Breda), 11. Sjac- co Matthijs (Terneuzen), 12. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 13. Steve Rudkin (GB), 14. Andrew Simpson (Aus), 15. Rik Lugten- burg (Goedereede). Beachvolleyballer Timko Lokerse uit Dishoek komt goed onder de bal tijdens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60